کنترل و گرمایش استخر

جستجوی سریع

محصولات جدید

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

کنترل و گرمایش استخر 20 محصول وجود دارد.

کلیه تجهیزات مربوط به کنترل روشنایی و تصفیه استخر (کنترل باکس) و تجهیزات گرمایش استخر شامل انواع هیتر گازی و برقی، مبدل های صفحه ای، دیگ استخری و ... را می توانید در این بخش از وب سایت تخصصی تاسیسات مشاهده نمایید.

زیرشاخه‌ها

  • کنترل باکس استخر

    درباره کنترل باکس استخر :

    کلیه تجهیزات مربوط به کنترل روشنایی و تصفیه استخر شامل کنترلر های قابل برنامه ریزی جهت چراغها، کارکرد پمپ و فیلتر، کلر زن، هیتر و ... را می توانید در این بخش از وب سایت تخصصی تاسیسات مشاهده نمایید. 

  • مبدل گرمایشی استخر

    مبدل حرارتی در واقع وسیله ای است برای انتقال حرارت بهینه از یک سیال به سیال دیگر که به صورت غیر مستقیم به کار می رود. در مبدل های حرارتی پوسته و لوله یک جریان از داخل لوله ها یا تیوپهای صاف حرکت کرده و جریان دیگر در بین و اطراف تیوپها و در درون پوسته در حرکت میباشد به وسیله بافل ها در یک مسیر مشخص هدایت می شود. مبدل های آب به آب ساده ترین و پر کاربرد ترین روش گرم کردن آب استخر ها می باشند.

    استفاده از سختی گیر برای تداوم کارایی مبدل های حرارتی و جلوگیری از تشکیل رسوب بر روی تیوپ ها و سطوح داخلی انتقال حرارت، بسیار مفید است. مبدل های گرمایشی برای تامین آب گرم اویله نیاز به یک سیستم گرمایشی همچون دیگ آبگرم دارند.

نمایش 1 - 20 از 20 قلم کالا
نمایش 1 - 20 از 20 قلم کالا
Real Time Analytics