لوازم استخر

لوازم استخر

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

لوازم استخر 

مرجع جامع بررسی ، مشاوره و فروش کلیه لوازم استخر ، سونا و جکوزی شامل انواع پمپ استخری، انواع فیلترهای تصفیه استخری، لوازم درونی استخر شامل اسکیمر ، گریل، نازل مکش و دهش لوازم بیرونی استخر شامل انواع نردبان، دوش، تخته دایو و انواع آبنما، لوازم نظافت انواع کنترل باکس تصفیه و روشنایی استخر، انواع هیتر آب و تجهیزات سنجش وبهبود آب استخر شامل انواع کلرزن و سختی گیر و ph سنج آب استخر.

فروش محصولات استخری کریپسول اسپانیا
دستگاه یو وی استخریانواع فیلتر های شنی استخر
کلرزن نمکی ایدجیس

زیرشاخه‌ها

 • پمپ تصفیه استخر

  شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی، تصاویر، لیست قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف پمپ استخری همراه با استرینر را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید.پمپ استخر یا پمپ تصفیه استخر یکی از مهمترین بخش های سیستم تصفیه استخر میباشد. انتخاب پمپ تصفیه استخری مناسب در کنار فیلتر تصفیه استخری مناسب جهت تصفیه آب استخر، می تواند مهمترین گام شما در موتورخانه استخر بوده و بهترین نتیجه را برای داشتن آبی با کیفیت و ذلال در استخر شما فراهم نماید. در دسته بندی انواع پمپ ها، پمپ تصفیه استخر در دسته پمپ های گریز از مرکز یا سانتریفیوژ کوپل مستقیم قرار گرفته و مهمترین تفاوت تکنیکال آن با پمپ های گریز از مرکز خانگی، دبی بیشتر وهد کمتر آن می باشد.پمپ استخر چه کاری انجام میدهد؟ پمپ تصفیه استخر آب استخر را از راه دریچه های کف استخر بهمراه گریل ها یا اسکیمر مکش نموده و با ایجاد فشار، آنرا از تجهیزات تصفیه آب مانند فیلتر تصفیه استخر، تجهیزات گندزدایی و سیستم گرمایشی عبور داده و در نهایت توسط نازل ها مجددا به استخر باز میگرداند. مهمترین نکته انتخاب پمپ در یک چرخه استاندارد و کارآمد تصفیه و گند زدایی آب استخر، توان کافی پمپ همراه با هد و دبی متناسب با حجم استخر و تجهیزات آن بوده تا بدینوسیله بتوان اب استخر را با سرعت محاسبه شده و متناسب با سایر تجهیزات، تصفیه نمود. یکی از مهمترین ویژگی های پمپ تصفیه استخر جنس بدنه آنها بوده که از ترکیبات مختلف پلیمرها و پلاستیک ساخته میشوند. این مهم به کاربری این پمپ ها با آب استخر بسیار کمک نموده بطوریکه املاح و موادی که جهت گندزدایی در آب استخر استفاده می شوند با گذر از پمپ های استخری، به پلیمر آسیبی وارد نمی کنند.

  راهنمای خرید پمپ استخر

  جهت انتخاب مناسب ترین پمپ برای سیستم تصفیه استخر خود با مشاوران ما در Tasisat.ir تماس بگیرید.

 • فیلتر تصفیه استخر

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع فیلتر تصفیه استخر را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره تجهیزات تصفیه استخری :

  تجهیزات تصفیه آب استخری شامل انواع فیاتر شنی، استرینر ها، صافی ها، کلر زن ها و اسکیمرها می شوند که جهت حفظ کیفیت آب استخر و با انجام عملیات سیرکوله آب استخر انجام میشوند .

  کلیه تجهیزات تصفیه استخری در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی (طبق دستورالعمل شرکت اصلی) عرضه می شوند.

  ویژگی ها :

  تصفیه آب استخر

  تصفیه آب جکوزی

 • تجهیزات داخل استخر

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع تجهیزات و لوازم داخل استخر را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره لوازم خارج استخر :

  کلیه تجهیزات مربوط به خارج استخر شامل انواع اسکیمر و گریل، انواع دریچه های مکش و دهش داخل استخر، انواع چراغ و روشنایی داخل استخر، دستگاه هیدروجت و ... را می توانید در این بخش از وب سایت تخصصی تاسیسات مشاهده نمایید. 

  کلیه تجهیزات استخر در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی (طبق دستورالعمل شرکت اصلی) عرضه می شوند.

 • تجهیزات خارج استخر

  شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی، تصاویر، لیست قیمت و اطلاعات فروش تجهیزات جانبی خارج استخر را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید. تجهیزات جانبی خارجی استخر شامل تجهیزات روشنایی استخر، نردبان استخر، انواع دوش آب گرم وآب سرد استخر و سایر تجهیزات جانبی مانند دستگیره ها، تخته دایو، المان آبنما و ... را شامل می شود. معمولا این قطعات در بخش های فلزی از آلیاژ استیل 304 یا 316 استفاده کرده که در برابر خوردگی مقاوم هستند. تجهیزات روشنایی استخر ها شامل انواع چراغ استخری توکار و روکار بوده که تفاوت اصلی آنها در مکان نصب می باشد (داخل استخر یا خارج استخر). آپشن های دیگر این چراغ ها نوع آن به معنی هالوژنی یا LED بودن و رنگ آنها می باشد. نردبان های استخر در چندین مدل متفاوت در بازار موجود بوده که هر کدام شرایط نصب خاصی بر اساس فرم لبه استخر دارند. تعداد پله های نردبان استخری در ارتفاع آن تاثیر گذار می باشد. انواع دوش آبگرم و سرد، نرده های کنار استخر و آبنما ها  جهت زیبایی بوده و از متریال های استیل ساخته می شوند. تخته دایو های استاندارد استخر و حلقه های نجات را در این بخش می توانید جستجو کنید. همچنین مبلمان کنار استخر از جمله موارد با تنوع زیاد در بخش تجهیزات خارجی استخر بوده که در این بخش قابل مشاهده هستند.

 • نظافت استخر

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع تجهیزات و لوازم نظافت استخر را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره لوازم نظافت استخر :

  کلیه تجهیزات مربوط به نظافت استخر شامل انواع جارو و دسته جارو، شلنگ، برگ گیر، انواع جاروی اتوماتیک و جاروی رباتیک و ... را می توانید در این بخش از وب سایت تخصصی تاسیسات مشاهده نمایید. 

  کلیه تجهیزات استخر در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی (طبق دستورالعمل شرکت اصلی) عرضه می شوند.

 • کنترل و گرمایش استخر

  کلیه تجهیزات مربوط به کنترل روشنایی و تصفیه استخر (کنترل باکس) و تجهیزات گرمایش استخر شامل انواع هیتر گازی و برقی، مبدل های صفحه ای، دیگ استخری و ... را می توانید در این بخش از وب سایت تخصصی تاسیسات مشاهده نمایید.

 • سنجش و بهبود آب استخر

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع تجهیزات و لوازم سنجش و بهبود آب استخر را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره تجهیزات سنجش و بهبود آب استخر :

  کلیه تجهیزات مربوط به سنجش و بهبود آب استخر شامل انواع کلرزن نمکی، کلرزن مایع، کلرزن قرصی، ph سنج، سختی گیر استخری، فلومتر و ... را می توانید در این بخش از وب سایت تخصصی تاسیسات مشاهده نمایید. 

  کلیه تجهیزات استخر در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی (طبق دستورالعمل شرکت اصلی) عرضه می شوند.

 • تجهیزات سونا و جکوزی

  شما در این قسمت میتوانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروشتجهیزات سونا و جکوزی را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

Real Time Analytics