هیتر صنعتی و کارگاهی

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

هیتر صنعتی و کارگاهی 45 محصول وجود دارد.

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت انواع مدل های کوره هوای گرم و هیترکارگاهی گازی و نفتی را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید . کوره هوای گرم یا بخاری صنعتی دستگاه گرمایشی است که از طریق فن دمنده ای که پشت یک مبدل حرارتی نصب شده است گرما را با پرتاب باد به محیط منتقل میکند. این مبدل حرارتی گرما را بطور مستقیم از مشعل دریافت می کند. گرمایش در کوره هوای گرم و هیتر صنعتی بطور کاملا اتوماتیک بوده و مزایایی از جمله کنترل و ایمنی هوشمند سوخت و اکسیژن نسبت به سیستم های گرمایشی قدیمی دارد. تولید منواکسید کربن در دستگاه های کوره هوای گرم بدلیل احتراق کامل بسیار کم است، همچنین مبدل حرارتی این دستگاه در مجاورت با هوا دوده تولید نمیکند. گازهای خروجی حاصل از احتراق از طریق فن اگزاست بصورت کنترل شده خارج می شود. کوره هوای گرم را در مدل های بزرگ می توان به کانال های مخصوص جهت انتقال گرما متصل کرد. کلیه دستگاه های هیتر کارگاهی، بخاری های صنعتی و کوره هوای گرم در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند. کوره هوای گرم یا بخاری صنعتی جهت گرمایش سالنهای ورزشی، سالنهای صنعتی، اماکن عمومی، گلخانه ها، استخرها، ویلا، مساجد، مدارس و غیره استفاده می شود.

زیرشاخه‌ها

 • هیتر صنعتی انرژی

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت انواع مدل های کوره هوای گرم و هیتر کارگاهی گازی، گازوئیلی دوگانه سوز  و نفتی شرکت انرژی مورد استفاده در سالنهای ورزشی سالنهای صنعتی اماکن عمومی گلخانه ها  استخرها ویلا مساجد  مدارس و غیرهرا مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

 • هیتر صنعتی نیرو تهویه البرز

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت انواع مدل های کوره هوای گرم و هیتر کارگاهی گازی، گازوئیلی دوگانه سوز و نفتی شرکت نیرو تهویه البرز مورد استفاده در سالنهای ورزشی سالنهای صنعتی اماکن عمومی گلخانه ها استخرها ویلا مساجد مدارس و غیره را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  شرکت نیرو تهویه البرز یکی از بزرگترین تولید کننده های کوره های هوای گرم با استفاده از تکنولوژی و تجهیزات جدید و مدرن در سطح کشور میباشد.این شرکت در حال حاضر توانسته است سهم بزرگی از گرمایش شرکت ها و مراکز بزرگ صنعتی ، اداری ، عمومی و سایر بخشها را به خود اختصاص دهد. هم اکنون نسل جدید کوره های هوای گرم با استفاده از ورق های استنلس استیل نسوز و بصورت رادیاتوری در قسمت کندانسور برای اولین بار در کشور در شرکت نیرو تهویه البرز در حال تولید میباشد.

  استفاده از جوش خطی جهت ایجاد حداقل تنش در متریال استفاده شده در محفظه احتراقاستفاده از فن سانتریفوژ تمام گالوانیزه با حداقل دسیبل صداقابلیت سفارش بصورت هوادهی از پایین دستگاه (معکوس)ایجاد گرمای مطبوع و پخش یکنواخت 
  دارای ترموستات هانیول 120 درجه 3 مرحله ای جهت امنیت و دوام محفظه احتراقعایق حرارتی به ضخامت یک اینچ همراه با رنگ آمیزی کوره ای بدنههوارسانی بصورت مستقیم،دمپر و کانال کشیدارای تابلو برق مجهز با لوازم اضافی

 • هیتر صنعتی آذر تهویه

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت هیتر کارگاهی گازی شرکت آذرتهویه مورد استفاده در سالنهای ورزشی، سالنهای صنعتی، اماکن عمومی مانند مساجد، مدارس و غیره را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

 • هیتر صنعتی پلار

  در این قسمت می توانید مشخصات فنی، تصاویر، لیست قیمت و اطلاعات فروش انواع هیتر صنعتی - کارگاهی گازی شرکت پلار را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید. هیتر های صنعتی پلار در دو مدل 523 و 525 در دو ظرفیت 25.000 و 45.000 کیلوکالری بوده و مناسب برای فضای 500 و 700 متر مکعب می باشند. از جمله مزایای هیتر صنعتی پلار، مجهز بودن به ترموستات هانیول، شیر کنترل التروسیت 810، مبدل حرارتی 8 ردیفه و مشعل اصلی از جنس استیل می باشد. هیتر صنعتی یا کارگاهی از انوع هیتر های با جابجایی رانشی (forced convection) هستند که با استفاده از گاز شهری یا گازوئیل بعنوان سوخت و درظرفیت بالا و باکمک یک فن دمنده، حرارت ایجاد شده را به محیط منتقل می نمایند، به گونه ای که حرارت ایجاد شده توسط مشعل ها وارد مبدل حرارتی شده و فن دمنده با دمیدن باد، حرارت مبدل را از طریق یک دریچه به بیرون رانده که این انتقال حرارت به محیط باعث افزایش راندمان این محصول نسبت به مدل های بدون فن یا همان بخاری کارگاهی می شود. این محصولات به گونه ای طراحی شده اند که بطوراتوماتیک فن و مشعل را تحت کنترل دارند و همواره گرمایی مطلوب برای مصرف کننده ایجاد می نمایند. ترموستات هانیول بر روی هیتر های صنعتی پلار دارای سه کنترل حدی برای درجه حرارت مبدل می باشد که به روش چرخشی (Dial-type) عمل می نماید، اولین تنظیم جهت خاموش نمودن فن، تنظیم بعدی جهت روشن نمودن فن و تنظیم سوم جهت خاموش نمودن مشعل درنظرگرفته شده است.

در صفحه
نمایش 1 - 24 از 45 قلم کالا
نمایش 1 - 24 از 45 قلم کالا
Real Time Analytics