فن کوئل دیواری گراندفورس

جستجوی سریع

موقعیت نصب دستگاه
ظرفیت هوادهی CFM

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

فن کوئل دیواری گراندفورس 4 محصول وجود دارد.

شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف فن کویل دیواری را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید.

درباره فن کوئل دیواری :

فن کوئل، دستگاهی است که از طریق پرتاب باد بوسله بلوور و عبور آن از کوئل آبگرم و آب سرد سرمایش و گرمایش محیط را تامین می کند. مدار لوله کشی فن کوئل جهت انتقال آب سرد و گرم می باشد که آب سرد در این سیستم از یک دستگاه مرکزی (چیلر) تامین شده و آب گرم میتواند از موتور خانه مرکزی و یا دستگاه های مستقل مانند پکیج گرمایشی تامین شود. برخی مدلها جهت تامین هوای مکش از سیستم هواساز مرکزی استفاده می کند. فن کوئل ها در انواع زمینی دیواری و سقفی می باشند. فاکتور دیگر در خرید فن کوئل ها علاوه بر شکل ظاهری ظرفیت برودتی، حرارتی و میزان هوادهی آنها می باشد. فن کوئل ها از طریق ترموستات دمای اتاق را تنظیم می کنند.

فن کوئل های دیواری در ظرفیت های 200 الی 800 فوت مکعب در دقیقه بوده و هوا را بصورت روبرو زن منتشر می‌سازند. فن کویل ها در دو نوع دو لوله و چهار لوله هستند. فن کویل های دو لوله دارای یک لوله رفت و یک لوله برگشت هستند. فن کویل های چهار لوله، دارای دو لوله برای آمدن آب به کویل ها و دو لوله برای برگشت آب هستند. فن کویل های چهار لوله می توانند همزمان آب سرد و گرم را وارد کویل های خود کنند. فن کوئل دیواری گراندفورس با طراحی باریک و زیبای بدنه مطابق استاندارد روز دنیا به لحاظ ظاهری ظریف و زیبا از دیگر ویژگی های این دستگاه داشتن ظرفیت سرمایش و گرمایش فوق العاده با استفاده از کویل های راندمان بالا، در ظرفیت 300 الی 800 CFM با قابلیت نصب دیواری می باشد.

کلیه دستگاه های فن کوئل در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

ویژگی ها :

سازگار ومکمل معماری داخل هر ساختمان 

 کم صدا ترین فن کویل های موجود در بازار

دریچه خودکار توزیع هوا  به منظور توزیع یکنواخت هوا

عدم تیره نمودن رنگ دیوار

امکان نصب لوله کشی در هر دو حالت چپ و راست

موتور سه سرعته با عملكرد آرام و بي صدا

دارای نمایشگر LCD وترموستات روی فن کویل و ریموت می باشد

نصب و سرویس بسیار آسان و سریع

نمایش 1 - 4 از 4 قلم کالا
نمایش 1 - 4 از 4 قلم کالا
Real Time Analytics