اسپلیت مرکزی

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

اسپلیت مرکزی 9 محصول وجود دارد.

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف اسپلیت مرکزی در ظرفیت های مختلف را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره اسپلیت مرکزی :

سیستم های اسپلیت مرکزی هانند کولر های گازی می باشند با این تفاوت که یک یونیت بیرونی بزرگ با ظرفیت بالا را شامل شده و یونیت های داخلی متعدد به آن متصل می شوند. این سیستم نیازمند لوله کشی گاز مبرد به داخل ساختمان بوده بدلیل استفاده از تکنولوژی های روز از جمله کمپرسور های اینورتر کم مصرف و فیلترهای تصفیه هوای گوناگون و همچنین عدم اشغال فضای زیاد دارای محبوبیت بسیار شده اند. یونیت های داخلی همانند اسپلیت های دیواری و سقفی بوده و در ظرفیت های مناسب با فظای کاربری انتخاب میشوند. محاسبه ظرفیت برودتی ساختمان از عوامل مهم در انتخاب سیستم های اسپلیت مرکزی محسوب می شوند. این سیستم برای سرمایش و گرمایش مورد استفاده قرار گرفته و توسط ترموستات های هوشمند و قابل برنامه ریزی کنترل می شوند. گاز مبرد مورد استفاده در سیستم های اسپلیت مرکزی R22 R134 R407 و ... می باشد.

کلیه دستگاه های اسپلیت مرکزی و مولتی اسپلیت در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی  طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

ویژگی ها :

استفاده از یکدستگاه برای کل محیط جهت سرمایش و گرمایش

عدم نیاز به کانال کشی

انتخاب یونیت های داخلی از میان مدل های متنوع

یکپارچه سازی هوشمند تهویه مطبوع ساختمان

مصرف کم یک یونیت در مقابل چند یونیت اسپلیت دیواری

قابلیت استفاده از بخشی از توان دستگاه و صرفه جویی در مصرف برق

هزینه های تعمیر و نگهداری پایین نسبت به دستگاه چیلر

زیرشاخه‌ها

 • اسپلیت مرکزی ال جی

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف اسپلیت مرکزی و مولتی وی ال جی را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  Multi V :

  نسل جدید مولتی اسپیلت ها , Multi V می باشد. استفاده از تکنولوژی اینورتر و قابلیت تنظیم دبی سیال مبرد متناسب با بار بروذتی و حرارتی مورد نیاز در مولتی V  موجب صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی در پروژه های بزرگ تهویه می شود سیال مبرد مورد استفاده در Multi V از نوع گاز R410A و سازگار با محیط زیست می باشد. مجموعه ای از مشخصات فوق موجب شده در حال حاضر سیستم های مولتی V بهترین گزینه برای طراحی و اجرای تهویه مطبوع پروژه های بزرگ ساختمانی, خصوصا سازه های مرتفع باشد. در طراحی سیستم مولتی V استفاده بهینه از انرژی , کاهش هزینه کارکرد, محافظت بیشتر از محیط زیست, قابلیت اتصال به Eco-v , سیستمهای کنترل BMS , LG عدم نیاز به موتورخانه, هزینه پایین نگهداری و طراحی مدرن و راحتی هر چه بیشتر مصرف کننده در نظر گرفته است.

  کلیه دستگاه های اسپلیت مرکزی و Multi V ال جی در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت گلدیران عرضه می شوند و دارای گارانتی کمپرسور وگارانتی قطعات ( همه موارد طبق دستورالعمل شرکت اصلی ) می باشند.

  ویژگی ها :

  بهترین گزینه برای پروژه های ساختمانی بزرگ و مرتفع

  قابلیت ترکیب یونیتهای خارجی

  امکان تغذیه تعداد متعددی از پنلهای داخلی (تا 34 پنل)

  دارای بالاترین ضریب عملکرد (COP=3.8)

  ترکیب کمپرسور اینورتر Scroll و کمپرسور Scroll دور ثابت

  مجهز به موتور BLDC با راندمان بالا

  امکان لوله کشی تا 1000 متر در مجموع و 100متر در ارتفاع

  کارکرد در رنج بالای دمایی( از 20-43+ درجه سانتیگراد) در حالت استاندارد

  قابلیت تشخیص نشت گاز مبرد بصورت اتوماتیک

 • اسپلیت مرکزی اجنرال
 • اسپلیت مرکزی گری
نمایش 1 - 9 از 9 قلم کالا
نمایش 1 - 9 از 9 قلم کالا
Real Time Analytics