آبگرمکن دیواری

جستجوی سریع

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

آبگرمکن دیواری 31 محصول وجود دارد.

شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف آبگرمکن های دیواری گازی و برقی را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید.آبگرمکن های دیواری دستگاه هایی هستند که طبق نامشان کوچک بوده و بر روی دیوار نصب می شوند و برای تامین آبگرم مصرفی محیط های مسکونی و اداری مورد استفاده قرار می گیرند. آبگرمکن دیواری گرنای لازم جهت آب گرم را از گاز و یا برق تامین می کند. آبگرمکن های دیواری دارای مخزن آبگرم در ظرفیت های مختلف می باشد و آپشن هایی همچون دودکش گاز خروجی، شمعک آیونایزر و ... دارند. کلیه دستگاه های آبگرمکن دیواری گازی و برقی در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

ویژگی ها

آب گرم فوری و دائم بدلبل گرمایش لحظه ای آبقیمت مناسب بنسبت به دستگاه های پکیجمدل های دارای مخزن آبگرم جهت چند شیر همزمان
سهولت در تامین قطعات و جابجاییکارکرد با حداقل فشار در جریاننصب و نگهداری آسان 

زیرشاخه‌ها

 • آبگرمکن دیواری بوتان

  در این بخش می توانید مشخصات فنی، تصاویر، لیست قیمت و اطلاعات فروش آبگرمکن دیواری بوتان را مشاهده، مقایسه و خرید نمایید.آبگرمکن های دیواری بوتان با بیش از نیم قرن سابقه تولید موفق در ایران، با بهره گیری از فن آوری های روز جهان و مطابق با استاندارد های بین المللی و ملی در مدل ها و طرح های متفاوت تولید شده و به بازار عرضه می شوند. آبگرمکن های دیواری بوتان دارای استاندارد ملی ایران به شماره 1821-2 و نشان کیفیت اتحادیه اروپا CE می باشند. آبگرمکن های دیواری بوتان به دلیل کارکرد با کمترین فشار آب و راندمان حرارتی بالا، صرفه جویی قابل توجهی در مصرف آب و گاز را موجب می شوند. نسل چهارم آبگرمکن های بوتان، همزمان با عرضه در ایران، به اروپا نیز صادر شده و مطابق با استاندارد های بین المللی، دارای عملکر مشابه با نسل قبل خود ولی با ابعاد کوچکتر و مقاومت بیشتر در مقابل رسوبات و املاح آب بوده است. آبگرمکن های بوتان از قابلیت تنظیم خودکار شعله متناسب با جریان آب برخوردارند، به گونه ای که همزمان با کم کردن آب از طریق شیر خروجی ، شعله نیز به طور خودکار کوتاهتر می شود. این ویژگی از افزایش ناگهانی دمای آب و نیز آزردن پوست بدن جلوگیری می کندو موجب صرفه جویی در مصرف آب می شود، زیرا دیگر نیازی به اضافه کردن آب سرد نیست. مدل های شمعک دائم بوتان همواره در حالت آماده به کار بوده و هر زمان که شیر آب گرم باز شود، این شمعک مشعل را روشن نموده و آب گرم مورد نیاز تامین میود. این مدل ها دارای محفظه احتراق باز بوده و اکسیژن مورد نیاز خود را از محیط تامین میکنند، به این صورت که اکسیژن مورد نیاز جهت احتراق دستگاه را از فضای محل نصب تامین نموده و محصولات احتراق را توسط دودکش استاندارد ساختمان، به محیط خارج ساختمان هدایت مینمایند.

 • آبگرمکن آریستون ایتالیا

  در این بخش می توانید مشخصات فنی، تصاویر، لیست قیمت و اطلاعات فروش آبگرمکن های آریستون را مشاهده، مقایسه و خرید نمایید. آبگرمکن های آریستون از نوع برقی بوده و در مدل های کامپکت (بدون مخزن) و مخزن دار می باشند. اینگونه آبگرمکن ها هیچ گونه محدودیتی نسبت به استاندارد های نصب وسایل گازسوز نداشته و براحتی در تمامی فضاهایی که امکان تامین نیروی برق وجود دارد قابل استفاده می باشند. در این میان مدل های بدون مخزن میزان آبدهی کمتری داشته، ولی فضای بسیار کمی را اشغال میکنند. مدل های مخزن دار دارای مخزن لعابدار تیتانیوم در ظرفیت های 50-65-80 و 100 لیتری بوده و در دو مدل VElis Eco و Pro Eco می باشند. آبگرمکن های برقی آریستون داری 14 درصد مصرف برق کمتر نسبت به مدلهای مشابه بوده و زمان انتظار برای گرمایش آبگرم تا 60 درصد کمتر از آبگرمکن های برقی می باشد.

 • آبگرمکن لورچ

  در این قسمت اطلاعات فنی، تصاویر و لیست قیمت انواع آبگرمکن دیواری و زمینی مخزن دار گازی و برقی لورچ را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید. آبگرمکن های لورچ دارای رنچ متنوع و کارآمدی از محصولات می باشند. این تنوع شامل چندین مدل دیواری گاز سوز بدون مخزن با قابلیت کارکرد با حداقل فشار اب، مدل های آیونایز و معمولی، با آبدهی 9.5 الی 12 لیتر در دقیقه، همچنین مدل مخزن دار دیواری گازسوز با مخزن 50 لیتری همراه با پوشش ضد بخار و قلیا می باشد. مدل های زمینی ایستاده مخزن دار گازی با ظرفیت 90، 150 و 200 لیتری و مدل برقی مخزن دار با ظرفیت 50، 100 و 150 لیتری از دیگر محصولات شرکت لورچ در زمینه آبگرمکن می باشند.

 • آبگرمکن مگاترم

  در این بخش می توانید مشخصات فنی، تصاویر، لیست قیمت و اطلاعات فروش آبگرمکن دیواری مگاترم را مشاهده، مقایسه و خرید نمایید. آبگرمکن های دیواری مگاترم دارای سیستم احتراق کامل و مرحله ای، سیستم اختلاط گاز و هوا پیش از اشتعال و فن بی صدای گاز های خروجی می باشند. آبگرمکن های دیواری مگاترم دارای مکانیزم هوشمند کنترل دمای ثابت آبگرم مصرفی با استفاده از تنظیم شعله متناسب با مقدار آب می باشد. نمایشگر دیجیتال روی این دستگاه از ویژگی های خاص آبگرمکن مگاترم بوده که قابلیت نمایش کد های عیب یابی دستگاه را نیز دارد. سیستم های ایمنی بکار رفته در آبگرمکن های دیواری مگاترم شامل دودکش دوجداره، محافظت از کارکرد بدون آب و مکانیزم هوشمند تشخیص اختلال در مسیر دودکش می شود. آبگرمکن های مگاترم با توجه به کارکرد با کمترین فشار آب (0.02 بار) و راندمان حرارتی بالا (88 درصد)، صرفه جویی قابل توجهی در مصرف آب و گاز را موجب می شوند.

در صفحه
نمایش 1 - 24 از 31 قلم کالا
نمایش 1 - 24 از 31 قلم کالا
Real Time Analytics