لوازم سیستم آبرسانی

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

لوازم سیستم آبرسانی 10 محصول وجود دارد.

قیمت، مشخصات فنی و تصاویر لوازم نصب پمپ آب و سیستم های آبرسانی شامل انواع منبع ذخیره بهداشتی آب، ست کنترل ها و لوازم راه اندازی پمپ، منبع دیافراگمی تحت فشار و ... را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

زیرشاخه‌ها

 • کنترلر پمپ
 • منبع تحت فشار ( دیافراگمی )

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع منبع تحت فشار (دیافراگمی) جهت راه اندازی پمپ آبرسانی و سیستم های گرمایشی پکیج را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره منبع تحت فشار دیافراگمی :

  منبع تحت فشار دیافراگمی نوعی از منابع انبساط بسته بوده که در سیستم های آبرسانی خانگی و پکیج های گرمایشی کاربرد دارد. ساختمان کلی منبع تحت فشار از یک قسمت حاوی گاز نیتروژن و یک قسمت خالی که با آب پر می شود تشکیل شده و این دو قسمت توسط یک دیافراگم لاستیکی از هم جدا می شوند. زمانی که قسمت خالی از آب پر می شود، گاز نیتروژن متراکم شده و فشار آب و در نتیجه فشار سیستم را بالا می برد. یکی از نکات در مورد منابع تحت فشار دیافراگمی چک کردن سالم بودن دیافراگم لاستیکی بوده و در صورت خرابی در دراز مدت تعویض آن می باشد. منابع دیافراگمی پکیجی قابلیت تحمل دمای بالای آب را دارند.

  کلیه منابع انبساط دیافراگمی در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

  ویژگی ها :

  تامین فشار لازم جهت راه اندازی پمپ های آبرسانی

  جلوگیری از افزایش فشار و خطرات آن در سیستم پکیج

 • منبع ذخیره

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع انواع منبع ذخیره آب بهداشتی استاندارد سه لایه و پنج لایه ضد جلبک را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره منبع ذخیره آب :

  منبع ذخیره آب همانطور که از نام آن پیداست جهت ذخیره سازی آب شرب استفاده می گردد. منبع آب ذخیره معمولا بین رایزر آب و پمپ آبرسانی نصب شده و از کاهش فشار آب در لوله آب اصلی طبق قوانین شرکت آب و فاضلاب جلوگیری کرده و در مواقع قطع آب، آب مصرفی را تامین می کند. منابع بهداشتی دارای لایه های ضد نفوذ نور خورشید بوده که از جلبک و سایر آلودگی ها، آب را محفوظ می دارند.

  کلیه منابع ذخیره آب بهداشتی در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

  ویژگی ها :

  تامین آب به هنگام قطع آن

  جلوگیری از افت فشار لوله اصلی آب

  جلوگیری از خشک کار کردن پمپ و سوختن آن

نمایش 1 - 10 از 10 قلم کالا
نمایش 1 - 10 از 10 قلم کالا
Real Time Analytics