فیلتر شنی استخر کریپسول FB

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی تصاویر قیمت و اطلاعات فروش انواع فیلتر تصفیه استخر کریپسول Kripsol مدل FB را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره فیلتر شنی استخر کریپسول FB :

فیلتر تصفیه شنی کریپسول Kripsol مدل FB دارای بدنه دو لایه کامپوزیتی بوده و در آبدهی 9.5 الی 32 متر مکعب در ساعت ارائه میشوند. فیلتر تصفیه استخری کریپسول مدل FB دارای دریچه  از جنس پلاستیک در بالای مخزن بوده و شیر 6 راهه نیمه اتوماتیک در بغل دارد. ورودی وخروجی در مدلهای 500 و 600 در سایز 1 1/2 اینچ بوده و در مدل های بالاتر با سایز 2 اینچ می باشد. (3 اینچ انتخابی) حداکثر فشار کاری این مدل 1.6 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع بوده و فشار کاری نرمال آن 0.5 الی...

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی تصاویر قیمت و اطلاعات فروش انواع فیلتر تصفیه استخر کریپسول Kripsol مدل FB را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره فیلتر شنی استخر کریپسول FB :

فیلتر تصفیه شنی کریپسول Kripsol مدل FB دارای بدنه دو لایه کامپوزیتی بوده و در آبدهی 9.5 الی 32 متر مکعب در ساعت ارائه میشوند. فیلتر تصفیه استخری کریپسول مدل FB دارای دریچه  از جنس پلاستیک در بالای مخزن بوده و شیر 6 راهه نیمه اتوماتیک در بغل دارد. ورودی وخروجی در مدلهای 500 و 600 در سایز 1 1/2 اینچ بوده و در مدل های بالاتر با سایز 2 اینچ می باشد. (3 اینچ انتخابی) حداکثر فشار کاری این مدل 1.6 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع بوده و فشار کاری نرمال آن 0.5 الی 1.3 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع و فشار تست آن 2.5 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع می باشد. دمای کارکرد این مدل 1 الی 50 درجه سانتیگراد بوده و درجه شن آن 0.4 الی 0.8 میلیمتر می باشد.

فیلترهای تصفیه استخری کمپانی کریپسول Kripsol در وب سایت تخصصی تاسیسات، با گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش نماینده رسمی عرضه می شوند.

ویژگی ها :

بدنه دولایه بسیار مقاوم

جهت تصفیه آب استخر

بدنه کامپوزیتی همراه با دریچه 300 میلیمتری و درب پلی پروپلین پیچشی با گیج فشار

سرعت فیلتراسیون 50 متر مکعب در ساعت بر متر مربع

کارکرد تا دمای 50 درجه سانتیگراد

مجهز به شیر 6 راهه نیمه اتوماتیک Side

سایز ورودی و خروجی 1 1/2 و 2 اینچ

ساخت اسپانیا

بیشتر کمتر