کولر گازی دیواری اینورتر تک الکتریک

جستجوی سریع

سازنده
ظرفیت سرمایشی - BTU/h
کیت اینورتر (کم مصرف)
موقعیت نصب دستگاه

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

کولر گازی دیواری اینورتر تک الکتریک 9 محصول وجود دارد.

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش مدل های مختلف کولرگازی و اسپلیت اینورتر مدیا مدل الگانس را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره اسپلیت و کولر گازی اینورتر مدیا الگانس :

اسپلیت و کولر گازی دیواری اینورتر مدیا مدل الگانس با جریان باد سه بعدی و طراحی بسیار زیبا محصول 2015 کمپانی مدیا بوده که دارای کمپرسور اینورتر همراه با گاز R410 و مناسب برای مناطق حاره ای می باشد. از دیگر قابلیت های این مدل سیستم اسکن نفرات داخل محیط (Follow me)، سیستم شروع مجدد خودکار، فیلتر کاتالیست سرد، حالت استند بای 1w ، حالت توربو و تمیز کردن خودکار پنل داخلی می باشد. اسپلیت و کولر گازی دیواری اینورتر مدیا مدل الگانس با ظرفیت های 9000 BTU مناسب برای فضای تا 15 مترمربع ( ارتفاع سقف 2.8 متر)، 12000 BTU مناسب برای فضای تا 30 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.8 متر) و 18000 BTU مناسب برای فضای تا 45 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.8 متر) و 24000 BTU مناسب برای فضای تا 60 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.8 متر) در مدلهای سرمایشی و سرد و گرم به بازار عرضه می شود.

اسپلیت و کولر گازی دیواری اینورتر مدیا مدل الگانس در وب سایت تخصصی تاسیسات تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت بدر تک الکتریک عرضه می شوند.

ویژگی ها :

کمپرسور اینورتر با گاز R410

سیستم اسکن نفرات داخل محیط (Follow me)

جریان باد سه بعدی

سیستم شروع مجدد خودکار

فیلتر کاتالیست سرد

حالت آماده به کار 1w

حالت خواب راحت

حالت توربو

تمیز کردن خودکار پنل داخلی

سیستم تشخیص نشت گاز

5 سال ضمانت کمپرسور

2 سال ضمانت کلیه قطعات

ساخت چین

نمایش 1 - 9 از 9 قلم کالا
نمایش 1 - 9 از 9 قلم کالا
Real Time Analytics