فن کویل دیواری گلدیران

جستجوی سریع

سازنده
موقعیت نصب دستگاه
ظرفیت هوادهی CFM

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

فن کویل دیواری گلدیران 3 محصول وجود دارد.

شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف فن کوئل دیواری گلدیران را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید

درباره فن کوئل دیواری گلدیران :

فن کوئل، دستگاهی است که از طریق پرتاب باد بوسله بلوور و عبور آن از کوئل آبگرم و آب سرد سرمایش و گرمایش محیط را تامین می کند. مدار لوله کشی فن کوئل جهت انتقال آب سرد و گرم می باشد که آب سرد در این سیستم از یک دستگاه مرکزی (چیلر) تامین شده و آب گرم میتواند از موتور خانه مرکزی و یا دستگاه های مستقل مانند پکیج گرمایشی تامین شود. برخی مدلها جهت تامین هوای مکش از سیستم هواساز مرکزی استفاده می کند. فن کوئل ها در انواع زمینی دیواری و سقفی می باشند. فاکتور دیگر در خرید فن کوئل ها علاوه بر شکل ظاهری ظرفیت برودتی، حرارتی و میزان هوادهی آنها می باشد. فن کوئل ها از طریق ترموستات دمای اتاق را تنظیم می کنند.

فن کوئل های دیواری در ظرفیت های 200 الی 800 فوت مکعب در دقیقه بوده و هوا را بصورت روبرو زن منتشر می‌سازند. فن کویل ها در دو نوع دو لوله و چهار لوله هستند. فن کویل های دو لوله دارای یک لوله رفت و یک لوله برگشت هستند. فن کویل های چهار لوله، دارای دو لوله برای آمدن آب به کویل ها و دو لوله برای برگشت آب هستند. فن کویل های چهار لوله می توانند همزمان آب سرد و گرم را وارد کویل های خود کنند. فن کوئل دیواری دکوراتیو گلد ایران با شکل ظاهری کاملا شبیه اسپیلیت اما عملکرد ان مانند فن کویل میباشد و دارای دکوراتیو زیبا وسبک  در ظرفیت 300 الی 600 CFM با قابلیت نصب دیواری می باشد.

کلیه دستگاه های فن کوئل گلدیران در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت گلدیران عرضه می شوند و دارای گارانتی طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

ویژگی ها :

مجهز به فیلتر قابل شستشوی 

مجهز به فن سه دور 

طراحی زیبا با دکوراتیو سبک 

عملکرد آرام و بی صدا

مجهز به ریموت کنترل بی سیم 

نصب سریع و آسان

دارای 18 ماه گارانتی شرکت گلدیران

نمایش 1 - 3 از 3 قلم کالا
نمایش 1 - 3 از 3 قلم کالا
Real Time Analytics