سنجش و بهبود آب استخر

جستجوی سریع

نوع برق مصرفی

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

سنجش و بهبود آب استخر 31 محصول وجود دارد.

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع تجهیزات و لوازم سنجش و بهبود آب استخر را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره تجهیزات سنجش و بهبود آب استخر :

کلیه تجهیزات مربوط به سنجش و بهبود آب استخر شامل انواع کلرزن نمکی، کلرزن مایع، کلرزن قرصی، ph سنج، سختی گیر استخری، فلومتر و ... را می توانید در این بخش از وب سایت تخصصی تاسیسات مشاهده نمایید. 

کلیه تجهیزات استخر در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی (طبق دستورالعمل شرکت اصلی) عرضه می شوند.

زیرشاخه‌ها

 • کلرزن استخر

  دستگاه های کلر زن نمکی و پمپ تزریق کلر جهت گند زدایی، ضد عفونی، رفع بوی نا مطبوع و بهبود کیفیت آب استخر می باشد.

 • کلرزن نمکی

  دستگاه کلرزن نمکی (SALT CHLORINATOR) با تکنولوزی و دانش روز شیمی آب جهت گند زدایی و از بین بردن آلودگی های میکروبی و باکتریایی آب استخر و جکوزی استفاده می شود. دستگاه های کلرزن نمکی با شکستن پيوند نمک و تجزیه آن به دو عنصر کلر و سدیم، جایگزین مناسبی براي سیستم های گندزدایی و تزریق کلر قدیمی و حذف مضرات کلر آزاد (بوي نامطبوع ، سوزش چشم و پوست ، آسیب به ریه و...) می باشد. ماندگاری بالای کلر حاصل از تجزيه نمک، تحت کنترل داشتن مقدار کلر و عدم نیاز به خرید ماده کلر با هزینه بالا از ديگر ويژگيهای دستگاه های کلر زن نمکی می باشند.

 • دستگاه UV استخر

  دستگاه های یو وی UV از جمله بروز ترین تجهیزات جهت گند زدایی و از بین بردن آلودگی های میکروبی و باکتریایی آب استخر و جکوزی می باشد. این دستگاه ها از طریق یونیزاسیون آب می توانند تا 95 درصد میکروبها، باکتری ها، ویروسهای و سایر آلودگی های آب استخر را از بین ببرند. دستگاه UV جایگزین سیستم های گندزدایی قدیمی آب استخر مانند پمپ تزریق کلر می شوند.

 • ازن زن استخر

  دستگاه های ازن زن جهت گند زدایی، ضد عفونی، رفع بوی نا مطبوع و بهبود کیفیت آب استخر می باشد.

 • کنترلر آب استخر

  دستگاه کنترلر میزان PH، Redox و کلر آب استخر جهت سنجش و بهبودی آب استخر خانگی و عمومی مورد استفاده قرار می گیرد.

در صفحه
نمایش 1 - 24 از 31 قلم کالا
نمایش 1 - 24 از 31 قلم کالا
Real Time Analytics