آبگرمکن دیواری

جستجوی سریع

سازنده
سیستم احتراق

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

آبگرمکن دیواری 19 محصول وجود دارد.

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف آبگرمکن های دیواری گازی و برقی را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره آبگرمکن دیواری :

آبگرمکن های دیواری دستگاه هایی هستند که طبق نامشان کوچک بوده و بر روی دیوار نصب می شوند و برای تامین آبگرم مصرفی محیط های مسکونی و اداری مورد استفاده قرار می گیرند. آبگرمکن دیواری گرنای لازم جهت آب گرم را از گاز و یا برق تامین می کند. آبگرمکن های دیواری دارای مخزن آبگرم در ظرفیت های مختلف می باشد و آپشن هایی همچون دودکش گاز خروجی، شمعک آیونایزر و ... دارند.

کلیه دستگاه های آبگرمکن دیواری گازی و برقی در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی  طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

ویژگی ها :

قیمت مناسب بنسبت به دستگاه های پکیج
دارای مخزن آبگرم
آبگرم فوری و دائم
کارکرد با حداقل فشار در جریان
نصب و نگهداری آسان 

زیرشاخه‌ها

 • آبگرمکن دیواری بوتان

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف آبگرمکن دیواری گازی کم مصرف شمئک دار و بدون شمعک آیونایز فن دار و بدون فن محفظه احتراق باز و بسته  8 و 10 و 18 لیتری بوتان را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  کاهش هزینه گاز مصرفی

  کارکرد با کمترین فشار آب

  آب گرم فوری و دائمی

  12 مدل مختلف

  7 ظرفیت حرارتی و لیتراژ مختلف

  در دو نوع شمعک دائم روشن و آیونایز بدون شمعک

  در انواع محفظه احتراق باز، فن دار و محفظه احتراق بسته

 • آبگرمکن آریستون ایتالیا

  آبگرمکن های آریستون از نوع برقی بوده و در مدل های کامپکت (بدون مخزن) و مخزن دار می باشند. اینگونه آبگرمکن ها هیچ گونه محدودیتی نسبت به استاندارد های نصب وسایل گازسوز نداشته و براحتی در تمامی فضاهایی که امکان تامین نیروی برق وجود دارد قابل استفاده می باشند. در این میان مدل های بدون مخزن میزان آبدهی کمتری داشته، ولی فضای بسیار کمی را اشغال میکنند. مدل های مخزن دار دارای مخزن لعابدار تیتانیوم در ظرفیت های 50-65-80 و 100 لیتری بوده و در دو مدل VElis Eco و Pro Eco می باشند. آبگرمکن های برقی آریستون داری 14 درصد مصرف برق کمتر نسبت به مدلهای مشابه بوده و زمان انتظار برای گرمایش آبگرم تا 60 درصد کمتر از آبگرمکن های برقی می باشد.

نمایش 1 - 19 از 19 قلم کالا
نمایش 1 - 19 از 19 قلم کالا
Real Time Analytics