لوله و اتصالات وحید 73 محصول وجود دارد.

گروه صنعتی وحید با بیش از سه دهه فعالیت در تولید و عرضه سیستم های لوله کشی پلیمری در حال حاضر متشکل از سه شرکت تولیدی می باشد که در شهرک صنعتی شورمست سوادکوه مازندران و شهرک صنعتی بزرگ شیراز مستقر می باشند. این شرکت محصولات خود را با بروزترین ماشین آلات تولیدی و با استاندارهای روز ایران و جهان (دارنده گواهینامه فنی از موسسه SKZ آلمان ، دارنده نشان استاندارد ملی ، دارنده گواهینامه فنی مرکز تحقیقات ساختمان ، پروانه ساخت و بهداشت از وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی،گواهینامه تست صدا از موسسه Fraunhofer آلمان و تائیدیه مقیاس نانو از موسسه کفا ، بیمه تضمین کیفیت از شرکت بیمه آسیا و.....) عرضه می نماید

زیرشاخه‌ها

 • لوله سه لایه پوش فیت بی صدا
   
   در ساختمان های بلند مرتبه ، شبکه فاضلاب اکثرا به صورت غیر مدفون و به صورت نصب در داکت های تاسیساتی کار می شود . مشکل عایق سازی صوتی سیستم فاضلاب یکی از مشکلات مهم مهندسین تاسیسات و معمار می باشد . 
   
   سیستم لوله کشی سه لایه پوش فیت بی صدا ، مشکل عایق سازی صوتی در شبکه انتقال فاضلاب را به نحو مطلوب حل کرده است .
 • اتصالات پلی فیت
   
   سری جدید محصولات گروه صنعتی وحید با نام پلی فیت برای استفاده با لوله های پلی اتیلن PE ، پلی پروپیلن PP و پکس PEX جهت استفاده در شبکه های آب آشامیدنی و آبرسانی با فشار 16 بار برای قطار 20 الی 50 میلیمتر و 10 بار برای قطار 63 الی 110 میلیمتر طراحی گردیده است .
   
   در طراحی جدید اتصالات پلی فیت از نوآوری خاصی استفاده شده است که اتصال قادر به تحمل فشار حداقل 16 بار می باشد . این نوآوری در طراحی منحصر بفرد سرپیچ و اسپلیت و اورینگ خاص آن می باشد .
   
   در این نوع اتصالات می توان براحتی تنها با شل نمودن سرپیچ ، لوله را براحتی و با آب بندی کامل در درون اتصالات قرار داده و سپس سرپیچ مربوطه را محکم نمود .
   
   در این نوع اتصالات بعلت استفاده از مواد اولیه همراه با UV استبلایزر ، قابلیت مقاومت در مقابل اشعه ماورا بنفش ( UV ) وجود دارد و می تواند در کاربردهای Expose و در معرض نور خورشید قرار بگیرد .
 • لوله های آبیاری قطره ای
  در این بخش شما می توانید تمامی مشخصات فنی لوله های آبیاری قطرهای با Flate Dripper را مشاهده نمایید .
   
   - طولانی ترین راه عبور جهت جریان آب برای جلوگیری از گرفتگی درپیرها یا ذرات معلق در آب .
   
   - ایجاد جریان متلاطم از نظر هیدرولیکی برای افزایش سرعت آب جهت جلوگیری از رسوب گرفتگی در پیرها .
   
   - تعداد روزنه های ورودی جهت فیلتراسیون مجدد آب جهت جریان خروجی یکنواخت .
   
   - دریچه خروجی مخصوص جهت جلوگیری از مکش ذرات مزاحم به داخل دریپر پس از قطع جریان آب .
   
   - جوش لیزری دریپر به لوله جهت مقاومت بیشتر در مقابل عوامل طبیعی .
   
   - امکان تولید نوارهای آبیاری با فواصل مختلف آبدهی دریپرها با توجه به فاصله کشت محصولات مختلف .
   
   - امکان تولید نوارهای آبیاری در ضخامت های مختلف .
 • لوله پنج لایه تلفیقی با اتصالات PPSU
   
   1 - سیستم فاضلابی MURI SILENT PIPE : سیستم لوله کشی سه لایه فاضلابی پوش فیت بی صدا با نام تجاری MURI SILENT PIPE را با استفاده از تکنولوژی نانو تولید و جهت استفاده در سیستم فاضلاب خانگی به بازار عرضه نموده است . 
   
   2 - لوله های هوشمند PE-Xa : محصول جدید دیگر این شرکت ، لوله های PE-Xa هوشمند جهت استفاده در سیستم آب شرب مصرفی ، سیستم های گرمایشی و سرمایشی مثل فن کویل و شوفاژ و سیستم گرمایش و سرمایش کفی می باشد .
   
   3 - لوله های پنج لایه تلفیقی نسل جدید با جوش لب به لب : جهت تکمیل تولیدات لوله های پلیمری در بخش ساختمان ، این شرکت اقدام به تولید نسل جدید لوله های پنج لایه تلفیقی با جوش لب به لب و لایه پلیمری داخلی ضخیم تر نموده است .
   
   4 - اتصالات PPSU : در سیستم های لوله کشی پلیمری ، همیشه اتصالات مصرفی نقش مهمی از نظر کیفیت و طول عمر سیستم های اجرا شده بازی می کند . این شرکت با مطالعه انواع اتصالات موجود در جهان نسبت به تولید پیشرفته ترین اتصالات PPSU اقدام نموده است که این اتصالات از نظر استحکام وفشار کار و مقاومت شیمیایی دارای مشخصات ممتازی می باشند .
 • لوله و اتصالات پلی پروپیلن وحید
   
   - برای انشعاب گیری از لوله های پروپیلن بخصوص در رایزرها و لوله های تغذیه فن کویل ها می توان به سادگی از این نوع اتصالات جدید استفاده کرد .
   
   - با توجه به اینکه لوله و اتصالات PP-R شرکت وحید خود یک نوع عایق حرارتی می باشد ، عایق کاری در این حالت تنها برای صرفه جویی در مصرف انرژی انجام می پذیرد .
   
   - جهت عایق بندی لوله های آب سرد برای جلوگیری از تقطیر در دمای آب 10 درجه عایق بندی  می گردد .
   
   - دارای نشان استاندارد جهت تولید لوله و اتصالات پلی پروپیلن .
   
   - کلیه اتصالات و لوله ها به رنگ آبی و سفید نیز موجود می باشد .
 • کیت انشعاب آب آشامیدنی
   
   لوله های پلی پروپیلن شرکت وحید :
   
   - دارای نشان استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی .
   
   - دارای بیمه آسیا تا سقف 200.000.000 ریال به مدت ده سال .
   
   - تولید شده از مواد اولیه مرغوب اروپایی .
   
   - دارای گواهینامه ISO9001 از شرکت DNV نروژ .
   
   - دارای پروانه ساخت از وزارت بهداشت .
 • سیستم های مدرن لوله کشی
  در این بخش شما می توانید تمامی مشخصات فنی و تصاویر سیستم های مدرن لوله کشی ( آب شرب مصرفی ، سیستم گرمایش و رادیاتور ) وحید را مشاهده نمایید .
 • لوله های دو جداره گاروگیت
   
   با توجه به نیاز روزافزون کشور به لوله های دوجداره کارئگیت جهت طرحهای فاضلاب شهری ، گروه صنعتی وحید اقدام به تاسیس شرکتی جهت تولید لوله های کاروگیت نموده است .
   
   موارد استفاده لوله های دو جداره کاروگیت :
   
   1 - جمع آوری فاضلاب صنعتی .
   
   2 - استفاده در انتقال فاضلاب شهرها و منازل .
   
   3 - جمع آوری آلهای سطحی و آب باران برای تصفیه و استفاده مجدد در آبیاری .
   
   4 - ساخت ظروف جهت حمل و ذخیره مایعات مواد شیمیایی .
   
   5 - ساخت منهول
 • سیستم گرمایش و سرمایش از کف
   
   مزایای سیستم گرمایش و سرمایش کفی :
   
   - محیطی که در آن از سیستم گرمایش کفی استفاده شده باشد همانند سیستم رادیاتور دوده نمی گیرد . همچنین در آن محیط هیچگونه فضایی بابت وسایل انتقال انرژی ( رادیاتور و فن کویل ) اشغال نمی گردد و راحت ترین فضا برای طراحی معماری داخلی می باشد .
   
   - با توجه به ارزش روز افزون منلبع انرژی حرارتی و سوخت های فسیلی ( نفت ، گاز ) سیستم گرمایش کفی در قیاس با مدل های دیگر حرارتی دارای مصرف سوخت بسیار کمتری می باشد .بطوریکه در چند سال اولیه سیکل کاری هزینه اولیه ناچیز خود را مستهلک می سازد . همچنین حجم تاسیسات مکانیکی کاهش یافته ، طول عمر و راندمان آن ( به دلیل درجه حرارت کاری پایین تر ) نیز افزایش می یابد .
   
   - در سیستم گرمایش کفی ، به دلیل عدم حرکت ذرات معلق در هوا ، بهداشتی ترین سیستم حرارتی روز دنیا بوده و برای کلیه افراد بخصوص افرادی که مبتلا به آلرژی ، آسم و یا تنگی نفس می باشند ، تنفس بسیار بهداشتی تر و لذت بخش تر می باشد .
   
   - در سیستم گرمایش از کف ، گرمای بوجود آمده در کف ساختمان ( به خصوص در مناطق مرطوب ) موجب از بین رفتن حیوانات موذی و همچنین باعث عدم رشد باکتریها می گردد و از نفوذ رطوبت به داخل ساختمان نیز جلوگیری می کند .
   
   - در سیستم گرمایش کفی ، گرما در کلیه نقاط محیط بصورت یکنواخت و همگن توزیع می گردد و این سیستم بی سرو صدا ترین ( بدلیل سرعت پایین و عدم گردش هوا )  سیستم حرارتی نیز می باشد .
   
   
 • کیت انشعاب فاضلاب
   
   لوله و اتصالات فاضلابی پوش فیت این شرکت با استاندارد DIN EN 1852 و به رنگ سفید می باشند که برای استفاده در سیستم فاضلاب خارج منازل و کیت های انشعاب فاضلاب طراحی گردیده است .
   
   این سیستم لوله کشی ، طبق استانداردی متفاوت از لوله و اتصالات معمولی پوش فیت مورد استفاده در داخل منازل و جهت انتقال فاضلاب منازل طراحی گردیده است . 
   
   نکته مهم در تفاوت این دو سیستم لوله کشی ، این مطلب می باشد که سیستم لوله کشی داخل منازل عمدتا بصورت غیر مدفون و در داخل داکت های تاسیساتی نصب و اجرا می گردند ، حال این که سیستم انتقال فاضلاب در خارج ساختمان به صورت مدفون می باشد و می بایست علاوه بر تحمل فشارهای مکانیکی ، قابلیت تحمل بار ترافیکی و تکان های ناشی از بارگذاری خارجی را نیز داشته باشد ، به همین علت ضخامت و شکل سوکت در این نوع سیستم لوله کشی کاملا متفاوت با سیستم لوله کشی فاضلاب داخل منازل می باشد .
در صفحه
نمایش 1 - 24 از 73 قلم کالا
نمایش 1 - 24 از 73 قلم کالا
Real Time Analytics