نظافت استخر

جستجوی سریع

سازنده

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

نظافت استخر 15 محصول وجود دارد.

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع تجهیزات و لوازم نظافت استخر را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره لوازم نظافت استخر :

کلیه تجهیزات مربوط به نظافت استخر شامل انواع جارو و دسته جارو، شلنگ، برگ گیر، انواع جاروی اتوماتیک و جاروی رباتیک و ... را می توانید در این بخش از وب سایت تخصصی تاسیسات مشاهده نمایید. 

کلیه تجهیزات استخر در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی (طبق دستورالعمل شرکت اصلی) عرضه می شوند.

زیرشاخه‌ها

 • جاروی اتوماتیک استخر

  جاروهای اتوماتیک استخری جهت نظافت کف و دیواره های استخر بصورت اتوماتیک می باشند. این دستکاه ها در انواع مخزن دار یا دارای لوله رابط خروجی می باشند.

 • جارو دستی استخر

  جاروهای دستی استخری جهت نظافت کف و دیواره های استخر بصورت دستی می باشند. این دستکاه ها توسط شلنگ استخری آب کثیف را به بیرون استخر منتقل می کنند.

 • برگ گیر استخر

  برگ گیر استخر جهت جمع آوری اشیاء بزرگ روی سطح آب و یا داخل آب استخر استفاده می شود.

 • شلنگ استخر

  شلنگ های استخری دارای طول بالا بوده و انعطاف بالایی دارند. این شلنگ ها در برابر رسوب آب مقاوم بوده و جهت تخلیه یا پر کردن آب استخر استفاده می شوند.

 • تجهیزات نظافت استخر کریپسول

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع تجهیزات و لوازم نظافت استخر کریپسول Kripsol اسپانیا را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره لوازم نظافت استخر کریپسول Kripsol :

  کلیه تجهیزات مربوط به نظافت استخر کریپسول Kripsol شامل انواع جارو و دسته جارو، شلنگ، برگ گیر، انواع جاروی اتوماتیک و جاروی رباتیک و ... را می توانید در این بخش از وب سایت تخصصی تاسیسات مشاهده نمایید. 

  کلیه تجهیزات استخر در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی (طبق دستورالعمل شرکت اصلی) عرضه می شوند.

نمایش 1 - 15 از 15 قلم کالا
نمایش 1 - 15 از 15 قلم کالا
Real Time Analytics