کولر گازی جی پلاس

کولر گازی جی پلاس

جی پلاس یکی از جدیدترین برندهای صنعت لوازم خانگی است که در خانواده شناخته شده‌ی گلدیران بنا شد. این شرکت در جهت تولید محصولات ایرانی و ایجاد برند ایرانی باکیفیت پس از سال‌ها تلاش فعالیت خود را از بازار ایران شروع کرده و هدف آن رفع نیازهای داخلی و همچنین پوشش کشورهای دیگر است. محصولاتی که تحت عنوان جی پلاس عرضه می‌شوند، حاصل تجربه 30 ساله شرکت گلدیران هستند و سعی دارد تا ضمن تضمین کیفیت، با خدمات پس از فروش...

کولر گازی جی پلاس

جی پلاس یکی از جدیدترین برندهای صنعت لوازم خانگی است که در خانواده شناخته شده‌ی گلدیران بنا شد. این شرکت در جهت تولید محصولات ایرانی و ایجاد برند ایرانی باکیفیت پس از سال‌ها تلاش فعالیت خود را از بازار ایران شروع کرده و هدف آن رفع نیازهای داخلی و همچنین پوشش کشورهای دیگر است. محصولاتی که تحت عنوان جی پلاس عرضه می‌شوند، حاصل تجربه 30 ساله شرکت گلدیران هستند و سعی دارد تا ضمن تضمین کیفیت، با خدمات پس از فروش حرفه‌ای خود تجربه‌ای درخشان ارائه کند. شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی، تصاویر، قیمت و اطلاعات فروش مدل‌های مختلف کولرهای گازی جی پلاس را در ظرفیت های مختلف با رده های انرژی مختلف مشاهده، مقایسه و خرید نمایید.

کولر گازی و اسپلیت هیوندا

 کولرهای گازی جی پلاس دارای گاز مبرد R410A بوده که مورد تایید کنوانسیون بین المللی محیط زیست است و به همین دلیل آلودگی زیست محیطی آن در پایین‌ترین حد ممکن است. این کولرها که کمپرسور هوشمند هم دارند، بی‌نیاز از استارت‌های مکرر بوده و به همین دلیل ضمن کاهش استهلاک کمپرسور، عمر دستگاه هم طولانی‌تر خواهد بود. گرید انرژی A ویژگی دیگر کولرهای گازی جی پلاس است که در کنار فناوری اینورتر باعث شده تا مصرف دستگاه پایین‌تر آمده و بازدهی حداکثری داشته باشد. همچنین 5 سال ضمانت کمپرسور و 18 ماه ضمانت قطعات فنی از دیگر خدماتی است که شرکت گلدیران بصورت ویژه برای محصولات جی پلاس در نظر گرفته است.

بیشتر کمتر