روفتاپ پکیج

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف روفتاپ پکیج سرمایشی و گرمایشی یکپارچه در ظرفیت های مختلف را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره روفتاپ پکیج :

روفتاپ پکیج ها در واقع از ترکیب یک چیلر و یک هواساز هستند که در آن سرمایش و گرمایش و در برخی موارد آبگرم مصرفی ساختمان بصورت یکجا تامین می شوند. در سیستم های هواساز یک دمنده بهمراه کویل های آبگرم و آب سرد مورد استفاده قرار می گیرند در حالیکه روفتاپ پکیج ها آبگرم و آبسرد مورد استفاده در کویل های هواساز را بصورت همزمان و یکپارچه با سیستم هواساز تامین می کنند و شما در سیستم های روفتاپ پکیج نیازی به سیستم دیگری ندارید. دستگاه روفتاپ پکیج...

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف روفتاپ پکیج سرمایشی و گرمایشی یکپارچه در ظرفیت های مختلف را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره روفتاپ پکیج :

روفتاپ پکیج ها در واقع از ترکیب یک چیلر و یک هواساز هستند که در آن سرمایش و گرمایش و در برخی موارد آبگرم مصرفی ساختمان بصورت یکجا تامین می شوند. در سیستم های هواساز یک دمنده بهمراه کویل های آبگرم و آب سرد مورد استفاده قرار می گیرند در حالیکه روفتاپ پکیج ها آبگرم و آبسرد مورد استفاده در کویل های هواساز را بصورت همزمان و یکپارچه با سیستم هواساز تامین می کنند و شما در سیستم های روفتاپ پکیج نیازی به سیستم دیگری ندارید. دستگاه روفتاپ پکیج میتواند هوای خود را از دستگاه ایرواشر تامین کند. عمل کنترل دمای محیط در سیستم پکیج یونیت توسط ترموستات ها انجام میگیرد که میتوانند در محیط و یا کانال برگشت هوا نصب شده و دستگاه را قطع و وصل و کنترل نمایند. روفتاپ پکیج همانند هواساز از سه کانال هوای رفت، هوای برگشت محیط و هوای تازه تشکیل شده است.

کلیه دستگاه های روفتاپ پکیج در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی  طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

ویژگی ها :

کارکرد مستقل بعنوان دستگاه سرمایشی و گرمایشی

قابلیت استفاده با دستگاه های ایرواشر

قابلیت نصب انواع PLC

قابلیت کنترل بوسیله ترموستات های اتاقی

عدم نیاز به لوله کشی های طولانی

بیشتر کمتر
نمایش 1 تا 20 از 24 مورد