تجهیزات کنترلی

تجهیزات کنترلی

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

تجهیزات کنترلی 

مرجع جامع بررسی، مشاوره و فروش محصولات تجهیزات کنترلی شامل انواع ترموستات ها، انواع گیج، انواع شیر های برقی و شیر های کنترلی، انواع سوئیچ های الکترونیکی، انواع ترانسمیتر، انواع سنسور، انواع کنترلر، لوازمات بخار، لوازمات چیلر و کمپرسور ها و تجهیزات جانبی آنها به همراه مشخصات فنی، عکسها و قیمت ها.

زیرشاخه‌ها

 • انواع ترموستات

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت انواع مدل های ترموستات هاي اتاقي ,صنعتي , ديواري , دنباله دار , قطع و وصلي , تدريجي محيطي يا دنباله دار ، مستغرق ، فصلی و دو فصلی ، عمودی و افقی از مارک های مختلف مانند هانیول، زیمنس، تکبان، مرصوص و ... را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید .

  درباره ترموستات ها :

  ترموستات دستگاهی است جهت ثابت نگه داشتن دما یک فظای مشخص در یک محدوده مشخص که این کار بوسیله کنترل کردن کارکرد دستگاه های سرمایشی و یا گرمایشی انجام می پذیرد. ترموستات ها از نظر شکل ظاهری به انواع دیجیتال و آنالوگ تقسیم میشوند. از نظر کاربرد ترموستات ها جهت فن کوئل ها، داکت اسپلیت، کنترل مشعل ها، جت هیتر ها یونیت هیتر ها و انواع دستگاه های برودتی و حرارتی استفاده می شوند. محدوده دمایی ترموستات های مختلف با یکدیگر متفاوت هستند که حتما باید مورد توجه قرار گیرند. ترموستات های مختلف قابلیت فرمان دادن به موارد مختلف را دارا هستند. ترموستات ها باعث کم شدن اتلاف انرژی و صرفه جویی در مصرف انرژی دستگاه ها از طریق کاهش کارکرد دستگاه و عدم ایجاد حرارت و برودت اضافی می شوند.

  ترموستات ها از نظر محل نصب، نوع عملكرد، فصل سالی، نوع سنسور، رنج كاری، تعداد مراحل كار و از نظر حرارت به انواع مختلفی تقسیم می شوند. از نظرمحل نصب: به انواع اتاقی، كانالی، مستغرق و جداری تقسیم می شوند. از نظر نوع عملكرد: به انواع قطع و وصلی و تدریجی تقسیم می شوند. از نظر حرارت: به انواع حرارتی و برودتی تقسیم می گردند. از نظر رنج: به زیر صفر و بالای صفر تقسیم می شوند. از نظر تعداد مراحل كار: به یك مرحله ای، دو مرحله ای و پله ای(استپ کنترل) تقسیم می گردند. از نظر نوع سنسور: به بیمتالی، فانوسه ای، رئوستا و دیافراگمی تقسیم می شوند. از نظر فصلی: به سه نوع تابستانی، زمستانی و دو فصلی تقسیم می شوند.

  اطلاعات فنی دیگر را می توانید از جدول مشخصات فنی محصولات در یافت کنید.همچنین برند های مختلف تکنولوژی های اختصاصی خود را در مدل های روز به بازار عرضه می کنند که مقایسه این ویژگی ها در انتخاب شما می تواند تاثیر گذار باشد.

  کلیه ترموستات ها در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

  کاربرد :

  ترموستات‌ها در صنعت تاسیسات مکانیکی و تهویه مطبوع برای کنترل دمای آب و یا هوا در سیستم‌های ایجاد حرارت و برودت استفاده می شوند. رادیاتورها، دیگ‌ها و فن کویل‌ها عمومی‌ترین دستگاههایی هستند که برای کنترل دما از ترموستات استفاده می‌کنند.

  ویژگی ها :

  کنترل سرمایش و گرمایش یکنواخت بصورت اتوماتیک

  قابلیت نصب بر روی دیوار

  کاهش مصرف انرژی

 • شیر های کنترلی

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت انواع مدل های شیرهای کنترلی شامل شیر برقی، شیر موتوری، شیر فشارشکن، شیر پنوماتیک، شیر دیافراگمی، موتور و لینکیج و شیر گاز از مارک های مختلف مانند هانیول، دانفوس، پارکر و ... را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید .

 • انواع ترانسمیتر

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت انواع مدل های ترانسمیتر، فلو ترانسمیتر، لول ترانسمیتر، پرشر ترانسمیتر، دی پی ترانسمیتر از مارک های مختلف مانند اندرس هاوزر و ... را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید .

 • انواع گیج

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت انواع مدل های گیج اندازه گیری دما و فشار در سایز های مختلف از مارک های مختلف مانند ویکا، پکنز و ... را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید .

  درباره انواع گیج :

  گیج ها وسایلی هستند که با توجه به شرایط محیطی و استاندارد های مربوط می توانند فشار و دما را در تاسیسات مکانیکی اندازه گیری کنند. انواع دیگر گیج ها برای مصارف گوناگون مانند اندازه گیری کرنش مکانیکی استفاده میشوند. گیج ها در انواع مختلف روغنی و خلاء، عقربه ای و دیجیتال، تفاضلی و منفی، دیافراگمی و ... موجود هستند. محدوده اندازه گیری و محل قرارگیری سنسور در گیج عامل انتخاب مدل و نوع آن هستند.

  اطلاعات فنی دیگر را می توانید از جدول مشخصات فنی محصولات در یافت کنید. همچنین برند های مختلف تکنولوژی های اختصاصی خود را در مدل های روز به بازار عرضه می کنند که مقایسه این ویژگی ها در انتخاب شما می تواند تاثیر گذار باشد.

  کلیه گیج های فشار و دما (ترمومتر و مانومتر) در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

  کاربرد :

  ترمومتر ها جهت اندازه گیری دما و مانومتر ها جهت اندازه گیری فشار در سیستم های تاسیسات مکانیکی مورد استفاده قرار می گیرند.

 • انواع سوئیچ های الکترونیکی

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت انواع مدل های سوئیچ های الکترونیکی، پرشر سوئیچ و فلو سوئیچ از مارک های مختلف مانند اسکواردی، دانفوس، پارکر و ... را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره انواع سوئیچ های الکترونیکی :

  سوئیچ های الکترونیکی ابزار هایی هستند که با استفاده از اطلاعات و داده های تعریف شده که به صورت دیجیتال و آنالوگ به دستگاه میرسند فرمانی را به سیستم (مانند قطع و وصل) می دهند. سوئیچ ها شامل انواع پرشر سوئیچ و فلو سوئیچ می شوند که پرشر سوئیچ بر اثر فشار جریان عبوری و فلو سوئیچ بر اثر میزان جریان عبوری (سیال) عملکردی را در سیستم فرمان می دهند. اطلاعات فنی دیگر را می توانید از جدول مشخصات فنی محصولات در یافت کنید. همچنین برند های مختلف تکنولوژی های اختصاصی خود را در مدل های روز به بازار عرضه می کنند که مقایسه این ویژگی ها در انتخاب شما می تواند تاثیر گذار باشد.

  کلیه دستگاه های پرشر سوئیچ و فلو سوئیچ در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

 • لوازمات بخار

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت انواع انواع تله بخار ترموستاتیک ، ترمودینامیک ، سطلی ، فلنجی از مارک های مختلف  را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

 • انواع سنسور
  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت انواع سنسور دمای مستغرق ، کانالی و اتاقی از مارک های مختلف مانند هانیول، زیمنس و ... را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.
 • انواع کنترلر
  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت انواع كنترلرهاي ديجيتالي و آنالوگ از مارک های مختلف مانند هانیول، زیمنس و ... را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.
Real Time Analytics