کلرزن نمکی ایدجیس

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

کلرزن نمکی ایدجیس 8 محصول وجود دارد.

شرکت آی دی الکتروکومیکا اس ال ، با برند تجاری ایدجیس IDEGIS یکی از کمپانی های سرآمد در زمینه تولید تجهیزات بهبود کیفیت آب از جمله کلر زن های نمکی و دستگاه های پیشرفته یو وی UV همراه با سیستم های کنترلر استخر می باشد که فعالیت خود را از سال 1991 آغاز نموده است. محصولات این شرکت در رنج وسیعی از سازه های آبی، استخر ها و مراکز آب درمانی خانگی، عمومی و قهرمانی مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه کلر زن نمکی ایدجیس یک راه حل ایده آل برای صرفه جویی در مصرف آب بوده که با توجه به عملکرد آن نیاز به تعویض آب استخر به ندرت بوجود می آید. همچنین این روش گندزدایی بدلیل بی بو و فاقد عوارض جانبی بودن جایگزین سیستم های مضر تزریق کلر امروزی می شود.

دستگاه کلرزن نمکی (SALT CHLORINATOR) با تکنولوزی و دانش روز شیمی آب جهت گند زدایی و از بین بردن آلودگی های میکروبی و باکتریایی آب استخر و جکوزی استفاده می شود. دستگاه های کلرزن نمکی با شکستن پيوند نمک و تجزیه آن به دو عنصر کلر و سدیم، جایگزین مناسبی براي سیستم های گندزدایی و تزریق کلر قدیمی و حذف مضرات کلر آزاد (بوي نامطبوع ، سوزش چشم و پوست ، آسیب به ریه و...) می باشد. ماندگاری بالای کلر حاصل از تجزيه نمک، تحت کنترل داشتن مقدار کلر و عدم نیاز به خرید ماده کلر با هزینه بالا از ديگر ويژگيهای دستگاه های کلر زن نمکی می باشند.

کلر زن نمکی خانگی ایدجیس در سه سری تکنو Tecno، دامتیک Domotic و اسپا Spa بوده و مدل های تجاری آن در سری LS و EX می باشند. ددستگاه های کلرزن نمکی خانگی قابلیت کارکرد تا 12.000 ساعت را داشته و مناسب برای استخر های تا 160 متر مکعب می باشند. همچنین سیستم نظافت خودکار بصورت استاندارد و کنترلر PH بصورت سفارشی در این مدل ها موجود می باشند.

نمایش 1 - 8 از 8 قلم کالا
نمایش 1 - 8 از 8 قلم کالا
Real Time Analytics