تصفیه آب خانگی

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

تصفیه آب خانگی 7 محصول وجود دارد.

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی و دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی و خارجی موجود در بازار را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره دستگاه تصفیه آب :

دستگاه های تصفیه آب به دستگاه هایی گفته می شود که با استفاده از عوامل مختلفی همچون فیلترهای کربنی و فیلتر های UV و RO و ... خصوصیات مضر آب برای انسان از جمله سختی آب، باکتری ها، میکروب ها و ویروس ها، بوهای نامطبوع و از این دست عوامل را از بین برده و آبی با کیفیت بالا تولید می کنند. این دستگاه ها در مدل های مخزن دار و بدون مخزن تولید شده و میتوانند مقدار مشخصی آب را در زمان مشخص تصفیه کنند. دستگاه های تصفیه آب در مدل های مختلف جهت نصب عرضه می شوند که مرسوم ترین آنها مدل زیر سینکی میباشد. فیلتر های دستگاه تصفیه آب باید بطور مرتب طبق دستور العمل کالا تعویض شده تا کارایی خود را از دست ندهد. تفاوت دستگاه های صنعتی با خانگی در میزان تولید آب بهداشتی آنها در ساعت می باشد.

کلیه دستگاه های تصفیه آب در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی (طبق دستورالعمل شرکت اصلی) عرضه می شوند.

ویژگی ها :

آب تمیز و پاک جهت مصارف خوردن و آشامیدن

جلوگیری از بیماریها و امراض

جلوگیری از سنگ کلیه برای مناطق دارای سختی آب

حفظ املاح مفید در آب

زیرشاخه‌ها

 • تصفیه آب خانگی کنت

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی و دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی و دیواری کنت را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره دستگاه تصفیه آب کنت :

  دستگاه های تصفیه آب به دستگاه هایی گفته می شود که با استفاده از عوامل مختلفی همچون فیلترهای کربنی و فیلتر های UV و RO و ... خصوصیات مضر آب برای انسان از جمله سختی آب، باکتری ها، میکروب ها و ویروس ها، بوهای نامطبوع و از این دست عوامل را از بین برده و آبی با کیفیت بالا تولید می کنند. این دستگاه ها در مدل های مخزن دار و بدون مخزن تولید شده و میتوانند مقدار مشخصی آب را در زمان مشخص تصفیه کنند. دستگاه های تصفیه آب در مدل های مختلف جهت نصب عرضه می شوند که مرسوم ترین آنها مدل زیر سینکی میباشد. فیلتر های دستگاه تصفیه آب باید بطور مرتب طبق دستور العمل کالا تعویض شده تا کارایی خود را از دست ندهد. تفاوت دستگاه های صنعتی با خانگی در میزان تولید آب بهداشتی آنها در ساعت می باشد. دستگاه های تصفیه آب زیر سینکی، دیواری و رومیزی کنت ساخت کارخانجات کنت هند بوده  از لحاظ عملکرد و کیفیت توسط مجربترین آزمایشگاه های تخصصی جهان از جمله سازمان WQA و NSF  ، آزمایش و تائید شده است. تاییده WQA Gold seal و NSFاز  معتبرترین تائیدیه ها در صنعت تصفیه آب می باشند که به مشتری این اطمینان را می دهد که محصولی را که استفاده می کنند تمامی استانداردهای لازم را دارد.

  کلیه دستگاه های تصفیه آب کنت در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت فامکو عرضه می شوند.

  ویژگی ها :

  سیستم کنترل کامپیوتری زمان تعویض فیلتر ها و اعلام خرابی UV

  حفظ املاح معدنی آب با تکنولوژی TDS Controller

  ممبران RO ساخت Filmtec آمریکا

  لامپ UV ساخت فیلیپس 11 وات

  دارای تاییدیه CE اروپا

  دارای تاییدیه سازمان WQA Gold seal

  دارای تاییدیه سازمان NSF

  دارای تاییدیه TUV اتحادیه اروپا

  آب تمیز و پاک جهت مصارف خوردن و آشامیدن

  جلوگیری از بیماریها و امراض

  جلوگیری از سنگ کلیه برای مناطق دارای سختی آب

  حفظ املاح مفید در آب

 • تصفیه آب کووی
 • تصفیه آب خانگی کامر
 • تصفیه آب ایزی ول
  در این بخش شما می توانید مشخصات فنی و تصاویر تصفیه آب های ایزی ول را مشاهده نمایید .
نمایش 1 - 7 از 7 قلم کالا
نمایش 1 - 7 از 7 قلم کالا
Real Time Analytics