تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

تصفیه آب صنعتی 49 محصول وجود دارد.

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع تجهیزات تصفیه و فیلتراسیون آب را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره تجهیزات تصفیه آب :

تجهیزات تصفیه آب جهت مصارف مختلفی از جمله، آب های آشامیدنی، آبهای بدون ذرات، آب های استخر و ... کاربرد دارند، این تجهیزات شامل انواع فیاتر شنی، آب شیرین کن ها، جدا کننده های ذرات معلق در آب، کلر زن ها و ... می شوند.

کلیه تجهیزات تصفیه در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی (طبق دستورالعمل شرکت اصلی) عرضه می شوند.

ویژگی ها :

تصفیه اب جهت مصارف آشامیدنی و بهداشتی و کاربری های صنعتی

زیرشاخه‌ها

  • تصفیه آب صنعتی کنت

    شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف دستگاه تصفیه آب صنعتی کنت را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید. را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید. دستگاه های تصفیه آب به دستگاه هایی گفته می شود که با استفاده از عوامل مختلفی همچون فیلترهای کربنی و فیلتر های UV و RO و ... خصوصیات مضر آب برای انسان از جمله سختی آب، باکتری ها، میکروب ها و ویروس ها، بوهای نامطبوع و از این دست عوامل را از بین برده و آبی با کیفیت بالا تولید می کنند. این دستگاه ها در مدل های مخزن دار و بدون مخزن تولید شده و میتوانند مقدار مشخصی آب را در زمان مشخص تصفیه کنند. دستگاه های تصفیه آب در مدل های مختلف جهت نصب عرضه می شوند که مرسوم ترین آنها مدل زیر سینکی میباشد. فیلتر های دستگاه تصفیه آب باید بطور مرتب طبق دستور العمل کالا تعویض شده تا کارایی خود را از دست ندهد. تفاوت دستگاه های صنعتی با خانگی در میزان تولید آب بهداشتی آنها در ساعت می باشد. دستگاه های تصفیه آب صنعتی کنت ساخت کارخانجات کنت هند بوده از لحاظ عملکرد و کیفیت توسط مجربترین آزمایشگاه های تخصصی جهان از جمله سازمان WQA و NSF ، آزمایش و تائید شده است. تاییده WQA Gold seal و NSFاز معتبرترین تائیدیه ها در صنعت تصفیه آب می باشند که به مشتری این اطمینان را می دهد که محصولی را که استفاده می کنند تمامی استانداردهای لازم را دارد. کلیه دستگاه های تصفیه آب کنت در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت فامکو عرضه می شوند.

    ویژگی ها

    سیستم کنترل کامپیوتری زمان تعویض فیلتر ها و اعلام خرابی UVحفظ املاح معدنی آب با تکنولوژی TDS Controllerممبران RO ساخت Filmtec آمریکالامپ UV ساخت فیلیپس 11 وات
    دارای تاییدیه CE اروپادارای تاییدیه سازمان WQA Gold sealدارای تاییدیه سازمان NSFدارای تاییدیه TUV اتحادیه اروپ
در صفحه
نمایش 1 - 24 از 49 قلم کالا
نمایش 1 - 24 از 49 قلم کالا
Real Time Analytics