فن کویل سقفی

جستجوی سریع

محصولات جدید

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

فن کویل سقفی 68 محصول وجود دارد.

شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف فن کویل سقفی توکار و روکار با کابین و بدون کابین را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید.

درباره فن کوئل دیواری :

فن کوئل، دستگاهی است که از طریق پرتاب باد بوسله بلوور و عبور آن از کوئل آبگرم و آب سرد سرمایش و گرمایش محیط را تامین می کند. مدار لوله کشی فن کوئل جهت انتقال آب سرد و گرم می باشد که آب سرد در این سیستم از یک دستگاه مرکزی (چیلر) تامین شده و آب گرم میتواند از موتور خانه مرکزی و یا دستگاه های مستقل مانند پکیج گرمایشی تامین شود. برخی مدلها جهت تامین هوای مکش از سیستم هواساز مرکزی استفاده می کند. فن کوئل ها در انواع زمینی دیواری و سقفی می باشند. فاکتور دیگر در خرید فن کوئل ها علاوه بر شکل ظاهری ظرفیت برودتی، حرارتی و میزان هوادهی آنها می باشد. فن کوئل ها از طریق ترموستات دمای اتاق را تنظیم می کنند.

فن کوئل های سقفی در ظرفیت های 200 الی 1200 فوت مکعب در دقیقه بوده و هوا را بصورت روبرو زن منتشر می‌سازند. فن کویل ها در دو نوع دو لوله و چهار لوله هستند. فن کویل های دو لوله دارای یک لوله رفت و یک لوله برگشت هستند. فن کویل های چهار لوله، دارای دو لوله برای آمدن آب به کویل ها و دو لوله برای برگشت آب هستند. فن کویل های چهار لوله می توانند همزمان آب سرد و گرم را وارد کویل های خود کنند.

کلیه دستگاه های فن کوئل سقفی در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

ویژگی ها :

سرمایش و گرمایش یکنواخت و مطبوع

فیلترهای تصفیه هوا قابل شستشو

هزینه نگهداری پایین تر نسبت به سیستم های با کارکرد گازی

قابلیت نصب ترموستات جهت کنترل و برنامه ریزی دستگاه

زیرشاخه‌ها

 • فن کوئل سقفی آذر نسیم

  شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف فن کویل سقفی توکار و روکار با کابین و بدون کابین آذرنسیم را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره فن کوئل دیواری آذرنسیم :

  فن کویل های سقفی یکی از پر مصرف ترین سیستم های تهویه مطبوع در جهان می باشد. بخش اصلی فن کویل از یک یا چند ردیف کویل مسی دارای پره های آلومینیومی تشکیل شده است که زیر یا پشت آن یک فن (دمنده ) قرار دارد. از  فن کویل میتوان برای گرمایش و سرمایش ساختمان (در صورتی که آب سرد توسط چیلر و آب داغ توسط  بویلر فراهم شود) استفاده کرد. این نوع فن کویل ها در فضاهایی که امکان استفاده از یک سقف کاذب جهت نصب دستگاه نمی باشد استفاده می گردند و امروزه بطور گسترده ای در فضاهای عمومی, بیمارستان, مدارس, ادارجات و منزل مورد استفاده قرار می گیرند. فن کوئل های سقفی آذر نسیم  دارای تنوع ظرفیت هوادهی از 200 Cfm تا 1000 Cfm میباشند.

  ویژگی ها :

  بدنه ساخته شده از ورق گالوانیزه سخت و محکم.

  استفاده از دمنده گالوانیزه برای ایجاد صدای کمتر.

  فیلتر این دستگاه از جنس آلومینیومی وقابل شستشوی میباشد.

  قابلیت اطمینان و راندمان بالا در ظرفیت های مختلف.

  طراحی شده برای سه سرعت مختلف.

  فن این فن کویل ها از جنس ABS وبا حداقل دسی بل صدا از جنس پرویلین می باشد.

  امکان دسترسی آسان به اجزاء داخلی جهت سرویس و تمیز کردن اجزاء.

  استفاده از عایق با مقاومت بالا در برابر حرارت و اشتعال.

  الکترو موتور های این فن کویل ها به صورت تک فاز 4 سرعته می باشد.

  نصب فوق العاده سریع وآسان 

 • فن کویل سقفی گلدیران

  شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف فن کویل سقفی توکار بدون کابین گلدیران را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره فن کوئل دیواری گلدیران :

  فن کویل های سقفی یکی از پر مصرف ترین سیستم های تهویه مطبوع در جهان می باشد. بخش اصلی فن کویل از یک یا چند ردیف کویل مسی دارای پره های آلومینیومی تشکیل شده است که زیر یا پشت آن یک فن (دمنده ) قرار دارد. از  فن کویل میتوان برای گرمایش و سرمایش ساختمان (در صورتی که آب سرد توسط چیلر و آب داغ توسط  بویلر فراهم شود) استفاده کرد. این نوع فن کویل ها در فضاهایی که امکان استفاده از یک سقف کاذب جهت نصب دستگاه نمی باشد استفاده می گردند و امروزه بطور گسترده ای در فضاهای عمومی, بیمارستان, مدارس, ادارجات و منزل مورد استفاده قرار می گیرند. فن کوئل های سقفی تو کار گلدیران دارای تنوع ظرفیت هوادهی از 300 Cfm تا 1000 Cfm میباشند.

  کلیه فن کوئل های سقفی گلدیران دارای 18 ماه گارانتی شرکت گلدیران میباشند.

  ویژگی ها :

  بدنه ساخته شده از ورق گالوانیزه سخت و محکم

  استفاده از دمنده گالوانیزه برای ایجاد صدای کمتر

  کم حجم با وزن پایین

  قابلیت اطمینان و راندمان بالا در ظرفیت های مختلف

  طراحی شده برای سه سرعت مختلف

  هزینه نگهداری و نصب پایین

  پرتاب باد مناسبی را با صدای بسیار کم فراهم می آورد.

  امکان دسترسی آسان به اجزاء داخلی جهت سرویس و تمیز کردن اجزاء

  دارای سینی درین از جنس گالوانیزه با عایق استاندارد.

  استفاده از عایق با مقاومت بالا در برابر حرارت و اشتعال

 • فن کویل سقفی میدیا

  شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف فن کویل سقفی توکار مدیا را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره فن کوئل دیواری مدیا :

  فن کویل های سقفی یکی از پر مصرف ترین سیستم های تهویه مطبوع در جهان می باشد. بخش اصلی فن کویل از یک یا چند ردیف کویل مسی دارای پره های آلومینیومی تشکیل شده است که زیر یا پشت آن یک فن (دمنده ) قرار دارد. از  فن کویل میتوان برای گرمایش و سرمایش ساختمان (در صورتی که آب سرد توسط چیلر و آب داغ توسط  بویلر فراهم شود) استفاده کرد. این نوع فن کویل ها در فضاهایی که امکان استفاده از یک سقف کاذب جهت نصب دستگاه نمی باشد استفاده می گردند و امروزه بطور گسترده ای در فضاهای عمومی, بیمارستان, مدارس, ادارجات و منزل مورد استفاده قرار می گیرند. فن کوئل های سقفی تو کار میدیا دارای تنوع ظرفیت هوادهی از 200 Cfm تا 1200 Cfm میباشند.

  ویژگی ها :

  بدنه وسینی تخلیه  ساخته شده از ورق گالوانیزه سخت و محکم.

  دارای فن سانتریفیوژ چهار سرعته وکویل مسی 10 میلی متر.

  توانایی تنظیم سریع دمای مناسب در داخل فضا.

  راندمان بالا در دو حالت سرمایشی و گرمایشی.

  دارای کمترین توان برق مصرفی و حداقل افت فشار جریان در کویل.

  کویل سه ردیفه  با فشار گازی 16 اتمسفر که در این صورت برای نصب واستفاده در ساختمانهای بلند مرتبه مناسب است.

  پرتاب باد مناسبی را با صدای بسیار کم فراهم می آورد.

  دارای فیلتر قابل شستوی و تعویض.

  استفاده از عایق با مقاومت بالا در برابر حرارت و اشتعال.

 • فن کوئل سقفی گراندفورس

  شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف فن کویل سقفی توکار و روکار با کابین و بدون کابین گراندفورس را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره فن کوئل دیواری گراندفورس :

  فن کویل های سقفی یکی از پر مصرف ترین سیستم های تهویه مطبوع در جهان می باشد. بخش اصلی فن کویل از یک یا چند ردیف کویل مسی دارای پره های آلومینیومی تشکیل شده است که زیر یا پشت آن یک فن (دمنده ) قرار دارد. از  فن کویل میتوان برای گرمایش و سرمایش ساختمان (در صورتی که آب سرد توسط چیلر و آب داغ توسط  بویلر فراهم شود) استفاده کرد. این نوع فن کویل ها در فضاهایی که امکان استفاده از یک سقف کاذب جهت نصب دستگاه نمی باشد استفاده می گردند و امروزه بطور گسترده ای در فضاهای عمومی, بیمارستان, مدارس, ادارجات و منزل مورد استفاده قرار می گیرند. .فن کوئل های سقفی تو کار گراند فورس دارای تنوع ظرفیت هوادهی از 300 Cfm تا 1000 Cfm میباشند.

  ویژگی ها :

  بدنه ساخته شده از ورق گالوانیزه سخت و محکم

  استفاده از دمنده گالوانیزه برای ایجاد صدای کمتر

  کم حجم با وزن پایین

  قابلیت اطمینان و راندمان بالا در ظرفیت های مختلف

  طراحی شده برای سه سرعت مختلف

  هزینه نگهداری و نصب پایین

  پرتاب باد مناسبی را با صدای بسیار کم فراهم می آورد.

  امکان دسترسی آسان به اجزاء داخلی جهت سرویس و تمیز کردن اجزاء

  استفاده از عایق با مقاومت بالا در برابر حرارت و اشتعال

 • فن کویل سقفی تهویه

   شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف فن کویل زمینی بالازن و روبروزن دکوراتیو ایرانی تهویه را در ظرفیت 200 تا 1200 CFM مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره فن کوئل زمینی تهویه :

  کلیه مدل ها در دو رنج استاندارد و HT قابل تولید می باشند ( با نصب این نوع کویل بجای کویل های استاندارد می توان ظرفیت سرمایشی یا گرمایشی موردنیاز خودرا از یک سایز فن کویل کوچکتر تامین نمود)

  کلیه دستگاه های فن کوئل تهویه در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت تهویه عرضه می شوند و دارای گارانتی طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

  ویژگی ها :

  قابلیت استفاده از کویل ها گرمایی الکتریکی
  استفاده از ورق های گالوانیزه در بدنه و تشت تقطیر
  استفاده از عایق درزیر تشت تقطیر جهت جلوگیری از تعریق تشت
  دارای شیر هواگیری با کاربری آسان
  دسترسی آسان به مجموعه فن و الکترو موتور جهت سرویس های دوره ای و تعمیرات
  مجهز به محافظ حرارتی جهت حفاظت موتور در برابر بارهای اضافی و دمای بیش از حد سیم پیچ
  دارای موتور سه سرعته
  دارای فیلتر قابل شستشو با تعویض آسان
  دارای فیلتر قابل شستشو با قابلیت نصب و تعویض آسان

 • فن کویل سقفی هوا ساز

  شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف فن کوئل سقفی توکار و روکار با کابین و بدون کابین شرکت هواساز را  مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره فن کوئل دیواری هواساز :

  فن کویل های سقفی یکی از پر مصرف ترین سیستم های تهویه مطبوع در جهان می باشد. بخش اصلی فن کویل از یک یا چند ردیف کویل مسی دارای پره های آلومینیومی تشکیل شده است که زیر یا پشت آن یک فن (دمنده ) قرار دارد. از  فن کویل میتوان برای گرمایش و سرمایش ساختمان (در صورتی که آب سرد توسط چیلر و آب داغ توسط  بویلر فراهم شود) استفاده کرد. این نوع فن کویل ها در فضاهایی که امکان استفاده از یک سقف کاذب جهت نصب دستگاه نمی باشد استفاده می گردند و امروزه بطور گسترده ای در فضاهای عمومی, بیمارستان, مدارس, ادارجات و منزل مورد استفاده قرار می گیرند. فن کوئل های سقفی هوا ساز دارای تنوع ظرفیت هوادهی از 300 Cfm تا 1400 Cfm میباشند.

  ویژگی ها :

  سازگار مکمل معماری داخل هر ساختمان.

  کم صداترین فن کویل های موجود در بازار.

  ظرفیت سرمایش و گرمایش فوق العاده با استفاده از کویل های راندمان بالا.

  موتور از معتبر ترین مارک های بین المللی

  فن بلوورها با بالانس استاتیکی و دینامیکی با صدا و وزن کمتر در نتیجه افزای طول عمر بیشتر.

  دارای ریموت کنترل با پایه دیواری جایگزین ترموستات و حذف سیم کشی برقی.

 • فن کویل سقفی مهراصل

  شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف فن کویل سقفی توکار و روکار با کابین و بدون کابین مهراصل را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره فن کوئل دیواری مهراصل :

  فن کویل های سقفی یکی از پر مصرف ترین سیستم های تهویه مطبوع در جهان می باشد. بخش اصلی فن کویل از یک یا چند ردیف کویل مسی دارای پره های آلومینیومی تشکیل شده است که زیر یا پشت آن یک فن (دمنده ) قرار دارد. از  فن کویل میتوان برای گرمایش و سرمایش ساختمان (در صورتی که آب سرد توسط چیلر و آب داغ توسط  بویلر فراهم شود) استفاده کرد. این نوع فن کویل ها در فضاهایی که امکان استفاده از یک سقف کاذب جهت نصب دستگاه نمی باشد استفاده می گردند و امروزه بطور گسترده ای در فضاهای عمومی, بیمارستان, مدارس, ادارجات و منزل مورد استفاده قرار می گیرند. فن کوئل های سقفی تو کار مهر اصل  دارای تنوع ظرفیت هوادهی از 200 Cfm تا 2000 Cfm میباشند.

  ویژگی ها :

  بدنه ساخته شده از ورق گالوانیزه سخت و محکم.

  استفاده از دمنده گالوانیزه برای ایجاد صدای کمتر.

  فیلتر این دستگاه از جنس آلومینیومی وقابل شستشوی میباشد.

  قابلیت اطمینان و راندمان بالا در ظرفیت های مختلف.

  طراحی شده برای سه سرعت مختلف.

  امکان دسترسی آسان به اجزاء داخلی جهت سرویس و تمیز کردن اجزاء.

  استفاده از عایق با مقاومت بالا در برابر حرارت و اشتعال.

  الکترو موتور های این فن کویل ها به صورت تک فاز 4 سرعته می باشد.

  نصب فوق العاده سریع وآسان. 

 • فن کوئل سقفی ساراول

  شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف فن کویل سقفی توکار و روکار با کابین و بدون کابین ساراول را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره فن کوئل دیواری ساراول :

  فن کویل های سقفی یکی از پر مصرف ترین سیستم های تهویه مطبوع در جهان می باشد. بخش اصلی فن کویل از یک یا چند ردیف کویل مسی دارای پره های آلومینیومی تشکیل شده است که زیر یا پشت آن یک فن (دمنده ) قرار دارد. از  فن کویل میتوان برای گرمایش و سرمایش ساختمان (در صورتی که آب سرد توسط چیلر و آب داغ توسط  بویلر و فراهم شود) استفاده کرد. این نوع فن کویل ها در فضاهایی که امکان استفاده از یک سقف کاذب جهت نصب دستگاه نمی باشد استفاده می گردند و امروزه بطور گسترده ای در فضاهای عمومی, بیمارستان, مدارس, ادارجات و منزل مورد استفاده قرار می گیرند. فن کوئل های سقفی ساراول  دارای تنوع ظرفیت هوادهی از 200 Cfm تا 1200 Cfm میباشند.

  ویژگی ها :

  کابین خارجی فن کویل از ورق فولادی به ضخامت 1.25 به صورت تزیینی طراحی شده.

  کابین خارجی پس از عملیات فسفاته و شستشوی چند مرحله ای با رنگ کوره ای با دوام پوشانده می شود.

  الکترو موتور پر قدرت و بی صدا .

  قابلیت اطمینان و راندمان بالا در ظرفیت های مختلف

  طراحی شده برای سه سرعت مختلف

  تشت آب تقطیر از ورق گالوانیزه ساخته شده وبا عایق رطوبتی در مقابل زنگ زدگی مقاوم میشود.

  امکان دسترسی آسان به اجزاء داخلی جهت سرویس و تمیز کردن اجزاء.

  دارای فیلتر قابل شستشوی.

 • فن کویل سقفی سرما آفرین

  شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف فن کویل سقفی توکار و روکار با کابین و بدون کابین سرما آفرین را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره فن کوئل دیواری سرما آفرین :

  فن کویل های سقفی یکی از پر مصرف ترین سیستم های تهویه مطبوع در جهان می باشد. بخش اصلی فن کویل از یک یا چند ردیف کویل مسی دارای پره های آلومینیومی تشکیل شده است که زیر یا پشت آن یک فن (دمنده ) قرار دارد. از  فن کویل میتوان برای گرمایش و سرمایش ساختمان (در صورتی که آب سرد توسط چیلر و آب داغ توسط  بویلر فراهم شود) استفاده کرد. این نوع فن کویل ها در فضاهایی که امکان استفاده از یک سقف کاذب جهت نصب دستگاه نمی باشد استفاده می گردند و امروزه بطور گسترده ای در فضاهای عمومی, بیمارستان, مدارس, ادارجات و منزل مورد استفاده قرار می گیرند. فن کوئل های سقفی هوا ساز دارای تنوع ظرفیت هوادهی از 200 Cfm تا 800 Cfm میباشند.

  ویژگی ها :

  سازگار مکمل معماری داخل هر ساختمان.

  فیلتر سه لایه الومینیومی و گالوانیزه قابل شستشوی.

  دارای الکترو موتور سه دور 

  ظرفیت سرمایش و گرمایش فوق العاده با استفاده از کویل های راندمان بالا.

  دارای ریموت کنترل با پایه دیواری جایگزین ترموستات و حذف سیم کشی برقی.

 • فن کویل سقفی ال جی

  شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف فن کوئل سقفی روکار بدون کابین ال جی را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره فن کوئل دیواری ال جی :

  فن کویل های سقفی یکی از پر مصرف ترین سیستم های تهویه مطبوع در جهان می باشد. بخش اصلی فن کویل از یک یا چند ردیف کویل مسی دارای پره های آلومینیومی تشکیل شده است که زیر یا پشت آن یک فن (دمنده ) قرار دارد. از  فن کویل میتوان برای گرمایش و سرمایش ساختمان (در صورتی که آب سرد توسط چیلر و آب داغ توسط  بویلر فراهم شود) استفاده کرد. این نوع فن کویل ها در فضاهایی که امکان استفاده از یک سقف کاذب جهت نصب دستگاه نمی باشد استفاده می گردند و امروزه بطور گسترده ای در فضاهای عمومی, بیمارستان, مدارس, ادارجات و منزل مورد استفاده قرار می گیرند.کلیه فن کوئل های سقفی ال جی دارای دریچه خودکار توزیع هوا به منظورتوزیع یکنواخت هوا میباشند.فن کوئل های سقفی ال جی دارای تنوع ظرفیت هوادهی از 300 Cfm تا 2000 Cfm میباشند.

  کلیه فن کوئل های سقفی ال جی دارای 18 ماه گارانتی شرکت گلدیران میباشند.

  ویژگی ها :

  بدنه ساخته شده از ورق گالوانیزه سخت و محکم

  استفاده از دمنده گالوانیزه برای ایجاد صدای کمتر

  کم حجم با وزن پایین

  قابلیت اطمینان و راندمان بالا در ظرفیت های مختلف

  طراحی شده برای سه سرعت مختلف

  هزینه نگهداری و نصب پایین

  امکان دسترسی آسان به اجزاء داخلی جهت سرویس و تمیز کردن اجزاء

  استفاده از عایق با مقاومت بالا در برابر حرارت و اشتعال

  دارای سینی تخلیه درین با جنس گالوانیزه

 • فن کویل سقفی توکار فرولی

   شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف فن کوئل زمینی بالازن دکوراتیو فرولی ایتالیا را  مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره فن کوئل سقفی فرولی :

  فن کویل های سقفی یکی از پر مصرف ترین سیستم های تهویه مطبوع در جهان می باشد. بخش اصلی فن کویل از یک یا چند ردیف کویل مسی دارای پره های آلومینیومی تشکیل شده است که زیر یا پشت آن یک فن (دمنده ) قرار دارد. از  فن کویل میتوان برای گرمایش و سرمایش ساختمان (در صورتی که آب سرد توسط چیلر و آب داغ توسط  بویلر فراهم شود) استفاده کرد.امروزه بطور گسترده ای در فضاهای عمومی, بیمارستان, مدارس, ادارجات و منزل مورد استفاده قرار می گیرند. فن کوئل های سقفی تو کار فرولی  دارای تنوع ظرفیت هوادهی از 200 Cfm تا 800 Cfm میباشند.

  ویژگی ها :

  بدنه خارجی ساخته شده از ورق گالوانيزه با رنگ پودري كوره اي

  بدنه داخلي ساخته شده از ورق گالوانيزه ضخيم و مقاوم

  مبدل حرارتي با لوله هاي مسي و پره هاي آلومينيومي

  فيلتر قابل شستشو

  فن ساخته شده از آلومينيوم با سه سرعت متغيير

  ساخت ايتاليا

  دارای یکسال گارانتی

 • فن کویل سقفی فرسکو

  شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف فن کویل سقفی توکار و روکار با کابین و بدون کابین فرسکو را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره فن کوئل دیواری فرسکو :

  فن کویل های سقفی یکی از پر مصرف ترین سیستم های تهویه مطبوع در جهان می باشد. بخش اصلی فن کویل از یک یا چند ردیف کویل مسی دارای پره های آلومینیومی تشکیل شده است که زیر یا پشت آن یک فن (دمنده ) قرار دارد. از  فن کویل میتوان برای گرمایش و سرمایش ساختمان (در صورتی که آب سرد توسط چیلر و آب داغ توسط  بویلر فراهم شود) استفاده کرد. این نوع فن کویل ها در فضاهایی که امکان استفاده از یک سقف کاذب جهت نصب دستگاه نمی باشد استفاده می گردند و امروزه بطور گسترده ای در فضاهای عمومی, بیمارستان, مدارس, ادارجات و منزل مورد استفاده قرار می گیرند. فن کوئل های سقفی تو کار فرسکو دارای تنوع ظرفیت هوادهی از 200 Cfm تا 1000 Cfm میباشند.

  ویژگی ها :

  بدنه ساخته شده از ورق گالوانیزه سخت و محکم

  دارای فن کم صدای تک فاز با قابلیت تنظیم سرعت سه مرحله ای.

  توانایی تنظیم سریع دمای مناسب در داخل فضا.

  راندمان بالا در دو حالت سرمایشی و گرمایشی.

  دارای کمترین توان برق مصرفی و حداقل افت فشار جریان در کویل.

  کویل سه ردیفه با راندمان بالا.

  پرتاب باد مناسبی را با صدای بسیار کم فراهم می آورد.

  فیلتر هوای ورودی استاندارد همراه با پلنیوم

  استفاده از عایق با مقاومت بالا در برابر حرارت و اشتعال

 • فن کویل سقفی آکس

  شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف فن کویل سقفی توکار آکس را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره فن کوئل سقفی مدیا :

  فن کویل های سقفی یکی از پر مصرف ترین سیستم های تهویه مطبوع در جهان می باشد. بخش اصلی فن کویل از یک یا چند ردیف کویل مسی دارای پره های آلومینیومی تشکیل شده است که زیر یا پشت آن یک فن (دمنده ) قرار دارد. از  فن کویل میتوان برای گرمایش و سرمایش ساختمان (در صورتی که آب سرد توسط چیلر و آب داغ توسط  بویلر فراهم شود) استفاده کرد. این نوع فن کویل ها در فضاهایی که امکان استفاده از یک سقف کاذب جهت نصب دستگاه نمی باشد استفاده می گردند و امروزه بطور گسترده ای در فضاهای عمومی, بیمارستان, مدارس, ادارجات و منزل مورد استفاده قرار می گیرند. فن کوئل های سقفی تو کار میدیا دارای تنوع ظرفیت هوادهی از 200 Cfm تا 1200 Cfm میباشند.

  ویژگی ها :

  بدنه از جنس گالوانیزه

  طراح بسیار مناسب با ارتفاع کم

  راندمان بالا

  دارای جعبه اختلاط هوا به همراه فیلتر قابل شست شو

در صفحه
نمایش 1 - 24 از 68 قلم کالا
نمایش 1 - 24 از 68 قلم کالا
Real Time Analytics