هیتر صنعتی و کارگاهی 59 محصول وجود دارد.

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت انواع مدل های کوره هوای گرم و هیترکارگاهی گازی و نفتی را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید .

درباره کوره هوای گرم و هیتر های صنعتی :

کوره هوای گرم یا بخاری صنعتی دستگاه گرمایشی است که از طریق فن دمنده ای که پشت یک مبدل حرارتی نصب شده است گرما را با پرتاب باد به محیط منتقل میکند. این مبدل حرارتی گرما را بطور مستقیم از مشعل دریافت می کند. گرمایش در کوره هوای گرم و هیتر صنعتی بطور کاملا اتوماتیک بوده و مزایایی از جمله کنترل و ایمنی هوشمند سوخت و اکسیژن نسبت به سیستم های گرمایشی قدیمی دارد. تولید منواکسید کربن در دستگاه های کوره هوای گرم بدلیل احتراق کامل بسیار کم است، همچنین مبدل حرارتی این دستگاه در مجاورت با هوا دوده تولید نمیکند. گازهای خروجی حاصل از احتراق از طریق فن اگزاست بصورت کنترل شده خارج می شود. کوره هوای گرم را در مدل های بزرگ می توان به کانال های مخصوص جهت انتقال گرما متصل کرد.

کلیه دستگاه های هیتر کارگاهی، بخاری های صنعتی و کوره هوای گرم در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی  طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

کاربری :

کوره هوای گرم یا بخاری صنعتی جهت گرمایش سالنهای ورزشی، سالنهای صنعتی، اماکن عمومی، گلخانه ها، استخرها، ویلا، مساجد، مدارس و غیره استفاده می شود.

ویژگی ها :

قابلیت نصب ترموستات محیطی

هوارسانی بصورت مستقیم،دمپر و کانال کشی

دارای تابلو برق مجهز با لوازم اضافی

مصرف بهینه گاز جهت گرمایش

زیرشاخه‌ها

 • هیتر صنعتی انرژی

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت انواع مدل های کوره هوای گرم و هیتر کارگاهی گازی، گازوئیلی دوگانه سوز  و نفتی شرکت انرژی مورد استفاده در سالنهای ورزشی سالنهای صنعتی اماکن عمومی گلخانه ها  استخرها ویلا مساجد  مدارس و غیرهرا مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

 • هیتر صنعتی نیرو تهویه البرز

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت انواع مدل های کوره هوای گرم و هیتر کارگاهی گازی، گازوئیلی دوگانه سوز و نفتی شرکت نیرو تهویه البرز مورد استفاده در سالنهای ورزشی سالنهای صنعتی اماکن عمومی گلخانه ها استخرها ویلا مساجد مدارس و غیره را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  شرکت نیرو تهویه البرز یکی از بزرگترین تولید کننده های کوره های هوای گرم با استفاده از تکنولوژی و تجهیزات جدید و مدرن در سطح کشور میباشد.این شرکت در حال حاضر توانسته است سهم بزرگی از گرمایش شرکت ها و مراکز بزرگ صنعتی ، اداری ، عمومی و سایر بخشها را به خود اختصاص دهد. هم اکنون نسل جدید کوره های هوای گرم با استفاده از ورق های استنلس استیل نسوز و بصورت رادیاتوری در قسمت کندانسور برای اولین بار در کشور در شرکت نیرو تهویه البرز در حال تولید میباشد.

  استفاده از جوش خطی جهت ایجاد حداقل تنش در متریال استفاده شده در محفظه احتراقاستفاده از فن سانتریفوژ تمام گالوانیزه با حداقل دسیبل صداقابلیت سفارش بصورت هوادهی از پایین دستگاه (معکوس)ایجاد گرمای مطبوع و پخش یکنواخت 
  دارای ترموستات هانیول 120 درجه 3 مرحله ای جهت امنیت و دوام محفظه احتراقعایق حرارتی به ضخامت یک اینچ همراه با رنگ آمیزی کوره ای بدنههوارسانی بصورت مستقیم،دمپر و کانال کشیدارای تابلو برق مجهز با لوازم اضافی

 • هیتر تابشی

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع مدل های انواع هیتر تابشی را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره هیتر تابشی :

  هیتر تابشی دستگاهی گرمایشی بوده که از طریق بازتاب گرما توسط اجزاء آینه مانند عملکردی همچون گرمایش ناشی از تابش خورشید دارد. یک هیتر تابشی از مشعل بعنوان مولد گرما، لوله تابشی، منعکس کننده (آینه) و فن مکنده تشکیل شده است. طرز کار یک هیتر تابشی بدین گونه بوده که مشعل داخل لوله گرمایشی را بوسیله احتراق سوخت ( گاز، گاز مایع، گازوئیل و ...) گرم میکند و فن مکنده این گرما را در طول لوله گسترش می دهد و قسمت منعکس کننده انرژی تابشی ناشی از گرمای لوله را به پایین منتقل می کند. دستگاه های هیتر تابشی معمولا زیر سقف سالن ها نصب میشود و در ابعاد مختلف موجود می باشد.

  کلیه دستگاه های هیتر تابشی در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی  طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

  ویژگی ها :

  گرمایش مستقل هر یونیت

  گرمایشه مشخص و موضعی

  اتلاف بسیار کم گرما

  عدم کاهش کیفیت هوای محیط

  سرعت بالا در انتقال حرارت 

 • هیتر صنعتی آذر تهویه

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت هیتر کارگاهی گازی شرکت آذرتهویه مورد استفاده در سالنهای ورزشی، سالنهای صنعتی، اماکن عمومی مانند مساجد، مدارس و غیره را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

در صفحه
نمایش 1 - 24 از 59 قلم کالا
نمایش 1 - 24 از 59 قلم کالا
Real Time Analytics