تهویه مطبوع و سرمایش

تهویه مطبوع و سرمایش

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

تهویه مطبوع و سرمایش 

بررسی، مشاوره و فروش محصولات سرمایشی و تهویه مطبوع شامل انواع کولرگازی، اسپلیت، داکت اسپلیت، چیلر و مینی چیلر، برج خنک کن، هواساز، ایرواشر، فن کوئل، پرده هوا و تجهیزات جانبی آنها.

فروش ویژه کولر گازی ال جی
اتواع فن کوئلفروش ویژه کولرگازی ایستاده
تخفیف روی داکت اسپلیت ها

زیرشاخه‌ها

 • اسپلیت و کولر گازی

  کولرگازی و اسپلیت شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع مدل های مختلف کولر گازی دیواری اینورتر و معمولی ، پنجره ای، ایستاده ، پرتابل (قابل حمل)، کاستی در ظرفیت های مختلف از انواع برند ها مثل ال جی، سامسونگ، هایسنس، مدیا، تی سی ال، هیتاچی، میتسوبیشی، اجنرال، گری، تراست، نیاکو، آرکا، بوش، ویلمر، استرانگ و... را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید .

  درباره اسپلیت و کولر گازی دیواری :

  اسپلیت و کولرگازی با معیار های متفاوتی رده بندی می شوند از جمله شکل ظاهری که شامل مدل های دیواری، کاستی سقفی، زمینی (شبیه فن کوئل زمینی) ، ایستاده ، پرتابل یا قابل حمل و پنجره ای که دو مورد آخر بصورت یک پارچه می باشند.

  معیار دیگر ظرفیت سرمایش و گرمایش کولر گازی می باشد که در کمترین حالت نزدیک به 7000 BTU بوده که برای فظای تا 10 متر قابلیت سرمایش و گرمایش را دارد. این ظرفیت در بالاترین حد مربوط به کولر های ایستاده بوده که 100.000 btu می باشد و برای خنک کردن سالن 200 متری کفایت می کند.در ظرفیت های معمول اسپلیت های دیواری، 9000 BTU مناسب برای فضای تا 15مترمربع ( ارتفاع سقف 2.7 متر)، 12000 BTU مناسب برای فضای تا 30 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.7 متر)، 18000 BTU مناسب برای فضای تا 45 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.7 متر)، 24000 BTU مناسب برای فضای تا 60 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.7 متر) می باشند.

  از دیگر فاکتور های مهم در کولر گازی میزان مصرف انرژی آنهاست که با استفاده از برچسب انرژی می توانید راندمان دستگاه را با توجه به انرژی مصرفی مشخص کنید. کمپرسور اینورتر و معمولی تاثیر مستقیم بر مصرف انرژی کولر های گازی دارد.

  وجود فیلترهای ضد آلرژی، ضد آنفولانزا، ضد ویروس و ضد گرد و غبار همچنین میتواند فاکتور دیگری در انتخاب محصولات باشد.

  اطلاعات فنی دیگر را می توانید از جدول مشخصات فنی محصولات در یافت کنید.همچنین برند های مختلف تکنولوژی های اختصاصی خود را در مدل های روز به بازار عرضه می کنند که مقایسه این ویژگی ها در انتخاب شما می تواند تاثیر گذار باشد.

  کلیه دستگاه های  اسپلیت و کولرگازی در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی کمپرسور، گارانتی قطعات، تجهیزات اضافه رایگان و نصب رایگان ( همه موارد طبق دستورالعمل شرکت اصلی ) می باشند.

  ویژگی ها :

  سرمایش و گرمایش یکنواخت و مطبوع

  فیلترهای چندگانه تصفیه هوا

  نصب جداگانه در هر واحد مسکونی

  مجهز بودن به ترموستات دمایی

  سرمایش و گرمایش سریعتر از سیستم های قدیمی بدلیل پرتاب باد.

 • داکت اسپلیت

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی، تصاویر، لیست قیمت و اطلاعات فروش انواع مدل های مختلف داکت اسپلیت های سرمایشی و گرمایشی، تک فاز و سه فاز، اینورتر و معمولی در ظرفیت و تن برودتی مختلف را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید. داکت اسپلیت یکی از رایجترین سیستم های تهویه مطبوع در سطح جهان بوده و امروزه بطور گسترده ای مورد توجه سازندگان واحد های مسکونی و اداری می باشد، همچنین این سیستم جزء اقتصادی ترین و به صرفه ترین سیستم های تهویه مطبوع موجود می باشد. داکت اسپلیت همانند اسپلیت دیواری از یک یونیت داخلی در سقف کاذب قرار گرفته و پوشیده می باشند و یک یونیت خارجی کندانسور تشکیل شده است که توسط لوله های مسی به یکدیگر متصل می گردند. یونیت داخلی بوسیله کانال های مخصوص هوای سرد و گرم را به فضاهای مستقل انتقال می دهد. سیستم گرمایش در داکت اسپلیت ها می تواند از کویل آبگرم که توسط موتور خانه یا پکیج گرمایشی آبگرم را دریافت میکند استفاده کند. از دیگر ویژگی های داکت اسپلیت فضای کمتر اشغال شده بدلیل نصب در سقف می باشد.

  از فاکتور های مهم در داکت اسپلیت ها میزان مصرف انرژی آنهاست که با استفاده از برچسب انرژی می توانید راندمان دستگاه را با توجه به انرژی مصرفی مشخص کنید. کمپرسور اینورتر و معمولی تاثیر مستقیم بر مصرف انرژی دستگاه دارد.

  اطلاعات فنی دیگر را می توانید از جدول مشخصات فنی محصولات در یافت کنید.همچنین برند های مختلف تکنولوژی های اختصاصی خود را در مدل های روز به بازار عرضه می کنند که مقایسه این ویژگی ها در انتخاب شما می تواند تاثیر گذار باشد.

  کلیه دستگاه های داکت اسپلیت در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی کمپرسور وگارانتی قطعات ( همه موارد طبق دستورالعمل شرکت اصلی ) می باشند.

  در مورد انتخاب داکت اسپلیت بیشتر بدانید

  جهت انتخاب مناسب ترین داکت اسپلیت برای فظای منزل مسکونی یا اداری خود با مشاوران ما در Tasisat.ir تماس بگیرید.

 • فن کویل

  شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف فن کویل ها ی خارجی و ایرانی که شامل فن کویل زمینی ، کاستی ، سقفی ، دیواری و کانالی می باشد  را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره فن کوئل ها :

  فن کوئل، دستگاهی است که از طریق پرتاب باد بوسله بلوور و عبور آن از کوئل آبگرم و آب سرد سرمایش و گرمایش محیط را تامین می کند. مدار لوله کشی فن کوئل جهت انتقال آب سرد و گرم می باشد که آب سرد در این سیستم از یک دستگاه مرکزی (چیلر) تامین شده و آب گرم میتواند از موتور خانه مرکزی و یا دستگاه های مستقل مانند پکیج گرمایشی تامین شود. برخی مدلها جهت تامین هوای مکش از سیستم هواساز مرکزی استفاده می کند. فن کوئل ها در انواع زمینی دیواری و سقفی می باشند. فاکتور دیگر در خرید فن کوئل ها علاوه بر شکل ظاهری ظرفیت برودتی، حرارتی و میزان هوادهی آنها می باشد. فن کوئل ها از طریق ترموستات دمای اتاق را تنظیم می کنند.

  فن کوئل های زمینی در ظرفیت های ۲۰۰ الی ۱۰۰۰ فوت مکعب در دقیقه بوده و هوا را بصورت بالا زن یا روبرو زن منتشر می‌سازند. فن کوئل های سقفی در انواع مدلهای کابین دار و بدون کابین هستند و فن کوئل های کانالی در ظرفیت‌های ۶۰۰ الی ۲۰۰۰ فوت مکعب در دقیقه ساخته می‌شوند.

  فن کویل ها در دو نوع دو لوله و چهار لوله هستند. فن کویل های دو لوله دارای یک لوله رفت و یک لوله برگشت هستند. فن کویل های چهار لوله، دارای دو لوله برای آمدن آب به کویل ها و دو لوله برای برگشت آب هستند. فن کویل های چهار لوله می توانند همزمان آب سرد و گرم را وارد کویل های خود کنند.

  اطلاعات فنی دیگر را می توانید از جدول مشخصات فنی محصولات در یافت کنید.همچنین برند های مختلف تکنولوژی های اختصاصی خود را در مدل های روز به بازار عرضه می کنند که مقایسه این ویژگی ها در انتخاب شما می تواند تاثیر گذار باشد.

  کلیه دستگاه های فن کوئل در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

  ویژگی ها :

  سرمایش و گرمایش یکنواخت و مطبوع

  فیلترهای تصفیه هوا قابل شستشو

  هزینه نگهداری پایین تر نسبت به سیستم های با کارکرد گازی

  تنوع مدلهای ظاهری

  قابلیت نصب ترموستات جهت کنترل و برنامه ریزی دستگاه

 • مینی چیلر

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف مینی چیلر تراکمی هوا خنک (کندانسور هوایی) را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره مینی چیلر تراکمی هواخنک :

  اساس کار چیلرهای تراکمی به این صورت است که گاز مبرد (R22 R407 R134 و ...) توسط کمپرسورها ( رفت و برگشتی (پیستونی) اسکرو و اسکرال) متراکم میگردد. گاز متراکم شده به کندانسور وارد می شود و توسط آب یا هوای محیط خنک شده و به صورت مایع در می آید که این مایع با عبور از شیر انبساط (اکسپنشن ولو) وارد خنک کننده یا همان اوپراتور میشود. بدلیل فشار کمتر اواپراتور نسبت به کندانسور مایع تبخیر می شود که گرمای مورد نیاز این عمل تبخیر از اواپراتور تامین می شود، در نتیجه اواپراتور خنک می شود و پس از این فرایند گاز ناشی از تبخیر مجددا به کمپرسور بر می گردد. اواپراتور در چیلر های تراکمی وظیفه خنک کردن آب در مدار برودتی ساختمان را بر عهده دارد بدین سان که در اواپراتور لوله های گاز مبرد و لوله های آب مدار برودتی قرار دارند و طی جریان تبخیر مایع برودتی و دریافت گرما توسط گاز آب سیستم خنک می شود. کمپرسور ها در مینی چیلرهای تراکمی از انواع اسکرال می باشند. مینی چیلر ها در ظرفیت های پایین و برای یک واحد مسکونی استفاده شده و نیروی آن از برق شهری سه فاز تامین می شود. کندانسور هوایی در مینی چیلرها از تعدادی کویل مسی همراه با فین های عموما آلومینیومی تشکیل شده است که توسط یک فن های آکسیال بزرگ، این عملیات خنک کنندگی انجام میگیرد.

  کلیه دستگاه های مینی چیلرهای تراکمی کندانس هوایی در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی  طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

  ویژگی ها :

  مناسب برای مناطق مرطوب و معتدل

  سیستم سرمایشی یکپارچه با استفاده از فن کوئل

  عدم نیاز به برج خنک کننده مجزا

  قابلیت نصب در فضاهای باز بالکن یا پشت بام

  یکپارچه بودن کل سیستم

  ظرفیت های مناسب فضاهای زیر 100 متر و بالاتر

  مدیریت مصرف برق در نمونه های پیشرفته

  امکان کنترل کلیه قسمتها بوسیله دستگاه های الکترونیکی

  امکان استفاده از بخشی از ظرفیت دستگاه و مصرف کمتر انرژی

 • هوا ساز

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف هواساز خانگی و صنعتی در ظرفیت های مختلف را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره هواساز :

  دستگاه هواساز (Air Handling Unit) یکی از پرکاربرد ترین دستگاه های تهویه مطبوع در دنیا می باشد که همراه با چیلر، موتور خانه مرکزی جهت سرمایش و گرمایش از طریق کانالهای از پیش تعبیه شده هوا کاربرد دارد. هواساز ها از یک فن دمنده بزرگ تشکیل شده که در مسیر خروجی آن کویل های آبگرم و آب سرد تعبیه شده است. انواع فن کوئل ها را میتوان نوعی هواساز نامید با این تفاوت که دستگاه هوا ساز بر روی پشت بام نصب شده، ظرفیت بسیار بالاتری دارد و در انتقال هوای مطبوع در آن از کانال استفاده می شود، همچنین هواساز میتواند هوای خود را از دستگاه ایرواشر تامین کند. عمل کنترل دمای محیط در سیستم هواساز توسط ترموستات ها انجام میگیرد که میتوانند در محیط و یا کانال برگشت هوا نصب شده و دستگاه را قطع و وصل و کنترل نمایند. هواساز از سه کانال هوای رفت، هوای برگشت محیط و هوای تازه تشکیل شده است. هواساز ها بر حسب نیاز به صورت افقی و عمودی ساخته میشوند. محاسبه افت فشار استاتیکی در طول کانال هوا برای انتخاب ظرفیت هواساز مهم و حائز اهمیت می باشد. مزیت دستگاه هواساز نسبت به یونیت های فن کوئل عدم وجود لوله کشی طولانی آب در مسیر فن کوئل بوده که باعث فرسودگی و زنگ زدگی و هزینه های تعمیر و نگهداری میشوند در حالی که کانال کشی دستگاه هواساز باصرفه بوده و هزینه های تعمیر و نگهداری پایینتری دارد.

  کلیه دستگاه های هواساز در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی  طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

  ویژگی ها :

  قابل استفاده بعنوان دستگاه سرمایشی و گرمایشی

  قابلیت استفاده با دستگاه های ایرواشر جهت تامین هوای تمیز

  قابلیت کنترل بوسیله ترموستات های اتاقی

  عدم نیاز به لوله کشی های طولانی فن کوئل

  مقرون به صرفه بودن نسبت به دستگاه های فن کوئل

 • برج خنک کننده

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف برج خنک کننده فایبر گلاس و گالوانیزه و بتنی در ظرفیت های مختلف را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره برج خنک کننده :

  برج خنک کننده جهت خنک کردن آب در فرایند سردسازی سیستم های تهویه مطبوع (چیلر های تراکمی آب خنک)، سیستم های خنک کننده نیروگاهی، پالایشگاه و عملیات مشابه مورد استفاده قرار می گیرد. اجزای مهم برج خنک کن عبارتند از فن، پکینگ ها، حوضچه، قطره گیرها و بدنه. بدنه برج خنک کننده در سه نوع بتنی، گالوانیزه و فایبرگلاس می باشد. برجهای خنک کننده از نظر نیروی محرک جریان هوا به دو نوع فن دار و بدون فن دسته بندی می شوند. برج خنک کن‌ها بر مبنای جهت برخورد جریان‌های آب گرم با هوای سرد به دو دسته متقاطع و مخالف تقسیم می‌شوند. در نهایت اساس کار تمام برج خنک کن‌ها بر مبنای ایجاد سطح تماس بیشتر بین جریان آب گرم و هوای سرد و تبادل حرارتی بین این دو می‌باشد. عموماً در برج خنک کن‌ها آب گرم توسط لوله‌هایی به بالای برج منتقل شده و در آنجا یا بصورت طبیعی و یا با آبفشانهایی به سمت پایین برج به جریان می‌افتد.

 • اسپلیت مرکزی

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف اسپلیت مرکزی در ظرفیت های مختلف را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره اسپلیت مرکزی :

  سیستم های اسپلیت مرکزی هانند کولر های گازی می باشند با این تفاوت که یک یونیت بیرونی بزرگ با ظرفیت بالا را شامل شده و یونیت های داخلی متعدد به آن متصل می شوند. این سیستم نیازمند لوله کشی گاز مبرد به داخل ساختمان بوده بدلیل استفاده از تکنولوژی های روز از جمله کمپرسور های اینورتر کم مصرف و فیلترهای تصفیه هوای گوناگون و همچنین عدم اشغال فضای زیاد دارای محبوبیت بسیار شده اند. یونیت های داخلی همانند اسپلیت های دیواری و سقفی بوده و در ظرفیت های مناسب با فظای کاربری انتخاب میشوند. محاسبه ظرفیت برودتی ساختمان از عوامل مهم در انتخاب سیستم های اسپلیت مرکزی محسوب می شوند. این سیستم برای سرمایش و گرمایش مورد استفاده قرار گرفته و توسط ترموستات های هوشمند و قابل برنامه ریزی کنترل می شوند. گاز مبرد مورد استفاده در سیستم های اسپلیت مرکزی R22 R134 R407 و ... می باشد.

  کلیه دستگاه های اسپلیت مرکزی و مولتی اسپلیت در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی  طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

  ویژگی ها :

  استفاده از یکدستگاه برای کل محیط جهت سرمایش و گرمایش

  عدم نیاز به کانال کشی

  انتخاب یونیت های داخلی از میان مدل های متنوع

  یکپارچه سازی هوشمند تهویه مطبوع ساختمان

  مصرف کم یک یونیت در مقابل چند یونیت اسپلیت دیواری

  قابلیت استفاده از بخشی از توان دستگاه و صرفه جویی در مصرف برق

  هزینه های تعمیر و نگهداری پایین نسبت به دستگاه چیلر

 • چیلر

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف چیلر تراکمی آب خنک، چیلر تراکمی هوا خنک، چیلر جذبی، چیلر مرحله ای را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره چیلر :

  چیلر دستگاهی خنک کننده است که در آن از یک سیال در مدار بسته استفاده شده و بر اساس سیکل تبرید تراکم بخار و یا جذبی سیال را خنک کرده و بوسیله مبدل های حرارتی، برودت را به صورت کنترل شده به محیط مشخص انتقال می دهد. حرارتی که در این جریان بوجود می آید بوسیله دستگاه های جانبی مانند برج خنک کن ( در چیلر های تراکمی آب خنک ) به محیط باز پس فرستاده می شود. میزان برودت محاسبه شده و راندمان کاری چیلر ها بر اساس آن، همچنین طراحی سیستم با توجه به آب و هوای محیط و میزان افت برودت دستگاه در شرایط محیطی از جمله چالش ها در انتخاب چیلر با تکنولوژی و ظرفیت مناسب می باشد. چیلر ها از نظر شیوه خنک کردن مایع به دو نوع چیلر های تراکمی و چیلر های جذبی تقسیم می گردند. همچنین تقسیم بندی دیگر چیلر ها بر اساس شکل خنک کردن مایع مبرد به هوا خنک، آب خنک و تبخیری می باشد. در چیلر های تراکمی از انرژی برق و در چیلر های جذبی از انرژی های حرارتی و سوختی برای ایجاد برودت و سرما استفاده می شود.

  کلیه دستگاه های چیلر در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی  طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

  ویژگی ها :

  ظرفیت بالا جهت برودت تمامی واحد های ساختمانی

  کارایی بالا در مناطق حاره ای و گرمسیر

  امکان کنترل کلیه قسمتها بوسیله دستگاه های الکترونیکی

  امکان استفاده از بخشی از ظرفیت دستگاه و مصرف کمتر انرژی

  قابلیت نصب در کلیه فضاها بسته به نوع

 • روفتاپ پکیج

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف روفتاپ پکیج سرمایشی و گرمایشی یکپارچه در ظرفیت های مختلف را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره روفتاپ پکیج :

  روفتاپ پکیج ها در واقع از ترکیب یک چیلر و یک هواساز هستند که در آن سرمایش و گرمایش و در برخی موارد آبگرم مصرفی ساختمان بصورت یکجا تامین می شوند. در سیستم های هواساز یک دمنده بهمراه کویل های آبگرم و آب سرد مورد استفاده قرار می گیرند در حالیکه روفتاپ پکیج ها آبگرم و آبسرد مورد استفاده در کویل های هواساز را بصورت همزمان و یکپارچه با سیستم هواساز تامین می کنند و شما در سیستم های روفتاپ پکیج نیازی به سیستم دیگری ندارید. دستگاه روفتاپ پکیج میتواند هوای خود را از دستگاه ایرواشر تامین کند. عمل کنترل دمای محیط در سیستم پکیج یونیت توسط ترموستات ها انجام میگیرد که میتوانند در محیط و یا کانال برگشت هوا نصب شده و دستگاه را قطع و وصل و کنترل نمایند. روفتاپ پکیج همانند هواساز از سه کانال هوای رفت، هوای برگشت محیط و هوای تازه تشکیل شده است.

  کلیه دستگاه های روفتاپ پکیج در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی  طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

  ویژگی ها :

  کارکرد مستقل بعنوان دستگاه سرمایشی و گرمایشی

  قابلیت استفاده با دستگاه های ایرواشر

  قابلیت نصب انواع PLC

  قابلیت کنترل بوسیله ترموستات های اتاقی

  عدم نیاز به لوله کشی های طولانی

 • ایر واشر

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف ایر واشر در ظرفیت های مختلف را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره ایرواشر :

  دستگاه ایرواشر (Air Washer) دستگاه تهویه مطبوعی است که جهت زدودن گرد و غبارو آلودگی هوا، تنظیم رطوبت هوا و خنک کردن و یا گرم کردن آن کاربرد دارد.شیوه کارکرد هواساز به این شکل است که هوا از قسمت ورودی وارد دستگاه شده، پس از عبور از دیفغیوزر به قسمت آبفشان میرسد. ذرات آب بسیار ریز بر روی هوای آلوده پاشیده شده و آلودگی و گرد و غبار را از آن جدا کرده و هوا را به سمت قسمت خروجی هدایت می کنند. آبی که برای شستشو در ایرواشر استفاده می شود در یک سیکل بسته بوده و بدین جهت از صافی های مخصوص عبور داده می شود. همچنین کویل آبگرم در دستگاه ایرواشر جهت جلوگیری از یخ زدن آب از یک کویل گرمایشی استفاده می شود. وجود کویل آبگرم در سر راه خروجی ایرواشر باعث گرمایش آن در فصل زمستان می شود. بدلیل وجود رطوبت در هوا از دستگاه ایرواشر در مناطق با آب و هوای خشک بعنوان خنک کننده استفاده می شود. ایر واشر می تواند بعنوان واحد تهویه مستقل و یا جزئی از دستگاه های تهویه مطبوع مانند هواساز ها استفاده شود.

  کلیه دستگاه های ایرواشر در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی  طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

  ویژگی ها :

  قابل استفاده بعنوان دستگاه سرمایشی و گرمایشی

  مناسب برای آب و هوای خشک

  هوای تازه بدون آلودگی و گرد وغبار

  تنظیم میزان رطوبت هوا

  قابل استفاده بعنوان جزئی از سیستم تهویه مطبوع

  مورد مصرف بیمارستانها و فضاهای بهداشتی

 • پرده هوا
  در این قسمت می توانید مشخصات فنی، تصاویر، لیست قیمت و اطلاعات فروش انواع مدل های مختلف پرده هوا را مشاهده، مقایسه و خرید نمایید. پرده هوا دستگاهی است که با نصب در بالای قسمت داخلی درب ورودی و ایجاد یک هوای فشرده قابل کنترل که بصورت عمودی از بالا به سمت پایین میوزد، باعث جلوگیری از تبادل حرارت و صرفه جویی در مصرف انرژی، حفظ هوای تمیز داخل و جلوگیری از ورود هوای آلوده و دود و گرد و خاک از بیرون به فضاهای داخلی و جلوگیری از ورود حشرات از محل درب ورودی میشود. پرده هوا دستگاهی است که برای جدا کردن دو فضا از یکدیگر استفاده می شود. معمول ترين شکل پرده هوا بک فن رو به پايين است که بالاي سردر، مثل ورودي ساختمان نصب مي شود. پرده هوا به منظور بيرون نگه داشتن هوای بيرون و جلوگيری از ورود هوای سرد (یا گرم) بيرون و ترکيب آن با هوای گرم (یا سرد) داخلی ايجاد شده توسط سیستم تهویه مطبوع، استفاده مي شود. 
 • کولر آبی
  مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع سیستمهای برودتی تبخیری شامل کولرآبی ثابت و پرتابل و کولر سلولوزی را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره کولر آبی 

  کولر های آبی انتخاب مناسبی جهت تامین سرمایش در مناطقی با آب و هوای خشک به حساب می آیند از این رو استفاده از کولر های آبی  در مناطق شماتی و جنوبی کشور زیاد توصیه نمی گردد. متوسط توان کولرهای آبی درحدود 600 وات می باشد که معادل یک چهارم متوسط توان مصرفی کولرهای گازی می باشد. استفاده از کولر های آبی برای سرمایش ساختمان ها بدلیل ارزانتر بودن هزینه خرید دستگاه و مصرف انرژی کمترنسبت به سایر دستگاه های تهویه مطبوع رواج بسیاری دارد.
Real Time Analytics