فیلتر شنی استخر ظرفیت بالا کریپسول برزیل

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی تصاویر قیمت و اطلاعات فروش انواع فیلتر تصفیه ظرفیت بالا استخر کریپسول Kripsol مدل برزیل را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره فیلتر شنی استخر کریپسول ظرفیت بالا برزیل :

فیلتر تصفیه شنی ظرفیت بالا کریپسول Kripsol  مدل برزیل دارای بدنه کامپوزیت تقویت شده با رنگ قرمز بوده و در آبدهی 17 الی 217 متر مکعب در ساعت ارائه میشوند. فیلتر تصفیه استخری ظرفیت بالا کریپسول مدل برزیل دارای دریچه 400X300 میلی متری با درب پلی پروپلین در بالای مخزن بوده و آب پخش کن خطی (LATERAL) را به صورت استاندارد دارد و عملیات تخلیه و شستشوی مکعوس به راحتی در آن انجام میشود که این مهم باعث کاهش لوله کشی های مختلف می...

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی تصاویر قیمت و اطلاعات فروش انواع فیلتر تصفیه ظرفیت بالا استخر کریپسول Kripsol مدل برزیل را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره فیلتر شنی استخر کریپسول ظرفیت بالا برزیل :

فیلتر تصفیه شنی ظرفیت بالا کریپسول Kripsol  مدل برزیل دارای بدنه کامپوزیت تقویت شده با رنگ قرمز بوده و در آبدهی 17 الی 217 متر مکعب در ساعت ارائه میشوند. فیلتر تصفیه استخری ظرفیت بالا کریپسول مدل برزیل دارای دریچه 400X300 میلی متری با درب پلی پروپلین در بالای مخزن بوده و آب پخش کن خطی (LATERAL) را به صورت استاندارد دارد و عملیات تخلیه و شستشوی مکعوس به راحتی در آن انجام میشود که این مهم باعث کاهش لوله کشی های مختلف می گردد همچنین خروجی شن در اینمدل 1 اینچ می باشد. ورودی وخروجی فیلتر تصفیه شنی ظرفیت بالا برزیل 63 الی 217 میلی متر می باشد. حداکثر فشار کاری این مدل 2.5 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع بوده و فشار کاری نرمال آن 0.5 الی 2.0 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع و فشار تست آن 3.75 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع می باشد. دمای کارکرد مدل برزیل 1 الی 40 درجه سانتیگراد بوده و سرعت تصفیه آن 20 الی 50 مترمکعب در ساعت بر یک متر مربع سطح می باشد.

فیلترهای تصفیه استخری کمپانی کریپسول Kripsol در وب سایت تخصصی تاسیسات، با گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش نماینده رسمی عرضه می شوند.

ویژگی ها :

جهت تصفیه آب استخر عمومی وحجم بالا

بدنه کامپوزیتی تقویت شده

دریچه 400X300 میلیمتری و درب پلی پروپلین

سرعت فیلتراسیون 20 الی 50 متر مکعب در ساعت بر متر مربع

آب پخشکن استاندارد خطی (LATERALS)

فشار کاری نرمال 2.0 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع

ورودی وخروجی سایز بزرگ 63 الی 217 میلیمتری

ساخت اسپانیا

بیشتر کمتر