کولر گازی گرین

در این قسمت می توانید مشخصات فنی، تصاویر، لیست قیمت و اطلاعات فروش کولر گازی و اسپلیت گرین سرمایشی و گرمایشی، تک فاز و سه فاز، اینورتر و معمولی را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید. اسپلیت و کولر گازی گرین محصول کشور چین بوده و در گروه محصولات با قیمت اقتصادی قرار میگیرد. کولرهای گازی گرین در مدل های دیواری مدل های اینورتر با گاز R410 و معمولی با گاز R410 و گاز R22، مدل ایستاده، دستگاه کولرگازی یک تکه پرتابل و مدل های کستی اینورتر و معمولی طبقه بندی می شوند. این دستگاه ها با ظرفیت های 9000 BTU مناسب برای فضای تا 15 متر مربع، 12000 BTU مناسب برای فضای تا 25 متر مربع، 18000 BTU مناسب برای فضای تا 40 متر مربع، 24000 BTU مناسب برای فضای تا 60 متر مربع و 30000 BTU مناسب برای فضای تا 75 متر مربع با کمپرسور روتاری، پیستونی و اسکرال در مدلهای سرمایشی و سرد و گرم به...

در این قسمت می توانید مشخصات فنی، تصاویر، لیست قیمت و اطلاعات فروش کولر گازی و اسپلیت گرین سرمایشی و گرمایشی، تک فاز و سه فاز، اینورتر و معمولی را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید. اسپلیت و کولر گازی گرین محصول کشور چین بوده و در گروه محصولات با قیمت اقتصادی قرار میگیرد. کولرهای گازی گرین در مدل های دیواری مدل های اینورتر با گاز R410 و معمولی با گاز R410 و گاز R22، مدل ایستاده، دستگاه کولرگازی یک تکه پرتابل و مدل های کستی اینورتر و معمولی طبقه بندی می شوند. این دستگاه ها با ظرفیت های 9000 BTU مناسب برای فضای تا 15 متر مربع، 12000 BTU مناسب برای فضای تا 25 متر مربع، 18000 BTU مناسب برای فضای تا 40 متر مربع، 24000 BTU مناسب برای فضای تا 60 متر مربع و 30000 BTU مناسب برای فضای تا 75 متر مربع با کمپرسور روتاری، پیستونی و اسکرال در مدلهای سرمایشی و سرد و گرم به بازار عرضه می شود.

درباره کولر گازی و اسپلیت های شرکت گرین 

شرکت تهویه مطبوع گرین تامین کننده انواع سیستم های تاسیسات مرکزی  اعم از فن کویل، داکت اسپلیت ها، کولر گازی، VFR و ... می باشد. کلیه محصولات گرین با بهره گیری از دانش روز اروپا و بهترین ملزومات تاسیسات سرمایشی ساخته شده اند. با وجود اینکه شرکت گرین یک کمپانی نوپا در زمینه تولید محصولات سرمایشی و تهویه مطبوع به شمار می رود، اما یکی از باکیفیت ترین و بهترین تجهیزات سرمایشی و تهویه مطبوع بازار را ارائه می دهد.

محصولات گرین در دو گروه تهویه مطبوع خانگی و صنعتی برای پروژه های مسکونی، اداری، تجاری، هتل ها، بیمارستان ها، کلیه مراکز درمانی، مراکز خرید و اماکن عمومی قابل ارائه می باشد. کولر گازی و اسپلیت گرین با طراحی زیبا، کارایی قدرتمند، مصرف پایین و امکانات پیشرفته، یکی از بهترین تاسیسات سرمایشی/گرمایشی بازار محسوب می شوند.

کولرهای گازی

کولرهای دوتکه یا اسپلیت ها از دو واحد مجزای یونیت داخلی و خارجی ساخته شده اند. یونیت خارجی شامل کمپرسور و کوندانسور  بوده که در خارج ساختمان نصب شده  و یونیت داخلی پس از بررسی بهترین نقطه فضا برای تعبیه پنل در داخل ساختمان نصب می گردد.

اجزا و ملزومات کولر گازی

1. کمپرسور: هسته مرکزی یا همان قلب کولر گازی بوده که وظیفه متراکم کردن ماده مبرد و ایجاد اختلاف فشار برای گردش ماده سرمازا را دارد. کمپرسور بخار مبرد کم فشار با دمای کم را از طریق لوله کشی مکش جذب نموده و پس از متراکم نمودن آن از طریق لوله رفت با فشار و دمای بالا به سمت کنداسنور هدایت می کند.

2. کندانسور: این بخش وظیفه تقطیر کردن بخار  وارد شده از کمپرسور و تبدیل آن به مایع را بر عهده دارد.

3. اواپراتور: تبدیل مایع به بخار وظیفه اصلی این قسمت است. به طوری که مایع مبرد در اواپراتور با گرفتن گرما از هوای محیط تبخیر می شود.

4. شیر انبساط یا لوله مویی: باعث کاهش فشار و افزایش سرعت مبرد قبل از ورود به اواپراتور می شود.

شرکت پشم شیشه پارس به عنوان حامی، ضمانت محصولات گرین را تامین می نماید.

 

بیشتر کمتر