وب‌سایت تخصصی تاسیسات

همانطوری که از نامش پیداست وب سایتی تماما تخصصی در زمینه تاسیسات و تهویه مطبوع در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1388 به طور عمده آغاز کرده است، در ابتدا فقط سعی در اطلاع رسانی کافی برای مهندسین و مشتریانی که در این زمینه فعالیت داشتند حرکت میکرد، و در ادامه شروع به تغییر و مدیریت وب سایت داده است و هم اکنون یک فروشگاه مجازی در این بازار میباشد. تاسیسات .ای ار با توجه به نیاز بازار در این جریان وارد عمل شد و به لطف خداوند توانست سهم خوبی از بازار را در ارتباط با خود قرار دهد.، بیشتر مصرف کنندگان و کسانی که بدنبال اطلاعات دقیق و درست از محصولی بدور از جو سازیهای فروش میگردند میتوانند در این فضا آنچه مورد احتیاج خودشان می باشد را انتخاب و در صورت تمایل خرید کنند.
در حال حاضر بدلیل مخاطبین هر روزه این وب سایت و بازدید روزانه قشر زیادی از مصرف کنندگان ، شرکتها و تولید کنندگان سعی دارند برای بازاریابی و فروش از این وب سایت استفاده کنند، که این خود امری است قابل توجه و نشان دهنده قدرت بازاریابی اینترنتی میباشد. و روزانه به تعداد مخاطبین این مجموعه اضافه میگردد. تاسیسات. ای ار با توجه به نسخه جدید سایت ، قابلیت مقایسه را برای مخاطبین خود قرار داده است تا بتوانند به راحتی اجناس مختلف را از همه نظر مقایسه کرده و انتخاب صحیح تری با توجه به خواسته های خود داشته باشند. تاسیسات دات ای ار که یک برند تجاری در حال حاضر محسوب میشود ، صرفا یک فروشگاه اینترنتی محصولات تاسیساتی و یا تهویه مطبوع نیست ، بیشترین و عمده فعالیت ما مشاوره دقیق و اصولی به افرادی است که به هر دلیلی مشکلی در تامین و تجهیز لوازم خود دارند و یا با مشاوره های درست قصد دارند انتخابی مطمئن و اصولی داشته باشند. مجموعه تاسیسات دات ای ار با سابقه ای زیاد در عرصه فعالیت اینترنتی و فروشگاهی ، با فضل الهی حتی کوچکترین نارضایتی و شکایتی از سمت مشتریان خود نداشته است ، و این عالی ترین هدف ماست، حفظ مشتریان و رضایت انها بیشترین و مهمترین سرمایه ماست .
TASISAT.IR

As the name implies, a website specialized in all facilities and air conditioning in which its activities are mainly initiated in 1388, At first just trying to inform engineers and customers who were active in this field , And then begin to change and manage a website and a virtual store on the market today. Aaccording to market demand and the flow into the short term, TASISAT.IR have a good share of the market in relation to their end. More consumers and those seeking accurate information about the products they are selling out of the atmosphere decision, In the context of what is needed to choose for themselves if they wish to purchase, Now, because of contacts every day and visit this website daily segment of consumers, companies and manufacturers are trying to use this website for marketing and sales, This is something remarkable and demonstrates the power of internet marketing. This collection is added to the number of contacts per day.

گروه کالایی
کالای فعال
کاربر فعال