پرده هوا

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

پرده هوا 5 محصول وجود دارد.

در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع پرده هوا را در سایز های متفاوت مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره انواع پرده هوا 

پرده هوا، دستگاهی است که با نصب در بالای قسمت داخلی درب ورودی و ایجاد یک هوای فشرده قابل کنترل که بصورت عمودی از بالا به سمت پایین می وزد باعث جلوگیری از تبادل حرارت و صرفه جویی در مصرف انرژی، حفظ هوای تمیز داخل و جلوگیری از ورود هوای آلوده و دود و گرد و خاک از بیرون به فضاهای داخلی و جلوگیری از ورود حشرات از محل درب ورودی میشود.

جلوگیری از ورود حشرات از محل درب ورودی

جلوگیری از ورود هوای آلوده و دود و گرد و خاک از بیرون

جلوگیری از تبادل حرارت و صرفه جویی در مصرف انرژی

زیرشاخه‌ها

 • پرده هوا میتسویی

  پرده هوا، دستگاهی است که با نصب در بالای قسمت داخلی درب ورودی و ایجاد یک هوای فشرده قابل کنترل که بصورت عمودی از بالا به سمت پایین می وزد باعث جلوگیری از تبادل حرارت و صرفه جویی در مصرف انرژی، حفظ هوای تمیز داخل و جلوگیری از ورود هوای آلوده و دود و گرد و خاک از بیرون به فضاهای داخلی و جلوگیری از ورود حشرات از محل درب ورودی میشود. پرده هوای میتسویی در مدلهای معمولی، دکوراتیو و دکوراتیو با کویل آب گرم در سایز 90 سانتیمتر الی 2 متر همراه با الکترو موتور های 2 و 3 دور به بازار عرضه می شود.

  جلوگیری از ورود حشرات از محل درب ورودی

  جلوگیری از ورود هوای آلوده و دود و گرد و خاک از بیرون

  جلوگیری از تبادل حرارت و صرفه جویی در مصرف انرژی
  2 موتور تک فاز دو دور ( تند و کند ) بدون لرزش ریموت کنترل مجهز به تایمر3 پروانه ( فن ) با کمترین صداحجم هوادهی یکنواخت
  تیغه ایرفویل ( Air Foil )  جهت هدایت هوامجهز به سوپر مگنت جهت روشن و خاموش شدن اتوماتیک با باز و بسته شدن دربمجهز به دیمر ( دور متغیر )نصب آسان در بالای درب در داخل
 • پرده هوا فراز کاویان

  پرده هوا فراز کاویان : در این قسمت می توانید مشخصات فنی، تصاویر، لیست قیمت و اطلاعات فروش انواع مدل های مختلف پرده هوا و دو هوا فرازکاویان را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید. پرده هوای فراز کاویان در هشت مدل تحت نام تجاری ایرجت Airjet به بازار عرضه می شود. این مدل ها شامل جدول زیر می باشند که هرکدام کارایی مخصوص به خود را دارند. جهت انتخاب دستگاه پرده هوا مهمترین عامل طول در می باشد. پس از آن ارتفاع در مهم بوده که معمولا در فضاهای مسکونی و اداری ارتفاع آن 2 در حدود 2 متر می باشد. برای اماکن اداری و تجاری مدل FM40 فراز کاویان مناسب بوده و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. درصورتیکه نیاز به استفاده از کویل آبگرم در فصل سرما دارید انتخاب شما مدل دیگری از جدول زیر می باشد. پرده هوا فراز کاویان قابلیت گرمای محیط از طریق کویل آبگرم، المنت برقی و مشعل گاز سوز را دارند. مدل های HV مناسب برای فضاهای صنعتی با برق سه فاز و ارتفاع درب بیش از 3 متر می باشند. همچنین مدل DC مناسب برای وسایل نقلیه با برق 24 ولت DC می باشد.

  پرده هوا بالای درب باز ورودی ساختمانهای اداری ، تجاری و ... نصب می شود و با ایجاد پرده ای نامرئی از هوای فشرده در جلوی درب ورودی باعث می شود تا ضمن ممانعت از ورود حشرات و گرد و غبار عاملی در جهت جلوگیری از به هدر رفتن انرژی (به صورت گرما یا سرما) گردد.

  مدل دستگاهمکاننصباندازهبرق مصرفیسیستم گرمایشیویژگی
  FM40 L/Y-FKاداری و تجاریثابت90 الی 200 سانتیمتر طولتک فاز - 220 ولتنداردریموت کنترل- درب ورودی تا ارتفاع 2 متر
  V-Luxاداری، تجاری و صنعتیثابت120 سانتیمتر طولتک فاز - 220 ولتندارددو نوع دور متغیر و دو ثابت - قابلیت نصب در دو حالت عمودی و افقی
  S-INSاداری، تجاری و صنعتیثابت70 الی 200 سانتیمترتک فاز - 220 ولتکویل آبگرم - المنت برقیامکان ارائه در مدل های Lux با رنگ های متنوع
  RM40 L/Y-HWاداری و تجاریثابت100 الی 200 سانتیمتر طولتک فاز - 220 ولتکویل آبگرم - المنت برقیمناسب برای کلیه درب ها
  HV-WSH-SEPصنعتیثابت70 و 120 سانتیمتر طولسه فاز - 380 ولتکویل آبگرم، هیتر برقی و گازیمناسب درب های با ارتفاع بالا
  RM40 S/Y-Wاداری و تجاریثابت100 الی 200 سانتیمتر طولتک فاز - 220 ولتکویل آبگرم - المنت برقیمناسب برای کلیه درب ها
  HV-WSH-SEPصنعتیثابت3.6 الی 6 متر طولسه فاز - 380 ولتمشعل گازسوزمناسب درب های با ارتفاع بالا
  DCوسایل نقلیهپرتابل80 و 100 سانتیمتر طولتک فاز DC - 24 ولتنداردمناسب سردخانه های متحرک، کامیون، وانت و وسایل نقلیه
نمایش 1 - 5 از 5 قلم کالا
نمایش 1 - 5 از 5 قلم کالا
Real Time Analytics