اسپلیت مرکزی

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف اسپلیت مرکزی در ظرفیت های مختلف را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره اسپلیت مرکزی :

سیستم های اسپلیت مرکزی هانند کولر های گازی می باشند با این تفاوت که یک یونیت بیرونی بزرگ با ظرفیت بالا را شامل شده و یونیت های داخلی متعدد به آن متصل می شوند. این سیستم نیازمند لوله کشی گاز مبرد به داخل ساختمان بوده بدلیل استفاده از تکنولوژی های روز از جمله کمپرسور های اینورتر کم مصرف و فیلترهای تصفیه هوای گوناگون و همچنین عدم اشغال فضای زیاد دارای محبوبیت بسیار شده اند. یونیت های داخلی همانند اسپلیت های دیواری و سقفی بوده و در ظرفیت های مناسب با فظای کاربری...

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف اسپلیت مرکزی در ظرفیت های مختلف را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره اسپلیت مرکزی :

سیستم های اسپلیت مرکزی هانند کولر های گازی می باشند با این تفاوت که یک یونیت بیرونی بزرگ با ظرفیت بالا را شامل شده و یونیت های داخلی متعدد به آن متصل می شوند. این سیستم نیازمند لوله کشی گاز مبرد به داخل ساختمان بوده بدلیل استفاده از تکنولوژی های روز از جمله کمپرسور های اینورتر کم مصرف و فیلترهای تصفیه هوای گوناگون و همچنین عدم اشغال فضای زیاد دارای محبوبیت بسیار شده اند. یونیت های داخلی همانند اسپلیت های دیواری و سقفی بوده و در ظرفیت های مناسب با فظای کاربری انتخاب میشوند. محاسبه ظرفیت برودتی ساختمان از عوامل مهم در انتخاب سیستم های اسپلیت مرکزی محسوب می شوند. این سیستم برای سرمایش و گرمایش مورد استفاده قرار گرفته و توسط ترموستات های هوشمند و قابل برنامه ریزی کنترل می شوند. گاز مبرد مورد استفاده در سیستم های اسپلیت مرکزی R22 R134 R407 و ... می باشد.

کلیه دستگاه های اسپلیت مرکزی و مولتی اسپلیت در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی  طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

ویژگی ها :

استفاده از یکدستگاه برای کل محیط جهت سرمایش و گرمایش

عدم نیاز به کانال کشی

انتخاب یونیت های داخلی از میان مدل های متنوع

یکپارچه سازی هوشمند تهویه مطبوع ساختمان

مصرف کم یک یونیت در مقابل چند یونیت اسپلیت دیواری

قابلیت استفاده از بخشی از توان دستگاه و صرفه جویی در مصرف برق

هزینه های تعمیر و نگهداری پایین نسبت به دستگاه چیلر

بیشتر کمتر
نمایش 1 تا 20 از 29 مورد