لوله و اتصالات

لوله و اتصالات

محصولات جدید

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

لوله و اتصالات 1 محصول وجود دارد.

مرجع جامع بررسی، مشاوره و فروش انواع لوله و اتصالات و انواع شیر آلات و تجهیزات جانبی آنها به همراه مشخصات فنی، عکسها و قیمت ها.

زیرشاخه‌ها

 • لوله و اتصالات

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع لوله و اتصالات گالوانیزه، تک لایه سه لایه پنج لایه پوش فیت فاضلابی و ... را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

 • شیر آلات

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع شیر آلات گازی آبی برنجی پی وی سی چند راهه و ...  را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

 • عایق حراراتی

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف عایق حرارتی الاستومری ، نوار چسب عایق ، چسب مایع ، عایق لوله ای ، عایق رولی باروکش و پشت چسبدار را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره عایق حرارتی EPDM :

  در سیستم های گرمایشی و سرمایشی ساختمان ها، برای کم کردن اتلاف حرارت در سطوح مختلفی همچون کانال های انتقال هوا، لوله های آبگرم، سطوح دیگ ها و منابع از عایق های EPDM استفاده می شود. عایق های مورد استفاده در تاسیسات ساختمانی دارای شکل های مختلفی هستند. عایق های لوله ای در سایز های مختلف لوله ها از 1/2 اینچ برای لوله های مسی و آهنی ساخته می شوند که دارای روکش های متفاوت همچون آلومینیوم با ضخامت های مختلف بوده و می توانند پشت چسب دار باشند. برای عایق کردن سطوحی غیر از لوله ها از عایق های پتویی استفاده می شود که دارای ضخامت و آپشن های متفاوت از نظر پوشش، رنگ و مسلح بودن هستند.

  کلیه عایق های حرارتی در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی  طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

  ویژگی ها :

  جلوگیری از اتلاف انرزی بطور محسوس
  نصب آسان
  قیمت مناسب و بصرفه در مقایسه با صرفه جویی حاصله در بلند مدت
  ظاهر زیبا و شکیل جهت لوله ها و موتور خانه ها
  امکان نصب عایق های رنگی برای مصارف خاص
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
Real Time Analytics