کولر گازی ایران رادیاتور

کولر گازی ایران رادیاتور

گروه صنعتی ایران رادیاتور که جزء بزرگترین تولیدکنندگان در زمینه تجهیزات گرمایشی میباشد اکنون اقدام به تولید کولرهای گازی با نام ایران رادیاتور کرده است. مشخصات فنی، تصاویر، لیست قیمت و اطلاعات فروش کولرگازی اسپلیت ایران رادیاتور در مدلهای دیواری کم مصرف و دیواری معمولی را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید. اسپلیت دیواری ایران رادیاتور ظرفیت های...

کولر گازی ایران رادیاتور

گروه صنعتی ایران رادیاتور که جزء بزرگترین تولیدکنندگان در زمینه تجهیزات گرمایشی میباشد اکنون اقدام به تولید کولرهای گازی با نام ایران رادیاتور کرده است. مشخصات فنی، تصاویر، لیست قیمت و اطلاعات فروش کولرگازی اسپلیت ایران رادیاتور در مدلهای دیواری کم مصرف و دیواری معمولی را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید. اسپلیت دیواری ایران رادیاتور ظرفیت های 9000 BTU مناسب برای فضای تا 12مترمربع ( ارتفاع سقف 2.8 متر)، 12000 BTU مناسب برای فضای تا 20 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.8 متر)، 18000 BTU مناسب برای فضای تا 30 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.8 متر)، 24000 BTU مناسب برای فضای تا 50 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.8 متر) و با قابلیت سرمایش و گرمایش به بازار عرضه می شود. کولرگازی ایران رادیاتور مجهز به کمپرسور GMCC شرکت توشیبا همراه با گاز R410 دوستار محیط زیست بوده و دارای اواپراتور و کندانسور با فین های طلایی مقاوم در برابر خوردنگی می باشد. این ویژگی ها، کولر ایران رادیاتور را به محصولی مناسب جهت کارکرد در کلان شهرها و مناطقی که دارای آلودگی هوا هستند و همچنین مناطق با رطوبت بالای هوا تبدیل میکند.

کولرگازی دیواری ایران رادیاتور ساخت ایران بوده و با ضمانت 5 ساله کمپرسور و 18 ماهه کلیه قطعات توسط شرکت خدمات ایران رادیاتور، گارانتی میشود.

کولر گازی اسپلیت ایران رادیاتور

کولر گازی و اسپلیت ایران رادیاتور

شرکت ایران رادیاتور که هم اکنون یکی از برترین برندهای داخلی در زمینه تولید وسایل گرمایشی و سرمایشی می باشد در سال ۱۳۵۸ فعالیت خود را با تولید رادیاتورهای آلومینیومی آغاز نمود و تا سال ۱۳۹۵ تمرکز خود را به تولید وسایل گرمایشی اختصاص داد. سال ۱۳۹۵ اولین سیستم سرمایشی تهویه مطبوع ایران رادیاتور وارد بازار گردید و به علت بهره مندی از امکانات و قابلیت های روز جهان، بازار فروش گسترده ای را به دست آورد. کولر گازی و اسپلیت ایران رادیاتور با ایجاد یک بازار رقابتی مناسب در کنار مهم ترین برندهای خارجی مربوط به تولید کولر گازی و سیستم های تهویه مطبوع، سیستم های سرمایشی-گرمایشی مدرن خود را با قیمتی بسیار پایین تر از محصولات خارجی روانه بازار کرد.

انواع کولر گازی و اسپلیت ایران رادیاتور

امروزه انواع کولر گازی و اسپلیت ایران رادیاتور با ظرفیت های ۹۰۰۰، ۱۲۰۰۰، ۱۸۰۰۰، ۲۴۰۰۰ و ۳۰ هزار تولید می شود. این دستگاه ها بر حسب نوع عملکرد به دو سیستم سرمایشی و یا سرمایشی-گرمایشی یا همان اسپلیت ها تقسیم می شوند. ظرفیت های ذکر شده مهمترین استاندارد جهانی در زمینه تولید کولر گازی و اسپلیت هستند و با توجه به متراژ ساختمان و محیط جغرافیایی قادر به خنک سازی و یا افزایش دمای یک محیط ۱۲ الی 80 متری خواهند بود.

کولر گازی کم مصرف ایران رادیاتور

مصرف انرژی در کولر گازی و اسپلیت ایران رادیاتور

همانگونه که می دانید یکی از مهمترین دغدغه افراد در زمان خرید کولر گازی و اسپلیت انرژی مصرفی آنها است. انواع سیستم تهویه مطبوع با قابلیت اتصال به برق، مصرف انرژی زیادی دارند اما این مورد در خصوص کولر گازی و اسپلیت بسیار فراتر رفته و به خصوص در زمان استفاده از سیستم گرمایشی اسپیلت منجر به مصرف انرژی بسیار زیادی خواهد شد. انواع کولر گازی و اسپلیت ایران رادیاتور با مصرف انرژی گرید A+ تاثیر بسیار زیادی در کاهش مصرف انرژی و کاهش هزینه های مربوط به خرید و استفاده از کولر گازی و اسپلیت خواهد داشت.

خدمات پس از فروش ایران رادیاتور

 گروه صنعتی ایران رادیاتور به عنوان یکی از برترین برندهای داخلی، خدمات پس از فروش خود را در اغلب شهرها و عرضه نموده است. نمایندگی های متعدد و معتبر گروه صنعتی ایران رادیاتور در سراسر ایران متعهد به پاسخگویی و رفع مسائل و مشکلات مشتریان شده اند. هرگونه اعتراض و انتقاد خریداران در قالب اعتراضات حضوری و یا حتی غیر حضوری به خوبی پاسخ داده خواهد شد. شما می توانید تمامی تخطی ها و تعهدناپذیری نمایندگان ایران رادیاتور در شهرستان خود را با گروه صنعتی ایران رادیاتور در میان گذاشته و درخواست رسیدگی نمایید.

گارانتی کولر گازی و اسپلیت ایران رادیاتور

گروه صنعتی ایران رادیاتور تمام قطعات فنی کولر گازی و اسپلیت منقش به این برند شناخته شده و معتبر در سطح داخلی را به مدت ۱۸ ماه گارانتی نموده و کمپرسور دستگاه را نیز به عنوان مهمترین قطعه جانبی این سیستم ها از گارانتی تعویض ۵ ساله برخوردار نموده است. زمان خرید کولر گازی و اسپیلت ایران رادیاتور حتما نسبت به دریافت برگه ضمانت نامه اقدام نموده و تمامی کادرهای مربوطه را تکمیل نمایید. جهت برخورداری از مزیت های گارانتی کولر گازی و اسپلیت ایران رادیاتور باید تمامی فعالیت های مربوط به نصب، سرویس، تعمیر، تعویض قطعات و غیره به وسیله نمایندگی معتبر و افراد متخصص و مجاز صورت گیرد.

مصرف برق کولر گازی ایران رادیاتور

نکاتی که باید پیش از خرید کولر گازی و اسپلیت به آنها توجه کنید!

 پیش از خرید کولر گازی و اسپلیت ایران رادیاتور و دیگر برندها به دفترچه راهنمای آن دقت کرده و تمامی قابلیت ها و محدودیت های محصول مورد نظر را به دقت مطالعه کنید. اگر قصد خرید اینترنتی کولر گازی و اسپلیت ایران رادیاتور دارید می توانید در بخش مشخصات فنی، تمامی ویژگی های دستگاه را به صورت مختصر و دسته بندی شده مشاهده نمایید. تناسب ظرفیت کولر گازی و اسپلیت با فضایی که دستگاه را نصب می کنید بسیار حائز اهمیت است. ما در این وبسایت اطلاعات کاملی در خصوص تناسب ظرفیت دستگاه های مختلف با میزان فضای مورد نظر شما ارائه نموده ایم. پیش از انتخاب و خرید دستگاه از مطالعه این دست مطالب غافل نگردید.

جهت دریافت مشاوره تماس بگیرید

 شرکت ایران رادیاتور برای افرادی که قصد خرید کولر گازی و اسپلیت را دارند سیستم مشاوره رایگان را طراحی نموده است. شما می توانید از طریق راه های ارتباطی مشخص شده با گروه صنعتی ایران رادیاتور تماس گرفته و سوالات خود را در خصوص انواع کولر گازی و اسپلیت ایران رادیاتور مطرح نمایید. همچنین کارشناسان ما در وبسایت tasisat.ir نیز در تمامی ساعات اداری به سوالات شما در این خصوص پاسخ داده و شما را در خرید یک دستگاه مناسب یاری خواهند کرد.

بیشتر کمتر