چیلر جذبی بخار سرماآفرین

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

چیلر جذبی بخار سرماآفرین 2 محصول وجود دارد.

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف چیلر جذبی تک اثره، دو اثره و شعله مستقیم آب گرم، آب داغ و بخار سرماآفرین را در ظرفیت های مختلف تبرید مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره چیلر جذبی سرماآفرین :

اساس کار چیلرهای جذبی بدین شکل می باشد که بجای سیستم کمپرسور در چیلر های تراکمی از کمپرسور گرمایی (شامل ژنراتور، ابزربر، پمپ و مبدل حرارتی) برای تبخیر ماده مبرد (آب به جای گاز های فریونی در انواع تراکمی) در محوطه ای از محلول لیتیم بروماید و فشرده سازی بخار مبرد در فشار بالا استفاده می شود.بخار آب متراکم شده به کندانسور وارد می شود و توسط آب یا هوای محیط خنک شده و به صورت مایع در می آید که این مایع با عبور از شیر انبساط (اکسپنشن ولو) وارد خنک کننده یا همان اوپراتور میشود. مایعی که وارد اواپراتور می شود بدلیل روند کاهش فشار، نقطه جوش آن پایین آمده و داخل اواپراتور می جوشد. از آن جا که دمای جوش اکنون پایین تر از دمای هوا است، حرارت از هوا به مبرد منتقل شده و مبرد می جوشد و خود هوا خنک می شود. بخار مبرد (آب) دوباره وارد ابزربر شده و حرارت آن بوسیله لیتیم برماید گرفته می شود و لیتیم برماید رقیق شده توسط حرارت به ژنراتور پمپ می شود و این روند تکرار می شود.

تفاوت چیلر های تراکمی و جذبی در نوع کمپرسور می باشد. کمپرسور ها در چیلر های تراکمی می توانند از انواع رفت و برگشتی (پیستونی)، اسکرو و اسکرال باشند. در حالی که کمپرسور های در چیلر های جذبی بصورت گرمایی (شامل ژنراتور، ابزربر، پمپ و مبدل حرارتی) هستند.

کلیه دستگاه های چیلر های جذبی ساخت سرکت سرماآفرین ایران بر اساس موافقتنامه های قبلی با شرکت Carier آمریکا و طبق دستورالعمل، تکنولژی و روشهای مدرن تولید این شرکت تولید می گردند. شركت كرير بعنوان اولين كمپاني توليده كننده دستگاههاي تهويه مطبوع وپيشتاز اين صنعت و صنايع جانبي آن اولين توليده كننده دستگاههاي چيلر جذبي در جهان بوده و درحال حاضر بيشترين چيلر جذبي نصب شده در ايران از توليدات اين شركت مي باشد.

کلیه دستگاه های چیلر جذبی تک اثره، دو اثره و شعله مستقیم شرکت سرماآفرین در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش رسمی و اصلی شرکت سرماآفرین عرضه می شوند و دارای گارانتی  طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

ویژگی ها :

استفاده از سيستم بدون موتور تخليه هوا (MOTOR IESS PURGE SYSTEM)

داراي پمپهاي  كاملا بسته  (HERMETIC)بدون هيچگونه سيل مكانيكي وشفت خارجي

عدم وجود اتصالات فلنچي در مدار ليتيوم برومايد

ساده و روان بودن  پروسس و راندمان

طول عمر بسیار بالا

دارای 18 ماه گارانتی شرکت سرماآفرین در مقابل عدم کیفیت مواد و مصالح مصرفی و اشکالات ساخت پس از تحویل (12 ماه پس از نصب)

نمایش 1 - 2 از 2 قلم کالا
نمایش 1 - 2 از 2 قلم کالا
Real Time Analytics