جت هیتر

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

جت هیتر 36 محصول وجود دارد.

در این قسمت می توانید مشخصات فنی، تصاویر، لیست قیمت و اطلاعات فروش انواع مدل های جت هیتر گازی، جت هیتر گازوئیلی و دوگانه سوز جهت سالن های صنعتی، مرغداری ها، گلخانه ها و کارگاه های ساختمانی را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید. جت هیتر نوعی از بخاری های صنعتی هستند که برای گرمایش سالن های صنعتی، سالن های ورزشی بزرگ، مرغداری ها، گلخانه ها، سوله ها و کارگاه های صنعتی و کارگاه های ساختمانی استفاده می شوند. جت هیتر ها با انواع سوخت های مختلف از جمله گاز طبیعی، گاز مایع و گازوئیل و بوسیله فن دمنده، با پرتاب گرما باعٍ گرم شدن محیط می شوند. از آپشن های انتخابی برای جت هیتر ها می توان به پایه چرخ دار، باک برای مدلهای گازوئیلی و اگزوز خروجی برای استفاده در مکانهایی همچون گلخانه ها و مرغداری ها اشاره نمود. گرما در جت هیتر ها از شعله مستقیم دریافت می شود و قابلت گرمایش محیط تا 40 الی 50 درجه را (حداکثر) دارند. انتخاب جت هیتر ها بر اساس توان دستگاه به کیلو کالری و یا حجم محیط قابل استفاده به متر مکعب می باشد. از جمله ویژگی های جت هیترها می توان به راندمان حرارتی بالا، قابلیت نصب ترموستات محیطی برای کاهش مصرف انرژی، تعمیر و نگهداری آسان و دسترسی راحت به مجموعه سوخت، کاربری با گاز، گازوئیل و یا بصورت دو گانه سوز، دارا بودن شعله پخش کن جهت کارایی بالا و مصرف بهینه سوخت و اختلاط بهتر سوخت و اکسیژن و بورد الکترونیکی اشاره نمود. در انتخاب جت هیتر ها اولین نکته توجه به ظرفیت دستگاه و حجم فضایی که باید گرم شود، می باشد. نکته بعدی انتخاب سوخت در دسترس از میان گزینه ها (گاز-گازوئیل-گازمایع-برق و ...) می باشد. اینکه کاربری دستگاه در چه محیطی بوده (مرغداری - گلخانه - کارگاه صنعتی - کارگاه ساختمانی و ...) یکی از عوامل مهم در تک موتوره، دو موتوره یا بودن موتور بودن دستگاه بوده که در این خصوص می توانید با کارشناسان ما در وب سایت تخصصی تاسیسات تماس بگیرید.

زیرشاخه‌ها

  • جت هیتر نیرو تهویه البرز

    شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت انواع مدل های جت هیتر گازی و گازوئیلی و دوگانه سوز نیرو تهویه البرز جهت سالن های صنعتی، مرغداری ها، گلخانه ها و کارگاه های ساختمانی را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید

  • جت هیتر کولاک گستر یزد

    هیتر موشکی یا جت هیتر ها یکی از شیوه های نوین گرمایش جهت سالن های صنعتی، مرغداری ها، گلخانه ها و کارگاه های ساختمانی در جهان می باشند. جت هیتر های کولاک گستر یزد یا به اختصار KGY در دو مدل اگزوز دار و بدون اگزوز تولید می شوند. این هیتر ها در اشکال و اندازه های متفاوتی تولید می شوند که شامل سه سایز 55 و 60 و F60 تولید می شوند. سیستم  کوره به کار رفته در دو مدل 55 و 60 از نوع شعله مستقیم (Direct Flame) می باشد، بدین معنی که شعله ایجاد شده در کوره پس از برخورد به سطوح دیگ و گرم کردن آن ها به درون سالن وارد می شوند و تمامی انرژی حاصل از سوختن گازوئیل یا گاز را به سالن منتقل می کنند. در ادامه این حرکت فن محوری با راه اندازی مستقیم (Direct Drive) در پشت سیستم ،هوای خنک را از بیرون می گیرد و پس از برخورد این هوا با کوره دمای آن بالا رفته و وارد سالن می شود. بدین گونه تمامی انرژی تولید شده از احتراق به سالن وارد می شود و می توان مدعی بازدهی 100 در صدی در این نوع هیترها شد. جت هیتر کولاک گستر یزد مدل F60 دارای سیستم دودکش (اگزوز) می باشد.

  • جت هیتر نیرو تهویه الوند

    مشخصات فنی و تصاویر و قیمت انواع مدل های جت هیتر گازی، گازوئیلی و دوگانه سوز نیرو تهویه الوند را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید. هیتر موشکی یا جت هیتر ها یکی از شیوه های نوین گرمایش جهت سالن های صنعتی، مرغداری ها، گلخانه ها و کارگاه های ساختمانی در جهان می باشند. جت هیتر های نیرو تهویه الوند در مدلهای تک موتوره، دو موتوره و دودکش دار با سوخت گاز، گازوئیل و دوگانه گاز و گازوئیل تولید می شوند. جت هیترهای تک موتوره نیرو تهویه الوند مناسب برای استفاده در مرغداری ها و گلخانه ها بوده و تا 90 درصد راندمان همراه با 50 درصد کاهش مصرف سوخت را به همراه دارند. دستگاه های دو موتوره مناسب برای مکانهای دارای آلودگی هوا و شرایط نامناسب محیطی بوده و قابلیت اصلی این دستگاه تامین هوای مورد نیاز جهت احتراق خارج ار محیط آلوده می باشد. جت هیترهای دو موتوره دودکشدار نیرو تهویه الوند مناسب جهت فضاهایی که اکسیژن کافی نداشته و یا آلوده هستند، می باشد و بیشتر جهت گلخانه ها و مرغداری های مادر و اجداد مورد استفاده قرار می گیرد. هیترهای موشکی دودکش دار دارای راندمان پایین تری نسبت به نمونه های بدون دودکش هستند. روکش بدنه استنلس استیل ، احتراق پاک و تولید Co2 به میزان کم همراه با پرتاب باد تا 20 متر از دیگر ویژگی های جت هیتر های نیرو تهویه الوند می باشند.

در صفحه
نمایش 1 - 24 از 36 قلم کالا
نمایش 1 - 24 از 36 قلم کالا
Real Time Analytics