کولر گازی پرتابل هایسنس

جستجوی سریع

سازنده
ظرفیت سرمایشی - BTU/h
کیت اینورتر (کم مصرف)
موقعیت نصب دستگاه

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

کولر گازی پرتابل هایسنس 1 محصول وجود دارد.

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش کولرگازی پرتابل قابل حمل سرد و گرم هایسنس در ظرفیت Btu/h 12000 را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید

درباره کولرگازی پرتابل قابل حمل سرد و گرم هایسنس :

کولرگازی پرتابل و قابل حمل هایسنس راه حل نهایی برای فضاهایی است که نمیتوان از انواع دیگر کولر گازی ها استفاده کرد. کولرگازی های پرتابل بصورت یکپارچه (همانند کولرگازی پنجره ای) بوده و نیازی به نصب یونیت بیرونی و لوله کشی ندارد. خروجی هوای گرم، پشت دستگاه بوده و از طریق لوله های رابط با طول 1.5 متری انجام میگیرد. داشتن یک پنجره و یا دریچه جهت هدایت هوای گرم خروجی دستگاه لازم می باشد. کولرگازی پرتابل قابل حمل سرد و گرم هایسنس سری HPH با صفحه نمایشگر LED روی دستگاه بوده  و دارای آپشن هایی همچون حالت خواب، حالت سرمایش اتوماتیکف حالت رطوبت زدایی و فن، تنظیم اتوماتیک فن دستگاه، حالت هوشمند و عملکرد حداکثری و کنترل سه سرعته فن در حالت سرمایش، تایمر خاموش و روشن 24 ساعته و تنظیم اتوماتیک پرتاب باد عمودی می باشد. دستگاه کولرگازی پرتابل هایسنس دارای مخزن آب درین بوده و با یک نمایشگر، پر شدن آنرا نمایش می دهد.

کولرگازی پرتابل قابل حمل سرد و گرم هایسنس سری HPH در وب سایت تخصصی تاسیسات تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت زرین عرضه می شوند.

ویژگی ها :

دارای گاز R410a دوستار محیط زیست

نمایشگر الکترونیکی ال ئی دی

نمایشگر پر شدن مخزن درین

دارای حالت خواب

دارای حالت رطوبت زدایی

دارای حالت سرمایش اتوماتیک

دارای حالت هوشمند

انتخاب سه دور سرعت فن

تایمر 24 ساعته

تنظیم اتوماتیک پرتاب باد عمودی

لوله خروجی 1.5 متری کندانسور

دارای تبدیل مخصوص پنجره

5 سال ضمانت کمپرسور

ساخت چین

نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
Real Time Analytics