هیتر تابشی

جستجوی سریع

محصولات جدید

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

هیتر تابشی 19 محصول وجود دارد.

شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی، عکسها، قیمت، اطلاعات فروش انواع مختلف هیتر تابشی را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید. هیتر تابشی دستگاهی گرمایشی بوده که از طریق بازتاب گرما توسط اجزاء آینه مانند عملکردی همچون گرمایش ناشی از تابش خورشید دارد. یک هیتر تابشی از مشعل بعنوان مولد گرما، لوله تابشی، منعکس کننده (آینه) و فن مکنده تشکیل شده است. طرز کار یک هیتر تابشی بدین گونه بوده که مشعل داخل لوله گرمایشی را بوسیله احتراق سوخت ( گاز، گاز مایع، گازوئیل و ...) گرم میکند و فن مکنده این گرما را در طول لوله گسترش می دهد و قسمت منعکس کننده انرژی تابشی ناشی از گرمای لوله را به پایین منتقل می کند. دستگاه های هیتر تابشی معمولا زیر سقف سالن ها نصب میشود و در ابعاد مختلف موجود می باشد. کلیه دستگاه های هیتر تابشی در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

ویژگی ها

عدم کاهش کیفیت هوای محیطاتلاف بسیار کم گرماگرمایش مشخص و موضعیگرمایش مستقل هر یونیت
سرعت بالا در انتقال حرارتمناسب برای گرمایش فضاهای باز و عمومیمناسب برای رستوران های فضای بازقابلیت استفده از سوخت های مختلف

زیرشاخه‌ها

 • هیتر تابشی انرژی

  شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش هیتر تابشی گازی شرکت انرژی را مشاهده ، مقایسه و خرید نمایید. هیتر گازی تابشی انرژی مناسب برای گرمایش کلی و موضعی فضاهای صنعتی و تجاری مانند سالن تولید، انبار مواد، سالن ورزشی، اشیانه هواپیما و از این دست می باشد که دارای تعویض هوای کافی بوده و فواصل مجاز از مواد قابل اشتعال را داشته باشد. هیتر تابشی گازی انرژی در دو مدل GR100 و GR200 دارای قدرت حرارتی 25.000 و 50.000 کیلو کالری بوده که با استفاده از گرمایش سریع موضعی بصورت تابشی (نصب افقی) به ترتیب قابلیت گرم کردن 110 و 150 متر مربع (تقریبی) را دارا می باشد. از ویژگی های این دستگاه می توان به گرمایش سریع ( دستیابى به حداکثر دماى کارکرد در کمتر از 30 ثانیه )، گرمایش موضعى براى سالن هاى بزرگ بجاى گرمایش کل محیط، مصرف گاز کمتر با راندمان گرمایشى بالاى 98٪، ایمنى بالا با استفاده از شیر کنترل گازى ( ساخت SIT ایتالیا ) و قابلیت اتصال به ترموستات محیطى اشاره نمود.

  ویژگی ها

  راندمان گرمایشى بالاى 98٪هزینه نصب پایینگرمایش موضعىگرمایش سریع
  دارای توری محافظارتفاع نصب بین 5/4 تا 6 مترقابلیت اتصال به ترموستات محیطى شیر کنترل گازى ساخت SIT ایتالیا 
 • هیتر تابشی شوانک

  شرکت شوانک به لطف تجربه، تکنولوژی پیشرفته و کیفیت بالای محصولات، هم اکنون از بزرگترین تامین کنندگان و پیشرو بازارهای جهانی در سیستم های گرمایش تابشی می باشد. سیستم های تابشی لوله ای برای گرم کردن کارخانجات، انبارها، مراکز توزیع، کارگاه ها، پارکینگ ها، گلخانه ها، مرغداری ها، سالن های ورزشی و مساجد و مصلی ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر آن مدل های ویژه ای برای گرمایش فضای باز با ارتفاع بالا مثل استادیوم های فوتبال وجود دارد.

 • هیتر تابشی گرماتاب

  هیتر گازی تابشی گرماتاب مناسب برای گرمایش کلی و موضعی فضاهای صنعتی و ;تجاری مانند سالن تولید، انبار مواد، سالن ورزشی، اشیانه هواپیما و از این دست می باشد که دارای تعویض هوای کافی بوده و فواصل مجاز از مواد قابل اشتعال را داشته باشد.

  هیتر تابشی دستگاهی گرمایشی بوده که از طریق بازتاب گرما توسط اجزاء آینه مانند عملکردی همچون گرمایش ناشی از تابش خورشید دارد. یک هیتر تابشی از مشعل بعنوان مولد گرما، لوله تابشی، منعکس کننده (آینه) و فن مکنده تشکیل شده است. طرز کار یک هیتر تابشی بدین گونه بوده که مشعل داخل لوله گرمایشی را بوسیله احتراق سوخت ( گاز، گاز مایع، گازوئیل و ...) گرم میکند و فن مکنده این گرما را در طول لوله گسترش می دهد و قسمت منعکس کننده انرژی تابشی ناشی از گرمای لوله را به پایین منتقل می کند. دستگاه های هیتر تابشی معمولا زیر سقف سالن ها نصب میشود و در ابعاد مختلف موجود می باشد.

 • هیتر تابشی گرماسان
نمایش 1 - 19 از 19 قلم کالا
نمایش 1 - 19 از 19 قلم کالا
Real Time Analytics