پرده هوا

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

پرده هوا 5 محصول وجود دارد.

در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع پرده هوا را در سایز های متفاوت مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره انواع پرده هوا 

پرده هوا، دستگاهی است که با نصب در بالای قسمت داخلی درب ورودی و ایجاد یک هوای فشرده قابل کنترل که بصورت عمودی از بالا به سمت پایین می وزد باعث جلوگیری از تبادل حرارت و صرفه جویی در مصرف انرژی، حفظ هوای تمیز داخل و جلوگیری از ورود هوای آلوده و دود و گرد و خاک از بیرون به فضاهای داخلی و جلوگیری از ورود حشرات از محل درب ورودی میشود.

جلوگیری از ورود حشرات از محل درب ورودی

جلوگیری از ورود هوای آلوده و دود و گرد و خاک از بیرون

جلوگیری از تبادل حرارت و صرفه جویی در مصرف انرژی

زیرشاخه‌ها

 • پرده هوا میتسویی

  پرده هوا، دستگاهی است که با نصب در بالای قسمت داخلی درب ورودی و ایجاد یک هوای فشرده قابل کنترل که بصورت عمودی از بالا به سمت پایین می وزد باعث جلوگیری از تبادل حرارت و صرفه جویی در مصرف انرژی، حفظ هوای تمیز داخل و جلوگیری از ورود هوای آلوده و دود و گرد و خاک از بیرون به فضاهای داخلی و جلوگیری از ورود حشرات از محل درب ورودی میشود. پرده هوای میتسویی در مدلهای معمولی، دکوراتیو و دکوراتیو با کویل آب گرم در سایز 90 سانتیمتر الی 2 متر همراه با الکترو موتور های 2 و 3 دور به بازار عرضه می شود.

  جلوگیری از ورود حشرات از محل درب ورودی

  جلوگیری از ورود هوای آلوده و دود و گرد و خاک از بیرون

  جلوگیری از تبادل حرارت و صرفه جویی در مصرف انرژی
  2 موتور تک فاز دو دور ( تند و کند ) بدون لرزش ریموت کنترل مجهز به تایمر3 پروانه ( فن ) با کمترین صداحجم هوادهی یکنواخت
  تیغه ایرفویل ( Air Foil )  جهت هدایت هوامجهز به سوپر مگنت جهت روشن و خاموش شدن اتوماتیک با باز و بسته شدن دربمجهز به دیمر ( دور متغیر )نصب آسان در بالای درب در داخل
 • پرده هوا فراز کاویان
نمایش 1 - 5 از 5 قلم کالا
نمایش 1 - 5 از 5 قلم کالا
Real Time Analytics