وب سایت تخصصی تاسیسات جهت سهولت در خرید مشتریان محترم امکان خرید غیر حظوری ایشان را فراهم نموده است. تحویل کالا شامل تهران و سایر نقاط ایران است. لذا شرایط تحویل فوری ( چند ساعته ) فقط در تهران مقدور خواهد بود.
تحویل کالاها در تهران فقط در روز های غیر تعطیل بوده ولی تحویل کالا های شهرستان با توجه به زمان ارسال و هماهنگی با باربری ممکن است در روز های تعطیل هم انجام بپذیرد.
قبل از ارسال تمامی اجناس سفارش داده شده هماهنگی تلفنی با خریدار محترم از طرف Tasisat.ir انجام می گیرد.
امکان تحویل سفارش ها در همان روز تنها برای سفارش هایی مقدور است که قبل از ساعت 14 ثبت سفارش شده و تسویه حساب گردند.
تحویل کالا در روز های پنجشنبه بدلیل تعطیلی انبار برخی از شرکتها حتما با هماهنگی از روزهای قبل انجام می شود.
تحویل کالا در تهران
تحویل حضوری:
امکان تحویل حضوری کلیه اجناس در محل تحویل وجود دارد. محل تحویل کالا، لزوما در تهران و خیابان طالقانی نمی باشد، لذا هماهنگی جهت تحویل حضوری کالا در صورت درخواست مشتری انجام می شود.
تحویل کالا با پیک:
کالا هایی که دارای شرایط تحویل با پیک باشند به درخواست مشتری با پیک معتبر همراه با قبض باربری ارسال خواهد شد. شرایط تحویل با پیک شامل ابعاد کالا و وزن کالا است. وب سایت تخصصی تاسیسات هیچ گونه دخل و تصرفی در هزینه ارسال توسط پیک نخواهد داشت.
تحویل کالا با وانت بار:
کالاهایی که دارای ابعاد بزرگ بوده و یا وزن آن زیاد باشد از طریق وانت بار ارسال می شوند. تضمین سلامت کالا هنگام حمل و نقل به عهده وب سایت تخصصی تاسیسات بوده و در صورت عدم سلامت کالا هنگام تحویل مراتب از طریق بخش ارسال سفارشات وب سایت تخصصی تاسیسات پیگیری خواهد شد.
ارائه براورد هزینه ارسال پیش از ارسال منوط به درخواست مشتری و امکان پذیر خواهد بود. از آنجائیکه محل تحویل کالاهای بزرگ عموما انبار شرکت ها در اطراف تهران است، لذا هزینه وانت بار لزوما از خیابان طالقانی نبوده و از محل تحویلی که به مشتری اعلام می شود خواهد بود.
لازم به ذکر است در صورتیکه هزینه ای جهت بارگیری و یا تخلیه اجناس شامل سفارش شود، این هزینه بر عهده خریدار محترم خواهد بود و رانندگان وانت بار وظیفه ای جهت بارگیری و یا تخلیه اجناس ندارند و خریدار محترم بسته به کالای سفارش داده شده باید پیش بینی تخلیه بار را انجام دهد.
تحویل کالا در شهرستان
تحویل کالا با باربری:
کلیه کالاهای درخواستی برای تمامی شهرهایی که دارای باربری بوده و یا شهر نزدیک آن دارای باربری باشد، توسط شرکت باربری معتبر – در صورت درخواست مشتری، باربری مورد تایید ایشان – همراه با بارنامه و بیمه نامه به ارزش کالا ارسال خواهد شد. هزینه حمل بار با باربری طبق تعرفه باربری تعیین می شود و وب سایت تخصصی تاسیسات هیچ گونه دخل و تصرفی در هزینه ارسال باربری ندارد. هزینه حمل کالا از محل تحویل کالا در تهران تا باربری جداگانه محاسبه شده و به مشتری اعلام میگردد و در صورت امکان به باربری پس کرایه میگردد. وب سایت تخصصی تاسیسات تاکید دارد که خریداران محترم بسته به مسافت، با استفاده از شماره بیجک، از رسیدن کالای خود مطلع شده و متحمل هزینه اضافه انبار داری شرکت باربری نشوند. ضمنا وب سایت تخصصی تاسیسات در کلیه این مراحل تلاش خود را درجهت هرچه بهتر انجام گرفتن روند ارسال دارد.
تحویل کالا با اتوبوس‌های شهری:
کالاهایی که دارای شرایط ارسال با اتوبوس های بین شهری بوده، بنا به درخواست مشتری از پایانه های اتوبوسرانی غرب، شرق، جنوب و بیهقی در تهران ارسال می شوند. هزینه حمل کالا از محل تحویل کالا در تهران تا پایانه اتوبوسرانی مربوطه جداگانه محاسبه شده و به مشتری اعلام میگردد.
تحویل کالا با پست پیشتاز:
کالا هایی با وزن کمتر از 2 کیلوگرم و ابعاد کوچک برای حمل با پست مناسب هستند، لذا برای حمل کالاهای بزرگتر استفاده از پست پیشنهاد نمی شود. در صورت درخواست مشتری کالا با استفاده از پست درخواستی شما ارسال خواهد شد. هماهنگی جهت ارسال با پست باید هنگام خرید با کارشناس فروش انجام گیرد.