هیتر خانگی

جستجوی سریع

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

هیتر خانگی 26 محصول وجود دارد.

انواع هیتر های کوچک خانگی که عموما توسط مصرف برق یا گاز می توانند مقداری بر بار گرمایشی خانه ها اضافه نمایند را می توانید در این بخش مشاهده نمایید. هیتر یا بخاری خانگی دستگاه های نسبتا ارزان قیمتی هستند که برای گرمایش کلی محیط های کوچک (مانند اتاق خواب، مغازه، حمام و از این دست) و یا گرمایش مکمل محیط های بزرگ مانند سالن حال و پذیرایی در منزل یا فضاهای اداری، تجاری بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. هیتر و بخاری های خانگی از نظر نوع انرژی مصرفی به دو دسته برقی و سوخت های فسیلی تقسیم می شوند که امروزه تعداد بیشتری از این دستگاه ها از برق بعنوان سوختی پاک همراه با ایمنی بیشتر جایگزین سوخت های فسیلی استفاده می کنند. همچنین در میان سوخت های فسیلی، گاز شهری، مطمئن ترین و ایمن ترین نوع برای مصرف در بخاری های خانگی می باشد. بخاری های گازی به چند دسته بخاری گازی سرامیکی، بخاری گازی شعله مستقیم و کویل با شعله مستقیم، تقسیم میشوند که در این میان انواع شومینه های گاز سوز نیز همانند نوع اول عملکرد گرمایش محیط را انجام میدهند. بخاری های برقی اما دارای تنوع بیشتری بوده و شامل انواع رادیاتور برقی، هیتر های برقی کانوکتوری، بخاری برقی فن دار و بخاری های برقی تابشی هالوژنی می باشند.

زیرشاخه‌ها

  • بخاری برقی

    بخاری برقی معمولا دستگاه کوچک و کم حجمی است که در روزهای سرد زمستانی فضای منزل را گرم و مطبوع می گرداند. بخارهای برقی به دلیل حجم کم، فضای کمی را اشغال می کند ؛ بنابراین می توان آن را در ادارات و فروشگاه ها روی میز قرار داد تا محیط اطراف را گرم نماید.

  • رادیاتور برقی

    رادیاتور های برقی دارای شکل ظاهری شبیه رادیاتور های خانگی بوده، با این تفاوت که داخل آن جایگزین آب داغ، روغن در جریان است. این روغن توسط المنت های برقی گرم شده و از طریق تبادل با هوای اطراف، فضا را گرم میکنند. رادیاتور های برقی دارای مصرف برق نسبتا بالایی بوده اما فضای قابل ملاحظه ای را گرم میکنند. تعداد 

  • بخاری گازی

    بخاری گازی دستگاهی برای گرم کردن داخل یا بیرون ساختمان بوده که با گاز طبیعی یا گاز مایع کار می‌کند. بخاری های گازی در مدل های کوچک، در صورت تامین دریچه هوای تازه، نیاز به دودکش نداشته ولی در مدل های بزرگتر حتما نیاز به دودکش دارند.

در صفحه
نمایش 1 - 24 از 26 قلم کالا
نمایش 1 - 24 از 26 قلم کالا
Real Time Analytics