هواساز

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف هواساز خانگی و صنعتی در ظرفیت های مختلف را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره هواساز :

دستگاه هواساز (Air Handling Unit) یکی از پرکاربرد ترین دستگاه های تهویه مطبوع در دنیا می باشد که همراه با چیلر، موتور خانه مرکزی جهت سرمایش و گرمایش از طریق کانالهای از پیش تعبیه شده هوا کاربرد دارد. هواساز ها از یک فن دمنده بزرگ تشکیل شده که در مسیر خروجی آن کویل های آبگرم و آب سرد تعبیه شده است. انواع فن کویل ها را میتوان نوعی هواساز نامید با...

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف هواساز خانگی و صنعتی در ظرفیت های مختلف را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره هواساز :

دستگاه هواساز (Air Handling Unit) یکی از پرکاربرد ترین دستگاه های تهویه مطبوع در دنیا می باشد که همراه با چیلر، موتور خانه مرکزی جهت سرمایش و گرمایش از طریق کانالهای از پیش تعبیه شده هوا کاربرد دارد. هواساز ها از یک فن دمنده بزرگ تشکیل شده که در مسیر خروجی آن کویل های آبگرم و آب سرد تعبیه شده است. انواع فن کویل ها را میتوان نوعی هواساز نامید با این تفاوت که دستگاه هواساز بر روی پشت بام نصب شده، ظرفیت بسیار بالاتری دارد و در انتقال هوای مطبوع در آن از کانال استفاده می شود، همچنین هواساز میتواند هوای خود را از دستگاه ایرواشر تامین کند. عمل کنترل دمای محیط در سیستم هواساز توسط ترموستات ها انجام میگیرد که میتوانند در محیط و یا کانال برگشت هوا نصب شده و دستگاه را قطع و وصل و کنترل نمایند. هواساز از سه کانال هوای رفت، هوای برگشت محیط و هوای تازه تشکیل شده است. هواساز ها بر حسب نیاز به صورت افقی و عمودی ساخته میشوند. محاسبه افت فشار استاتیکی در طول کانال هوا برای انتخاب ظرفیت هواساز مهم و حائز اهمیت می باشد. مزیت دستگاه هواساز نسبت به یونیت های فن کویل عدم وجود لوله کشی طولانی آب در مسیر فن کویل بوده که باعث فرسودگی و زنگ زدگی و هزینه های تعمیر و نگهداری میشوند در حالی که کانال کشی دستگاه هواساز باصرفه بوده و هزینه های تعمیر و نگهداری پایینتری دارد.

کلیه دستگاه های هواساز در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی  طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

ویژگی ها :

قابل استفاده بعنوان دستگاه سرمایشی و گرمایشی

قابلیت استفاده با دستگاه های ایرواشر جهت تامین هوای تمیز

قابلیت کنترل بوسیله ترموستات های اتاقی

عدم نیاز به لوله کشی های طولانی فن کویل

مقرون به صرفه بودن نسبت به دستگاه های فن کویل

بیشتر کمتر
نمایش 1 تا 11 از 11 مورد