جت هیتر نیرو تهویه الوند

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

جت هیتر نیرو تهویه الوند 1 محصول وجود دارد.

مشخصات فنی و تصاویر و قیمت انواع مدل های جت هیتر گازی، گازوئیلی و دوگانه سوز نیرو تهویه الوند را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید. هیتر موشکی یا جت هیتر ها یکی از شیوه های نوین گرمایش جهت سالن های صنعتی، مرغداری ها، گلخانه ها و کارگاه های ساختمانی در جهان می باشند. جت هیتر های نیرو تهویه الوند در مدلهای تک موتوره، دو موتوره و دودکش دار با سوخت گاز، گازوئیل و دوگانه گاز و گازوئیل تولید می شوند. جت هیترهای تک موتوره نیرو تهویه الوند مناسب برای استفاده در مرغداری ها و گلخانه ها بوده و تا 90 درصد راندمان همراه با 50 درصد کاهش مصرف سوخت را به همراه دارند. دستگاه های دو موتوره مناسب برای مکانهای دارای آلودگی هوا و شرایط نامناسب محیطی بوده و قابلیت اصلی این دستگاه تامین هوای مورد نیاز جهت احتراق خارج ار محیط آلوده می باشد. جت هیترهای دو موتوره دودکشدار نیرو تهویه الوند مناسب جهت فضاهایی که اکسیژن کافی نداشته و یا آلوده هستند، می باشد و بیشتر جهت گلخانه ها و مرغداری های مادر و اجداد مورد استفاده قرار می گیرد. هیترهای موشکی دودکش دار دارای راندمان پایین تری نسبت به نمونه های بدون دودکش هستند. روکش بدنه استنلس استیل ، احتراق پاک و تولید Co2 به میزان کم همراه با پرتاب باد تا 20 متر از دیگر ویژگی های جت هیتر های نیرو تهویه الوند می باشند.

زیرشاخه‌ها

  • جت هیتر سری G نیرو تهویه الوند

    در این قسمت مشخصات فنی و تصاویر و قیمت انواع مدل های جت هیتر گازی، گازوئیلی و دوگانه سوز تک موتوره نیرو تهویه الوند را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید. هیتر موشکی یا جت هیتر ها یکی از شیوه های نوین گرمایش جهت سالن های صنعتی، مرغداری ها، گلخانه ها، دامداری ها و کارگاه های ساختمانی در جهان می باشند. جت هیتر های نیرو تهویه الوند در مدلهای تک موتوره، دو موتوره و دودکش دار با سوخت گاز، گازوئیل و دوگانه گاز و گازوئیل تولید می شوند. جت هیترهای تک موتوره نیرو تهویه الوند مناسب جهت مرغداری ها ، گلخانه ها ، دامداری ها و سالنهای صنعتی بوده و با داشتن راندمان کاری بالا، تا 50 درصد کاهش مصرف سوخت را به همراه دارند. روکش بدنه استنلس استیل مقاوم در برابر رطوبت و حرارت و مناسب جهت محیط های نامناسب جوی، ایجاد جریان هوای مطبوع و کمک به تهویه هوای داخل سالن، قابلیت نصب ترموستات محیطی جهت کنترل دما، احتراق پاک و تولید Co2 به میزان کم همراه با پرتاب باد تا 20 متر از دیگر ویژگی های جت هیتر های نیرو تهویه الوند می باشند.

  • جت هیتر دو موتوره نیرو تهویه الوند

    در این قسمت مشخصات فنی و تصاویر و قیمت انواع مدل های جت هیتر گازی، گازوئیلی و دوگانه سوز دو موتوره نیرو تهویه الوند را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید. هیتر موشکی یا جت هیتر ها یکی از شیوه های نوین گرمایش جهت سالن های صنعتی، مرغداری ها، گلخانه ها، دامداری ها و کارگاه های ساختمانی در جهان می باشند. جت هیتر های نیرو تهویه الوند در مدلهای تک موتوره، دو موتوره و دودکش دار با سوخت گاز، گازوئیل و دوگانه گاز و گازوئیل تولید می شوند. جت هیترهای دو موتوره نیرو تهویه الوند مناسب جهت فضاهایی که اکسیژن کافی نداشته، مکانهایی که دارای آلودگی هوا و شرایط نامناسب محیطی هستند بوده و با داشتن راندمان کاری بالا، تا 50 درصد کاهش مصرف سوخت را به همراه دارند. عدم استفاده از هوای سالن جهت سوخت، عدم ورود گرد و غبار به درون مجموعه سوخت، امکان نصب در داخل سالن و کارکرد در آلوده ترین شرایط، روکش بدنه استنلس استیل مقاوم در برابر رطوبت و حرارت و مناسب جهت محیط های نامناسب جوی، ایجاد جریان هوای مطبوع و کمک به تهویه هوای داخل سالن، قابلیت نصب ترموستات محیطی جهت کنترل دما، احتراق پاک و تولید Co2 به میزان کم همراه با پرتاب باد تا 20 متر از دیگر ویژگی های جت هیتر های نیرو تهویه الوند می باشند.

نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
Real Time Analytics