تصفیه کننده هوا

انواع تصفیه کننده هوا

دستگاه های تصفیه هوا جهت بالابردن کیفیت هوای موجود در فضاهای بسته توانایی انجام فرایند های مختلف بر روی هوای محیط از جمله حذف ذرات بیماری زا (میکروب-باکتری-ویروس)، عوامل آلرژی زا (گرده گیاهان-قارچ ها-کپک ها)، از بین بردن بو (بوی سیگار و بو های نامطبوع)، و همچنین آلودگی های صنعتی مانند گازهای سمی (مونواکسید کربن-دی اکسید نیتروژن-دی اکسید سولفور و ...) را دارا می باشند. استفاده از دستگاه های تصفیه هوا موجب کاهش چشمگیر حملات آسمی و آلرژیک در افراد مبتلا به بیماری های تنفسی شده و در...

انواع تصفیه کننده هوا

دستگاه های تصفیه هوا جهت بالابردن کیفیت هوای موجود در فضاهای بسته توانایی انجام فرایند های مختلف بر روی هوای محیط از جمله حذف ذرات بیماری زا (میکروب-باکتری-ویروس)، عوامل آلرژی زا (گرده گیاهان-قارچ ها-کپک ها)، از بین بردن بو (بوی سیگار و بو های نامطبوع)، و همچنین آلودگی های صنعتی مانند گازهای سمی (مونواکسید کربن-دی اکسید نیتروژن-دی اکسید سولفور و ...) را دارا می باشند. استفاده از دستگاه های تصفیه هوا موجب کاهش چشمگیر حملات آسمی و آلرژیک در افراد مبتلا به بیماری های تنفسی شده و در سالمندان احتمال بروز سکته های قلبی و مغزی به دلیل افزایش فشار خون ناشی از تنفس هوای آلوده را کاهش می دهد.

در دستگاه های تصفیه هوا از فیلتر های مختلفی از جمله پیش فیلتر(معمولا قابل شستشو)، فیلتر پلاسما (ESP)، فیلتر کربن فعال(اکتیو)، فیلتر بوگیر، فیلتر هپا، لامپ UV، فیلتر یون منفی، مرطوب کننده هوا، و ... استفاده میشود که هر کدام کارایی مخصوص به خود را دارند. از دیگر امکاناتی که بر روی دستگاه های تصفیه هوا بصورت آپشنال موجود هستند می توان به نشانگر وضعیت هوا، تایمر روشن و خاموش و تنظیم میزان هوادهی اشاره نمود. فضای اتاق پیشنهادی برای دستگاه تصفیه هوا بر اساس میزان هوادهی (جریان هوا) دستگاه مشخص شده و یکی از فاکتور های مهم در انتخاب تصفیه هوا می باشد. همچنین به هنگام استفاده از دستگاه تصفیه هوا بهتر است تا از جریان هوای تازه جلوگیری شود.

بیشتر کمتر
نمایش 1 تا 20 از 227 مورد