تجهیزات داخل استخر

جستجوی سریع

سازنده
نوع برق مصرفی

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

تجهیزات داخل استخر 52 محصول وجود دارد.

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع تجهیزات و لوازم داخل استخر را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره لوازم خارج استخر :

کلیه تجهیزات مربوط به خارج استخر شامل انواع اسکیمر و گریل، انواع دریچه های مکش و دهش داخل استخر، انواع چراغ و روشنایی داخل استخر، دستگاه هیدروجت و ... را می توانید در این بخش از وب سایت تخصصی تاسیسات مشاهده نمایید. 

کلیه تجهیزات استخر در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی (طبق دستورالعمل شرکت اصلی) عرضه می شوند.

زیرشاخه‌ها

 • اسکیمر استخر

  اسکیمر وسیله ایست که دور تا دور استخر تعبیه شده و با اتصال به سیستم تصفیه استخر از طریق لوله کشی ، وظیفه جمع آوری اجسام شناور و چربی معلقروی آب را بر عهده دارد.

 • دریچه استخر

  دریچه های استخری شامل انواع دریچه دهش، دریچه مکش و کفشور استخر می شوند. دریچه دهش استخر به خروجی آب از سیستم تصفیه (عموما روی دیواره استخر در قسمت کم عمق) به داخل استخر گفته شده و دریچه مکش، دریچه خروجی آب استخر(عموما در کف استخر) به سیستم تصفیه می باشد.

 • چراغ استخر

  چراغ استخری عموما دارای بدنه ساخته شده از مواد ABS با کیفیت بالا بوده و در برابر عوامل شیمیایی و ناخالصی های آب مقاوم می باشند. این چراغ ها در مدلهای LED و هالوژن و نورپردازی تک رنگ و چند رنگ جهت استخر های بتونی و فایبرگلاس موجود میباشد.

 • گریل استخر

  گریل کارایی همانند اسکیمر استخر داشته که دور تا دور استخر تعبیه شده و از طریق اتصال سر ریز آب به سیستم تصفیه استخر از طریق لوله کشی ، وظیفه جمع آوری اجسام شناور و چربی معلق روی آب را بر عهده دارد.

در صفحه
نمایش 1 - 24 از 52 قلم کالا
نمایش 1 - 24 از 52 قلم کالا
Real Time Analytics