پمپ تحت فشار پنتاکس

جستجوی سریع

سازنده
توان موتور - hp
جنس پروانه

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

پمپ تحت فشار پنتاکس 24 محصول وجود دارد.

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع پمپ های تحت فشار پنتاکس ایتالیا سری AP, CAM, CB, CH, CM, CR, CS, INOX, MB, PM  تک فاز و سه فاز در سایزهای مختلف را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره پمپ تحت فشار (تامین فشار) :

پمپ های تحت فشار به پمپ هایی گفته میشوند که جهت افزایش فشار یک سیال درون یک سیکل باز مورد استفاده قرار می گیرند. این پمپ ها دارای طبقه بندی هایه مختلفی در بازار مانند پمپ جتی و بشقابی، پمپ تک پروانه و دو پروانه، پمپ تک فاز و سه فاز و ... هستند.در شیوه علمی انتخاب پمپ مبنا هد و دبی کارکرد پمپ می باشد. هد پمپ عبارت است از ارتفاع آبدهی به متر یا فوت و دبی عبارت است از میزان آبدهی پمپ به ذواحد لیتر در دقیقه، لیتر در ساعت و یا گالن در دقیقه. انتخاب مناسب پمپ نیاز مند این دو مبحث همراه با شرایط کارکر د پمپ و برق مصرفی می باشد. برای مثال پمپ های کشاورزی برای مصرف خانگی مناسب نیستند زیرا اغلب دارای هد کم و دبی بالا هستند.پس از انتخاب  پمپ مناسب جهت نصب آن به سه صورت می توان عمل کرد: استفاده از منبع تحت فشار دیافرگمی همراه با پرشر سوئیچ و گیج و پنج راهی، استفاده از دستگاه ست کنترل یا اتوماتیک پمپ و در نهایت استفاده از تابلو برق جهت پمپ های سه فاز و اینورتر دار همراه با PLC. پمپ ها دارای دور مختلف بوده و هر چه پمپ دور بالاتری داشته باشد، صدای آن بیشتر خواهد بود. جهت انتقال مایعات داغ و یا خورنده باید از پمپ های با پروانه برنجی یا برنزی استفاده نمود و پمپ های تمام استیل نیز مصارف خاصی را شامل می شوند.

درباره پمپ های تحت فشار پنتاکس :

پمپ های تحت فشار پنتاکس مناسب جهت انتقال و افزایش فشار آب تمیز یا مایعات دیگر شبیه به آب از نظر خواص فیزیکی و شیمیایی می باشد. مدل های پروانه باز قابلیت انتقال مایعات همراه با ذرات ریز کوچکتر از 10 میلی متر می باشند. از دیگر مصارف پمپ های تامین فشار پنتاکس به برداشت آب از چاه، آبیاری باغات و افزایش فشار آب در مدار های مختلف می باشد. پمپ های تحت فشار پنتاکس دارای الکترو موتور های تک فاز و سه فاز بسته به کد مدل بوده و دارای پروانه برنجی، باکالیت و یا استیل، با هد و دبی مختلف می باشند.

کلیه پمپ های تحت فشار پنتاکس در وب سایت تخصصی تاسیسات ساخت ایتالیا می باشد.

زیرشاخه‌ها

 • پمپ محیطی پنتاکس

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع پمپ آبرسانی محیطی پنتاکس را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره پمپ محیطی پنتاکس :

  پمپ محیطی پنتاکس در مصارف خانگی جهت افزایش فشار آب در لوله ها و شبکه های آبرسانی کوچک از آبهای سطحی کاربرد دارد. جهت کارکرد صحیح پمپ از آن بایستی جهت پمپاژ آب تمیز، مایعات غیر خورنده و بدون ذرات ریز جامد استفاده نمود. بدنه پمپ و متعلقات از چدن با پوشش ضد زنگ می باشد.

  پمپ های تحت فشار پنتاکس در وب سایت تخصصی تاسیسات ساخت ایتالیا می باشند.

 • پمپ بشقابی پنتاکس

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی ، تصاویر ، لیست قیمت و اطلاعات فروش انواع پمپ آبرسانی بشقابی پنتاکس را مشاهده نموده، مقایسه و خرید نمایید. پمپ بشقابی پنتاکس با هد و دبی بالا مناسب برای مصارف خانگی، صنعتی و شهری است. این پمپ برای استفاده جهت آبرسانی ساختمان های کوچک و ویلایی، کارگاه های کوچک و از این دست کاربرد دارد. جهت کارکرد صحیح پمپ از آن بایستی جهت پمپاژ آب تمیز، مایعات غیر خورنده و بدون ذرات ریز جامد استفاده نمود. پمپ های بشقابی معمولا با استفاده از ست کنترل راه اندازی می شوند. پمپ بشقابی نسبت به پمپ دو پروانه و جتی هد کم تری ارائه می دهند.

 • پمپ جتی پنتاکس

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی ، تصاویر ، لیست قیمت و اطلاعات فروش انواع پمپ آبرسانی جتی پنتاکس را مشاهده نموده، مقایسه و خرید نمایید. پمپ جتی پنتاکس با هد و دبی بالا مناسب برای مصارف خانگی، صنعتی و شهری است. این پمپ برای استفاده جهت آبرسانی ساختمان های کوچک و ویلایی، کارگاه های کوچک و از این دست در ارتفاع بالا کاربرد دارد. جهت کارکرد صحیح پمپ از آن بایستی جهت پمپاژ آب تمیز، مایعات غیر خورنده و بدون ذرات ریز جامد استفاده نمود. پمپ های جتی معمولا با استفاده از منبع تحت فشار و پرشر سوئیچ راه اندازی می شوند. پمپ جتی نسبت به پمپ بشقابی هد بالاتری تری داشته ولی دبی کمتری ارائه می دهند.

 • پمپ دوپروانه پنتاکس

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی ، تصاویر ، لیست قیمت و اطلاعات فروش انواع پمپ آبرسانی سانتریفیوژ دوپروانه پنتاکس را مشاهده نموده، مقایسه و خرید نمایید. پمپ سانتریفیوژ دوپروانه پنتاکس با هد و دبی بالا مناسب برای مصارف خانگی، صنعتی و شهری است. این پمپ ها بدلیل داشتن دو عدد پروانه برای استفاده جهت آبرسانی ساختمان های چند طبقه یا متراژ بالا، کارگاه ها، سیستم های آتش نشانی و از این دست کاربرد دارد. این پمپ های دو پروانه پنتاکس جزء پر مصرف ترین سری پمپ های خانی بوده و بدلیل آبدهی بالا در بوستر پمپ ها استفاده میشود. جهت کارکرد صحیح پمپ از آن بایستی جهت پمپاژ آب تمیز، مایعات غیر خورنده و بدون ذرات ریز جامد استفاده نمود. پمپ های دو پروانه معمولا با استفاده از منبع تحت فشار و پرشر سوئیچ راه اندازی می شوند. پمپ دو پروانه نسبت به پمپ بشقابی و جتی هد و دبی بالاتری ارائه می دهد.

نمایش 1 - 24 از 24 قلم کالا
نمایش 1 - 24 از 24 قلم کالا
Real Time Analytics