فن کویل دیواری تراست

جستجوی سریع

سازنده
موقعیت نصب دستگاه
ظرفیت هوادهی CFM

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

فن کویل دیواری تراست 4 محصول وجود دارد.

شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف فن کویل دیواری تراست را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید.

درباره فن کوئل دیواری تراست :

فن کوئل، دستگاهی است که از طریق پرتاب باد بوسله بلوور و عبور آن از کوئل آبگرم و آب سرد سرمایش و گرمایش محیط را تامین می کند. مدار لوله کشی فن کوئل جهت انتقال آب سرد و گرم می باشد که آب سرد در این سیستم از یک دستگاه مرکزی (چیلر) تامین شده و آب گرم میتواند از موتور خانه مرکزی و یا دستگاه های مستقل مانند پکیج گرمایشی تامین شود. برخی مدلها جهت تامین هوای مکش از سیستم هواساز مرکزی استفاده می کند. فن کوئل ها در انواع زمینی دیواری و سقفی می باشند. فاکتور دیگر در خرید فن کوئل ها علاوه بر شکل ظاهری ظرفیت برودتی، حرارتی و میزان هوادهی آنها می باشد. فن کوئل ها از طریق ترموستات دمای اتاق را تنظیم می کنند.

فن کوئل های دیواری در ظرفیت های 200 الی 800 فوت مکعب در دقیقه بوده و هوا را بصورت روبرو زن منتشر می‌سازند. فن کویل ها در دو نوع دو لوله و چهار لوله هستند. فن کویل های دو لوله دارای یک لوله رفت و یک لوله برگشت هستند. فن کویل های چهار لوله، دارای دو لوله برای آمدن آب به کویل ها و دو لوله برای برگشت آب هستند. فن کویل های چهار لوله می توانند همزمان آب سرد و گرم را وارد کویل های خود کنند. فن کوئل دیواری تراست با طراحی باریک و زیبای بدنه مطابق استاندارد روز دنیا به لحاظ ظاهری ظریف و زیبا و دارای داشتن ظرفیت سرمایش و گرمایش فوق العاده با استفاده از کویل های راندمان بالا، در ظرفیت 300 الی 600 CFM با قابلیت نصب دیواری می باشد.

کلیه دستگاه های فن کوئل تراست در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت  توانگر قشم عرضه می شوند و دارای گارانتی طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

ویژگی ها :

دارای شیر سه راه برقی جهت کنترل دبی اب به منظور تثبیت دمای اتاق وایجاد اسایش بیشتر

طراحی ظریف وباریک دستگاه باعث میشود فضای کمی از ساختمان را اشغال کند

دارای دریچه خودکار توزیع هوا به منظور توزیع یکنواخت هوا

دارای تایمر 24 ساعته (on /of)

موتور از معتبرترین مارک های بین المللی با عملكرد آرام و بي صدا

نصب و سرویس بسیار آسان و سریع

نمایش 1 - 4 از 4 قلم کالا
نمایش 1 - 4 از 4 قلم کالا
Real Time Analytics