فیلتر شنی استخر کریپسول BL و BT

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی تصاویر قیمت و اطلاعات فروش انواع فیلتر تصفیه استخر کریپسول Kripsol مدل BL و BT را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره فیلتر شنی استخر کریپسول BL و BT :

فیلتر تصفیه شنی کریپسول Kripsol  مدل BL و BL دارای بدنه کامپوزیت بوده و در آبدهی 6 الی 30 متر مکعب در ساعت ارائه میشوند. فیلتر تصفیه استخری کریپسول مدل BL و BT دارای دریچه 300 میلی متری از جنس پلی پروپلین در بالای مخزن بوده و شیر 6 راهه نیمه اتوماتیک همراه با گیج فشار در بغل BL و بالا BT را دارد و عملیات تخلیه و شستشوی مکعوس به راحتی در آن انجام میشود که این مهم باعث کاهش لوله کشی های مختلف می گردد. ورودی وخروجی در مدلهای 400 الی 640 در...

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی تصاویر قیمت و اطلاعات فروش انواع فیلتر تصفیه استخر کریپسول Kripsol مدل BL و BT را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره فیلتر شنی استخر کریپسول BL و BT :

فیلتر تصفیه شنی کریپسول Kripsol  مدل BL و BL دارای بدنه کامپوزیت بوده و در آبدهی 6 الی 30 متر مکعب در ساعت ارائه میشوند. فیلتر تصفیه استخری کریپسول مدل BL و BT دارای دریچه 300 میلی متری از جنس پلی پروپلین در بالای مخزن بوده و شیر 6 راهه نیمه اتوماتیک همراه با گیج فشار در بغل BL و بالا BT را دارد و عملیات تخلیه و شستشوی مکعوس به راحتی در آن انجام میشود که این مهم باعث کاهش لوله کشی های مختلف می گردد. ورودی وخروجی در مدلهای 400 الی 640 در سایز 1 1/2 اینچ بوده و در مدلهای بالاتر 2 اینچ می باشد. حداکثر فشار کاری این مدل 1.6 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع بوده و فشار کاری نرمال آن 0.8 الی 1.3 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع و فشار تست آن 2.5 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع می باشد. دمای کارکرد این مدل 1 الی 50 درجه سانتیگراد بوده و درجه شن آن 0.4 الی 0.8 میلیمتر می باشد.

فیلترهای تصفیه استخری کمپانی کریپسول Kripsol در وب سایت تخصصی تاسیسات، با گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش نماینده رسمی عرضه می شوند.

ویژگی ها :

جهت تصفیه آب استخر

بدنه کامپوزیتی همراه با دریچه 300 میلیمتری و درب پلی پروپلین پیچشی درمدل BL

سرعت فیلتراسیون 50 متر مکعب در ساعت بر متر مربع

کارکرد تا دمای 50 درجه سانتیگراد

مجهز به شیر 6 راهه نیمه اتوماتیک

سایز ورودی و خروجی 1 1/2 و 2 اینچ

ساخت اسپانیا

بیشتر کمتر