سایر سیستم های گرمایشی

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

سایر سیستم های گرمایشی 17 محصول وجود دارد.

در بخش سایر سیستم های گرمایشی سیستم های گرمایشی خانگی کوچک مانند انواع بخاری برقی، هیتر های برقی و رادیاتور های برقی به همراه انواع یونیت هیتر، مبدل های صفحه ای و آبگرمکن های دیواری را می توانید مشاهده نمایید.

زیرشاخه‌ها

 • هیتر خانگی

  انواع هیتر های کوچک خانگی که عموما توسط مصرف برق یا گاز می توانند مقداری بر بار گرمایشی خانه ها اضافه نمایند را می توانید در این بخش مشاهده نمایید.

  این سیستم ها عبارتند از انواع رادیاتور های برقی، هیتر های برقی خانگی، بخاری های برقی، بخاری گاز سوز تابشی و ...

 • یونیت هیتر

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع مدل های یونیت هیترهای آب گرم و بخار شرکت های معتبر و سازنده ایرانی و خارجی را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره یونیت هیتر :

  یونیت هیترها دستگاهی جهت گرمایش محیط هستند که دارای یک کویل گرمایشی (آب گرم و یا بخار آب گرم و در برخی موارد برقی) بوده و بوسیله فن دمنده یا مکنده گرما را به محیط انتقال می دهند. یونیت هیتر ها برای گرمایش محیط های بزرگ و صنعتی همچون سالن های صنعتی، سالن های ورزشی بزرگ، سوله ها و کارگاه های صنعتی کاربرد دارد. یونیت هیتر ها دارای دمپر دستی و یا اتوماتیک بوده که بوسیله آنها جریان و جهت جریان باد گرم را میتوان کنترل نمود. همچنین فن در یونیت هیتر ها می تواند از نوع آکسیال و یا سانتریفیوژ باشد. جهت انتخاب یونیت هیتر مناسب فضای خود نیاز به محاسبه بار حرارتی محیط می باشد. ابعاد بدنه و فن یونیت هیتر ها نیز می تواند متغیر باشد.

  کلیه دستگاه های یونیت هیتر آبگرم و بخار در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی  طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

  ویژگی ها :

  داشتن قدرت حرارتی زیاد

  اشغال فضای کمتر از مدل های مشابه

  عدم نیاز به دودکش و یا شعله مستقیم

  قابل استفاده با انواع بویلر ها و پکیج های گرمایشی

  قابلیت نصب بصورت سقفی و زمینی

 • آبگرمکن دیواری

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف آبگرمکن های دیواری گازی و برقی را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره آبگرمکن دیواری :

  آبگرمکن های دیواری دستگاه هایی هستند که طبق نامشان کوچک بوده و بر روی دیوار نصب می شوند و برای تامین آبگرم مصرفی محیط های مسکونی و اداری مورد استفاده قرار می گیرند. آبگرمکن دیواری گرنای لازم جهت آب گرم را از گاز و یا برق تامین می کند. آبگرمکن های دیواری دارای مخزن آبگرم در ظرفیت های مختلف می باشد و آپشن هایی همچون دودکش گاز خروجی، شمعک آیونایزر و ... دارند.

  کلیه دستگاه های آبگرمکن دیواری گازی و برقی در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی  طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

  ویژگی ها :

  قیمت مناسب بنسبت به دستگاه های پکیج
  دارای مخزن آبگرم
  آبگرم فوری و دائم
  کارکرد با حداقل فشار در جریان
  نصب و نگهداری آسان 

 • مبدل صفحه ای

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع مبدل های صفحه ای آب گرم جهت موتورخانه در ظرفیت های مختلف از برندهای دانفوس، کومر و ... را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره مبدل های صفحه ای :

  مبدل های صفحه ای از تعدادی صفحات نازک با سطح چین دار و یا موج دار که جریان سیال گرم و یا سرد را از هم جدا می کنند تشکیل شده است .صفحات دارای قطعاتی در گوشه‌ها هستند و به نحوی چیدمان شده اند که دو سیال عامل بصورت یک در میان میان صفحات جریان دارند .طراحی و واشربندی بهینه این امکان را ایجاد می کند که مجموعه از صفحات در کنار یگدیگر تشکیل یک مبدل صفحه ای مناسب را بدهند . .مبدل های حرارتی صفحه ای معمولا در جریان سیالاتی با فشار پائین تر از ۲۵bar و دمای کمتر از ۲۵۰ درجه محدود می شوند .از آنجا که کانالهای جریان کاملا کوچک هستند جریان قوی گردابه ای و توربولانس موجب بزرگ بودن ضرایب انتقال حرارت و افت فشارها می گردد به علاوه بزرگ بودن تنش برشی موضعی باعث کاهش تشکیل رسوب می شود. واشرها از نشتی سیال به بیرون مبدل جلوگیری می کنند و سیال ها را در صفحات به شکل مورد نظر هدایت می نمایند.

  مبدل های صفحه جایگزین مناسبی برای سیستم های گرمایشی قدیمی منازل مانند منابع دو جداره و کوئل دار می باشند و نسبت به آنها فضای بسیار کمتری را اشغال کرده و کارایی بالاتری دارند. 

  کلیه مبدل های صفحه ای در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی  طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

  کاربرد ها :

  تامین آبگرم مصرفی خانگی

  سیستم های گرمایش از کف

  گرمایش استخر

  ویژگی ها :

  بازده حرارتی بالا
  کارکرد با حداقل فشار در جریان
  خاصیت ضد خوردگی ، زنگ زدگی و اسیدی مبدل ها و در نتیجه طول عمر بالا با توجه به جنس قطعات مبدل
  نصب و نگهداری آسان 
  حداکثر فشار کار 17 بار و حداکثر دمای کار 200 درجه سانتی گراد می باشد .
نمایش 1 - 17 از 17 قلم کالا
نمایش 1 - 17 از 17 قلم کالا
Real Time Analytics