رادیاتور

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

رادیاتور 136 محصول وجود دارد.

شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف رادياتور پره ای آلومينيومی و رادیاتور پنلی فولادی ( پانلی ) و حوله خشک کن آلومینیومی، استیل و کرومی را مشاهده نموده، مقایسه و خرید نمایید. رادیاتور ها یا شوفاژ نوعی مبدل حرارتی جهت انتقال گرمایش می باشد. یکی از پر مصرف ترین انواع سیستم های گرمایشی داخلی رادیاتور می باشد.عمل گرمایش در رادیاتور از طریق لوله های حاوی آب گرم دیگ است که درون آن گردش می کند و حرارت را توسط جابه جایی منتقل می کند. به دلیل نفوذ هوا از طریق پنجره ها و درزهای آن و توزیع بهتر حرارت، رادیاتور را زیر پنجره نصب می کنند. رادیاتور ها انواع مختلفی داشته که شامل انواع پره ای فولادی ، پره ای آلومینیومی و پنلی یک تکه می باشند. رادیاتور های پنلی تک و دو کنوکتوره می باشند. رادیاتور های پره ای با توجه به مساخت فضا و نوع رادیاتور انتخابی ( طول پره و آکس آن) انتخاب میشوند و رادیاتور های پنلی نسبت به طول آنها انتخاب می شوند. رادیاتور پره ای معمولا از آلومینیوم ساخته شده اند و به همین دلیل مقاومت بسیار بالایی در برابر زنگ زدگی و رسوب موجود در آب و خوردگی دارند. از آنجا که میزان رسوب در سیستم های موتورخانه مرکزی با دیگ آبگرم بسیار بالا می باشد بهترین رادیاتورها برای استفاده در این سیستمها نوع پره ای آلومینیومی می باشند. رادیاتورهای پانلی یا پنلی از فولاد ساخته شده اند که نوع اصلی آن در ترکیه با ورق ۱٫۱ میلیمتر و نوع ایرانی آن با ورق ۱٫۱۵ و ۱٫۲ در ایران مونتاز می شود. با توجه به فولادی بودن این رادیاتورها با افزایش ضخامت ورق آنها راندمان حرارتی آنها (نسبت به رادیاتور های آلومینیومی با اندازه یکسان) کاهش پیدا می کند.

راهنمای خرید رادیاتور 

جهت خرید مناسب ترین رادیاتور برای فضای منزل مسکونی یا اداری خود با مشاوران ما در Tasisat.ir تماس بگیرید.

زیرشاخه‌ها

 • رادیاتور پره ای آلومینیومی

  در این قسمت می توانید اطلاعات فنی، تصاویر، لیست قیمت و اطلاعات فروش نمونه های رادیاتور پره ای آلومینیومی را مشاهده نموده، مقایسه و خرید نمایید. رادیاتورهای پره ای آلومینیومی یکی از پر فروش ترین انواع رادیاتور می باشد. در این نوع از رادیاتورها، هر پره از رادیاتور دارای ارزش حرارتی مشخصی است و از ترکیب تعداد پره ها، می توان ارزش حرارتی متناسب با فضای مورد بحث را بدست آورد. این رادیاتورها معمولا از آلومینیوم ساخته شده اند و به همین دلیل مقاومت بسیار بالایی در برابر زنگ زدگی و رسوب موجود در آب و خوردگی دارند. از آنجا که میزان رسوب در سیستم های موتورخانه مرکزی با دیگ آبگرم بسیار بالا می باشد بهترین رادیاتورها برای استفاده در این سیستمها نوع پره ای آلومینیومی می باشند. لازم به ذکر است در سیستم های مرکزی با توجه به باز بودن مدار گرمایشی به کمک منبع انبساط همواره مقدار زیادی آب در منبع انبساط تبخیر شده و آب جدید جایگزین آن می شود و این امر ورود روزافزون رسوبات آهکی و خورنده در مدار گرمایشی را به دنبال خواهد داشت. رادیاتور های پره ای در اندازه های ۶ الی ۹ سانت در بازار موجود بوده و تعداد پره های پیش فرض کارخانه، ۵، ۷ و ۱۰ می باشند. از دیگر مزایای این نوع رادیاتور می توان به امکان کاهش یا افزایش پره و در نتیجه امکان افزایش بار حرارتی بلوک رادیاتورها و امکان تعویض پره های آسیب دیده اشاره نمود ( اگر یک پره سوراخ شد یا به هر دلیل دچار مشکل شده باشد). برای محاسبه بار حرارتی ساختمان جهت استفاده از رادیاتور پره ای، بار حرارتی کل را در کیلوکالری یک پره تقسیم نموده و تعداد پره های رادیاتور را مشخص می نماییم.

  راهنمای خرید رادیاتور 

  جهت خرید مناسب ترین رادیاتور برای فضای منزل مسکونی یا اداری خود با مشاوران ما در Tasisat.ir تماس بگیرید.

 • رادیاتور پنلی فولادی

  در این قسمت می توانید اطلاعات فنی، تصاویر، لیست قیمت و اطلاعات فروش رادیاتور پنلی فولادی را مشاهده نموده، مقایسه و خرید نمایید. رادیاتورهای فولادی پنلی (نسل سوم رادیاتور) یکی از انواع رادیاتورهای مورد استفاده برای تامین حرارت اماکن می باشد. اساس ساخت این رادیاتور بر مبنای استفاده از ورق های فولادی بوده و به این نوع از رادیاتور که به صورت تخت و از فولاد تولید می شود، رادیاتور پنلی گفته می شود. علت این نام گذاری با توجه به ریشه نام انگلیسی این رادیاتور می باشد ( panel Rditor). با وجود اینکه قابلیت رسانائی حرارتی فلز آلومینیوم بیشتر از فلز فولاد می باشد، ولی رادیاتورهای فولادی با بهره مندی از سیستم کنوکتور، بازده انرژی مطلوب تری نسبت به رادیاتورهای آلومینیومی دارند. رادیاتورهای پنلی فولادی در طول های مختلف از 0.4 متر الی 2 متر قابل سفارش می باشد و از نظر مبدل حرارتی در دو مدل تک کنوکتور (تیپ 21) و دو کنوکتور (تیپ 22) می باشند. جلوه گری و زیبائی رادیاتورهای پنلی موجب سازگاری با اکثر طرح های دکوراتیو شده و طراحی مدرن آن مختص خانه های لوکس می باشد. مصرف کمتر انرژی ، کارکرد بهینه سیستم گرمایشی ، حجم آبگیری فوق العاده پایین ، ظرفیت حرارتی بالا ، سازگاری با انواع پکیج شوفاژ دیواری و عدم نیاز به هواگیری سالیانه از مزایای دیگر این نوع رادیاتور محسوب می گردند. علاوه بر این رادیاتور های پنلی با رنگ مخصوص رنگ آمیزی می شوند و با توجه به کم بودن دمای سطح آن به نسبت به رادیاتورهای پره ای هوا را کمتر سوزانده و سیاهی کمتری بر روی پرده ها از خود بر جای می گذارند.

  راهنمای خرید رادیاتور 

  جهت خرید مناسب ترین رادیاتور برای فضای منزل مسکونی یا اداری خود با مشاوران ما در Tasisat.ir تماس بگیرید.

 • رادیاتور شیشه ای

  رادیاتور شیشه ای محصولی مدرن و زیبا می باشد که تاکنون توجه بسیاری از زیبا پسندان به ویژه طراحان دکوراسیون را به خود جلب کرده است. این نوع رادیاتور ضمن انتقال حرارت از طریق جریان همرفتی، به وسطه براق بودن سطح شیشه، بخش عمده ای از حرارت خود را از طریق سیستم تابشی منتقل می نماید. از جمله ویژگی های رادیاتور های شیشه ای میتوان به امکان تولید با تصاویر دلخواه مشتری و سازگاری با سیستم هوشمند سازی را اشاره نمود. رادیاتور های شیشه در سایز های مختلف (آکس یکسان 50 سانتیمتری) بصورت افقی و عمودی تولید می شوند.

 • رادیاتور حوله خشک کن

  رادیاتور های حوله خشک کن، جهت گرم کردن حمام مورد استفاده قرار گرفته و بدلیل نصب بر روی دیوار، باعث اشغال فضای کمتر نیز می شود. رادیاتور های حوله خشک کن معمولا دارای آلیاژ ترکیبی آلومینیومی یا فولادی بوده و با ارتفاع های مختلف با توجه به متراژ حمام انتخاب می شوند.

  امروزه در انتخاب رادیاتور حوله خشک کن، دامنه وسیعی از طرح های خاص و منحصر بفرد وجود دارند که در محیط هایی غیر از حمام و سرویس بهداشتی نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

 • رادیاتور دکوراتیو

  از جمله مهم ترین ویژگی رادیاتورهای دکوراتیو، طراحی و فرم خاص آنها مطابق با هر سبک وسلیقه ای و حتی امکان تولید به صورت طرح سفارشی می باشد. ویژگی دیگر این رادیاتورها امکان انتخاب کنوکتور دستگاه به صورت برقی و یا آب گرم می باشد. نوع برقی این سیستم ها با صرف انرژی کم، گرمایشی بسیار مطلوب را تولید می نماید و این امکان را بوجود می آورد که در ساختمان هایی که لوله کشی تاسیساتی وجود ندارد بتوان از این رادیاتور ها استفاده نمود. بنابر این بدون نیاز به تمهیدات خاصی می توان علاوه بر زیبایی بی نظیر این رادیاتورها که جزئی از دکوراسیون داخلی خواهد بود از گرمایشی مطلوب نیز بهره برد. نوع آبی این رادیاتورها، همانند رادیاتورهای معمولی دارای یک مجرا برای رفت و یک مجرا برای برگشت آب می باشد و با بهره گیری از انرژی آب گرم شده توسط پکیج و یا موتور خانه، گرم می شوند. سطح گسترده بالای این رادیاتورها و نوع آلومینیوم خاصی که در این رادیاتورها مورد استفاده قرار می گیرد، ظرفیت حرارتی آنها را به شدت بالابرده و گرمایشی غیر قابل تصور را تولید می نمایند.

 • رادیاتور قرنیزی

  رادیاتور قرنیزی سیستمی ساده و کارا میباشد که جایگزین قرنیزهای متداول بکار رفته در ساختمانها اعم از مسکونی و اداری و حتی تجاری شده و با ظاهر و ابعادی در حد قرنیز، کاربری گرمایشی را نیز به قرنیز اضافه می نماید. رادیاتور قرنیزی همانگونه که از اسمش پیداست قرنیزی است که همانند رادیاتورهای معمولی توانایی انتقال حرارت و گرمایش را دارد. در این سیستم یک پوسته از جنس آلیاژ آلومینیومی خاص با فرم و شکلی همانند قرنیزی زیبا و با تنوع رنگی بسیار گسترده، جایگزین قرنیزهای مرسوم می شود و بدین سبب فضای پشت این پوسته امکان جاسازی رادیاتورهای طولی را فراهم می سازد و نهایتا قرنیز تبدیل به سیستم گرمایشی می شود. در رادیاتور قرنیزی استفاده دومنظوره از فضای قرنیز به عنوان سیستم گرمایشی و قرنیز از یک سو و از سوی دیگر تنوع در رنگ بندی و حتی امکان طراحی فرم و شکل ظاهری این سیستم توانسته است امکانات و شرایطی را فراهم سازد که بسیار مطلوب و مورد توجه مهندسین معمار و طراحان و مجریان دکوراسیون داخلی قرار گیرد. سیستم گرمایشی رادیاتور قرنیزی از ساده ترین مکانیزم که در رادیاتورهای معمولی مورد استفاده قرار گرفته است جهت انتقال حرارت استفاده می نماید بنابراین هیچگونه پیچیدگی در این سیستم وجود ندارد. از سوی دیگر به علت راندمان بالای آن، این قابلیت را بوجود آورده است که با کمترین امکانات و تجهیزات شرایط استفاده از این محصول فراهم گردد.

در صفحه
نمایش 1 - 24 از 136 قلم کالا
نمایش 1 - 24 از 136 قلم کالا
Real Time Analytics