تصفیه هوا 42 محصول وجود دارد.

دستگاه های تصفیه هوا جهت بالابردن کیفیت هوای موجود در فضاهای بسته توانایی انجام فرایند های مختلف بر روی هوای محیط از جمله حذف ذرات بیماری زا (میکروب-باکتری-ویروس)، عوامل آلرژی زا (گرده گیاهان-قارچ ها-کپک ها)، از بین بردن بو (بوی سیگار و بو های نامطبوع)، و همچنین آلودگی های صنعتی مانند گازهای سمی (مونواکسید کربن-دی اکسید نیتروژن-دی اکسید سولفور و ...) را دارا می باشند. استفاده از دستگاه های تصفیه هوا موجب کاهش چشمگیر حملات آسمی و آلرژیک در افراد مبتلا به بیماری های تنفسی شده و در سالمندان احتمال بروز سکته های قلبی و مغزی به دلیل افزایش فشار خون ناشی از تنفس هوای آلوده را کاهش می دهد.

در دستگاه های تصفیه هوا از فیلتر های مختلفی از جمله پیش فیلتر(معمولا قابل شستشو)، فیلتر پلاسما (ESP)، فیلتر کربن فعال(اکتیو)، فیلتر بوگیر، فیلتر هپا، لامپ UV، فیلتر یون منفی، مرطوب کننده هوا، و ... استفاده میشود که هر کدام کارایی مخصوص به خود را دارند.

از دیگر امکاناتی که بر روی دستگاه های تصفیه هوا بصورت آپشنال موجود هستند می توان به نشانگر وضعیت هوا، تایمر روشن و خاموش و تنظیم میزان هوادهی اشاره نمود.

فضای اتاق پیشنهادی برای دستگاه تصفیه هوا بر اساس میزان هوادهی (جریان هوا) دستگاه مشخص شده و یکی از فاکتور های مهم در انتخاب تصفیه هوا می باشد. همچنین به هنگام استفاده از دستگاه تصفیه هوا بهتر است تا از جریان هوای تازه جلوگیری شود.

پیش فیلترپیش فیلتر در دستگاه های تصفیه هوا معمولا قابلیت شستشو داشته و وظیفه جذب ذرات ریز و درشت هوا نظیر ذرات معلق، ذرات آلرژی زا، پرز، مو و ... را دارد.
فیلتر هپافیلتر هپا مهمترین قسمت دستگاه تصفیه هوا بوده و مخفف کلمات High Efficiency Particular Arresting به معنی توان بالای گرفتن ذرات می باشد. این فیلتر همانطور که از نامش پیداست، توانایی از بین بردن بیش از 97.99 درصد ذرات آلاینده هوا را دارا بوده و باعث بهبود کیفیت هوا می گردد. عملکرد فیلتر هپا به میزان ضخامت و قطر فیبرهای تشکیل دهنده آن می باشد. فیلتر هپا در دستگاه های تصفیه هوای خانگی با قابلیت جذب ویروس، باکتری، میکروب و جذب کامل ذرات معلق و ریزگردهای بزرگتر از 0.1 میکرون و همچنین کارایی تصفیه بیش از 99.99 ، مهمترین بخش این دستگاه ها می باشند.
فیلتر کربن فعال (کربن اکتیو)کربن اکتیو به اصطلاع به کربنی که توسط اکسیژن فراوری شده، گفته میشود. کربن فعال موجود در فیلتر کربن اکتیو باعث جذب درصد بالایی از ترکیبات شیمیایی موجود در هوا که باعث ایجاد بو می شوند، میگردد. این ترکیبات شامل گازهای آلاینده محیط نظیر No۲. No. Co۲،Co و همچنین ترکیبات آلی فرار (بنزن، رادون، فرمالدئیدو غیره را دارند) سرب وSo۲ (دی اکسید گوگرد) هستند. فیلتر کربن اکتیو دارای درجه بندی هایی بوده و در گرید های متفاوتی بر اساس میزان جذب مورد استفاده قرار می گیرند. این فیلترها به دلیل سازگاری با محیط زیست بهترین گزینه برای حذف مواد شیمیایی ، گازها و بوهای نامطبوع منتشر شده در هوا بوده و پس از طی دوره زمانی مشخصی باید تعویض شوند.
فیلتر نانو پلاسمافیلتر نانو پلاسما با استفاده از ذرات نانو، قابلیت جذب الکتریکی ذرات آلرژی زا، بوزدایی و حذف آلودگی های هوا توسط ذرات نانو را دارا می باشد. ذرات نانو از رطوبت مایع شده درونی هوا منشاء گرفته و نیازی به مخزن آب داخل دستگاه ندارد.
لامپ UVلامپ ماوراء بنفش یا UV با تابش اشعه ماوراء بنفش که خاصیت ضد عفونی دارد، باعث از بین رفتن موجودات ذره بینی موجود در هوا از جمله ویروس ها، باکتری ها و قارچ ها می شود. لامپ UV یکی از قسمتهای گرانقیمت دستگاه های تصفیه هوا بوده و زمان تعویض آن با توجه به طول عمر لامپ مشخص می شود.
فیلتر یون منفیفیلتر یون منفی با تولید ذرات باردار منفی باعث جذب و ته نشینی ذرات مضر موجود در هوا با بار مثبت می شوند. وجود فیلتر یون منفی باعث لطیف شدن هوا و بهبود بیماری های تنفسی می شود.

زیرشاخه‌ها

 • تصفیه هوای کووی

  دستگاه های تصفیه هوای خانگی کووی ساخت کره جنوبی بوده و در مدل های متنوع با امکانات متفاوت به بازار عرضه می شوند. تمامی این دستگاههای دارای فیلتر اولیه یا پیش فیلتر (Pre Filter) جهت حذف گردوغبار درشت، موی انسانی و موی حیوانات خانگی می باشد. پیش فیلتر با بکارگیری مواد ضد باکتری، ذرات بزرگ مثل گردوغبار، موی انسان و موی حیوانات خانگی را از بین می برد. برای افزایش طول عمر بیشتر فیلتر در دراز مدت می توان هنگام آلوده شدن آن را شستشو داد. فیلتر هپا (Hepa Filter) از دیگر فیلتر های استاندارد دستگاه های کووی بوده که گردوغبار نامرئی و دود سیگار را به سرعت حذف می نماید، بطوری که نه تنها 99/97% ذرات معلق نامرئی را از بین می برد، بلکه باعث حذف جرم ها، ویروسهای مختلف و کپک نیز می گردد. مواد طبیعی به کار رفته در این فیلتر از درخت گینکو و درختهای سماق، پروتئین روی ویروسها را از بین برده و آنرا غیرفعال می سازد.

 • تصفیه هوا ال جی

  دستگاه تصفیه هوای ال جی با مرطوب کننده طبیعی محصول منحصربفردی از ال جی برای شما که به تنفس خود اهمیت می دهید. فیلتراسیون پیشرفته قدرتمند که هر ذره مضر هوا را از بین میبرد و ضد عفونی کننده یون نانو پلاسما NPI ویروس ها و میکروب ها را به طور مواثر جذب میکند از دیگر ویژگی های تصفیه هوای ال جی می باشد.

  در فیلتراسیون بوسیله فیلتر آلرژی انواع عوامل حساسیت زا، موجودات ریز ذره بینی و گرده گیاهان از بین می روند. در مرحلهای دیگر، فیلتر بوگیر قرار دارد که بوسیله فیلتر کربنی قابل شستشو ، فیلتر بیو آنزیم و فیلتر پلاتینیوم بوهای مختلف موجود در هوا را میگیرد.

 • دستگاه تصفیه هوای مدیا

  دستگاه های تصفیه هوا مدیا به دو عدد فیلتر تعویض‌شدنی از نوع HEPA و Active Carbon مجهز بوده که جهت بالابردن کیفیت هوای موجود در فضاهای بسته ، حذف ذرات بیماری زا، آلرژی ها میکروب ها و ویروس ها استفاده می شود. از دیگر ویژگی های این دستگاه می توان به داشتن حالت خواب، چراغ حالت خواب، سیستم خودکار، عملکرد چهار سرعته و قابلیت تنظیم زمان در حالت های زمانی 1، 2، 4 و 8 ساعته اشاره کرد.

 • دستگاه تصفیه هوا کنت

  دستگاه ضد عفونی کننده هوای KENT با تکنولوژی تولید گاز اکسیژن فعال و انتشار آن در محیط باکتری ها ، ویروس ها ، میکروب ها و سایر پاتوژن های مضر در محیط را از بین می برد و هوای محیط را استریل می کند. هم چنین این دستگاه بوی ناشی از سیگار ، سرویس بهداشتی ، مواد شیمیایی و ... را از بین برده و رایحه دلپذیری در اتاق به جا می گذارد.

 • تصفیه هوای ایرفری

  دستگاه های تصفیه هوای ایرفری Airfree ساخت کشور پرتغال بوده و راه حل طبیعی برای آسم، آلرژی های تنفسی و کپک قارچی موجود در هوای محیط است. تصفیه کننده های هوای Airfree برای مقابله با باکتری ها، ویروس ها، کپک ها، کپک های قارچی، آلرژی های کرم های ریز غبار، آلرژی های حیوانات خانگی، گرده، و بوی تنباکو موثر بوده و کارآیی آنها در کاهش ریزارگانیسم ها و مواد زیان آور موجود در هوا، به وسیله INETI و دهها آزمایشگاه معتبر بین المللی ثابت شده است. این دستگاه ها دارای فن آوری انحصاری TSS بوده و نیازی به هیچ گونه نگهداری از جمله تعویض فیلتر و یا اجزای محرک ندارند. از مهمترین ویژگی های تصفیه هوای ایرفری عدم تولید یون بوده و این دستگاه تنها تصفیه کننده بازار است که ثابت شده مقدار تجمع اوزون در فضا را کاهش می دهد. فن آوری TSS کاملا بی صداست و بدون هیچ فن یا توربینی کار میکند. این فن آوری از طریق از بین بردن ریزارگانیسم ها و آلرژنها و نابود آن ها در کسری از ثانیه عمل می کند. بسته به مدل دستگاه، بین 14000 تا 20000 لیتر هوا در هر ساعت از دستگاه Airfree عبور میکند و در مدتی کم کل هوای اتاق را تصفیه می کند. این فرآیند تا حدود زیادی به مانند استریل کردن آب از طریق جوشاندن عمل می کند؛ هنگامی که آب جوشانده می شود ریزارگانیسم های آن از بین می روند. Airfree نیز به شیوه ای مشابه، هوای اتاق را به درون خود می کشد و آن را تا 200 درجه سانتیگراد حرارت می دهد و فورا آن را استریل می کند. سپس هوای استریل شده در درون دستگاه خنک می شود و به اتاق بازگردانده می شود. کل این فرایند کاملا بی صدا بوده و حتی در صورت تعویض اجزای آن نیاز به هیچگونه نگهداری ندارد. همه کاری که باید انجام دهید این است که کلید روشن شدن دستگاه را بزنید تا کارش را آغاز کند.

 • دستگاه تصفیه هوا هانیول
 • دستگاه تصفیه هوا گری
 • دستگاه تصفیه هوا شارپ
 • دستگاه تصفیه هوا پاناسونیک
 • دستگاه تصفیه هوا سامسونگ
 • دستگاه تصفیه هوای NIT
  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع مدل های مختلف تصفیه هوای NIT کره جنوبی را مشاهده فرمائید و و مقایسه و خرید نمایید.
در صفحه
نمایش 1 - 24 از 42 قلم کالا
نمایش 1 - 24 از 42 قلم کالا
Real Time Analytics