فیلتر شنی استخر ظرفیت بالا کریپسول FB

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی تصاویر قیمت و اطلاعات فروش انواع فیلتر تصفیه ظرفیت بالا استخر کریپسول Kripsol مدل FB را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره فیلتر شنی استخر کریپسول ظرفیت بالا FB :

فیلتر تصفیه شنی ظرفیت بالا کریپسول Kripsol  مدل FB دارای بدنه دو لایه کامپوزیتی بوده و در آبدهی 17 الی 353 متر مکعب در ساعت ارائه میشوند. فیلتر تصفیه استخری ظرفیت بالا کریپسول مدل FB دارای دریچه 400X300 میلی متری با درب پلی پروپلین در بالای مخزن بوده و آب پخش کن خطی (LATERAL) را به صورت استاندارد دارد و عملیات تخلیه و شستشوی مکعوس به راحتی در آن انجام میشود که این مهم باعث کاهش لوله کشی های مختلف می گردد همچنین خروجی شن در این...

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی تصاویر قیمت و اطلاعات فروش انواع فیلتر تصفیه ظرفیت بالا استخر کریپسول Kripsol مدل FB را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره فیلتر شنی استخر کریپسول ظرفیت بالا FB :

فیلتر تصفیه شنی ظرفیت بالا کریپسول Kripsol  مدل FB دارای بدنه دو لایه کامپوزیتی بوده و در آبدهی 17 الی 353 متر مکعب در ساعت ارائه میشوند. فیلتر تصفیه استخری ظرفیت بالا کریپسول مدل FB دارای دریچه 400X300 میلی متری با درب پلی پروپلین در بالای مخزن بوده و آب پخش کن خطی (LATERAL) را به صورت استاندارد دارد و عملیات تخلیه و شستشوی مکعوس به راحتی در آن انجام میشود که این مهم باعث کاهش لوله کشی های مختلف می گردد همچنین خروجی شن در این مدل 1 اینچ می باشد. ورودی و خروجی فیلتر تصفیه شنی ظرفیت بالا FB از 63 الی 250 میلی متر می باشد. حداکثر فشار کاری این مدل  2.5 و 4 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع بوده و فشار کاری نرمال آن 0.5 الی 2.0 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع و فشار تست آن 3.75 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع می باشد. دمای کارکرد مدل برزیل 1 الی 40 درجه سانتیگراد بوده و سرعت تصفیه آن 20 الی 50 مترمکعب در ساعت بر یک متر مربع سطح می باشد.

فیلترهای تصفیه استخری کمپانی کریپسول Kripsol در وب سایت تخصصی تاسیسات، با گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش نماینده رسمی عرضه می شوند.

ویژگی ها :

جهت تصفیه آب استخر عمومی وحجم بالا

بدنه دو لایه کامپوزیتی تقویت شده

دریچه 400X300 میلیمتری و درب پلی پروپلین

سرعت فیلتراسیون 20 الی 50 متر مکعب در ساعت بر متر مربع

آب پخشکن استاندارد خطی (LATERALS)

فشار کاری نرمال 2.0 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع

ورودی وخروجی سایز بزرگ 63 الی 250 میلیمتری

ساخت اسپانیا

بیشتر کمتر