فیلتر شنی استخر ظرفیت بالا کریپسول آرتیک

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی تصاویر قیمت و اطلاعات فروش انواع فیلتر تصفیه ظرفیت بالا استخر کریپسول Kripsol مدل آرتیک را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره فیلتر شنی استخر کریپسول ظرفیت بالا آرتیک :

فیلتر تصفیه شنی ظرفیت بالا کریپسول Kripsol  مدل آرتیک دارای بدنه کامپوزیت تقویت شده با رنگ آبی خاص بوده و در آبدهی 34 الی 125 متر مکعب در ساعت ارائه میشوند. فیلتر تصفیه استخری ظرفیت بالا کریپسول مدل آرتیک دارای دریچه 400 میلی متری با درب 535 میلیمتری از جنس پلی پروپلین در بالای مخزن بوده و آب پخش کن خطی (LATERAL) را به صورت استاندارد دارد و عملیات تخلیه و شستشوی مکعوس به راحتی در آن انجام میشود که این مهم باعث کاهش لوله...

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی تصاویر قیمت و اطلاعات فروش انواع فیلتر تصفیه ظرفیت بالا استخر کریپسول Kripsol مدل آرتیک را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره فیلتر شنی استخر کریپسول ظرفیت بالا آرتیک :

فیلتر تصفیه شنی ظرفیت بالا کریپسول Kripsol  مدل آرتیک دارای بدنه کامپوزیت تقویت شده با رنگ آبی خاص بوده و در آبدهی 34 الی 125 متر مکعب در ساعت ارائه میشوند. فیلتر تصفیه استخری ظرفیت بالا کریپسول مدل آرتیک دارای دریچه 400 میلی متری با درب 535 میلیمتری از جنس پلی پروپلین در بالای مخزن بوده و آب پخش کن خطی (LATERAL) را به صورت استاندارد دارد و عملیات تخلیه و شستشوی مکعوس به راحتی در آن انجام میشود که این مهم باعث کاهش لوله کشی های مختلف می گردد. ورودی وخروجی فیلتر تصفیه شنی ظرفیت بالا آرتیک 75 الی 140 میلی متر می باشد. حداکثر فشار کاری این مدل 2.5 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع بوده و فشار کاری نرمال آن 0.5 الی 2.0 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع و فشار تست آن 3.75 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع می باشد. دمای کارکرد مدل گرانادا 1 الی 40 درجه سانتیگراد بوده و سرعت تصفیه آن 40 مترمکعب در ساعت بر یک متر مربع سطح می باشد.

فیلترهای تصفیه استخری کمپانی کریپسول Kripsol در وب سایت تخصصی تاسیسات، با گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش نماینده رسمی عرضه می شوند.

ویژگی ها :

جهت تصفیه آب استخر عمومی وحجم بالا

بدنه کامپوزیتی تقویت شده

دریچه 400 میلیمتری و درب پلی پروپلین فلنچی (16 پیچ استیل)

سرعت فیلتراسیون 40 متر مکعب در ساعت بر متر مربع

آب پخشکن استاندارد خطی (LATERALS)

فشار کاری نرمال 2.0 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع

ورودی وخروجی سایز بزرگ 75 الی 140 میلیمتری

ساخت اسپانیا

بیشتر کمتر