سایر پمپ ها 

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت انواع پمپ کف کش و لجن کش، پمپ شناور، پمپ درین سیستم های تهویه وبوستر پمپ های آبرسانی و آتش نشانی را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

زیرشاخه‌ها

 • پمپ درین

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع پمپ درین کولرگازی و اسپلیت دیواری، کولر گازی و اسپلیت ایستاده و داکت اسپلیت را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره پمپ درین :

  پمپ های درین پمپ های کوچکی هستند که جهت تخلیه آب حاصل از کارکرد کولر گازی  در شرایطی که خود دستگاه قادر به تخلیه آن نباشند کاربرد دارند.

  کلیه پمپ های درین در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی (طبق دستورالعمل شرکت اصلی) عرضه می شوند.

  ویژگی ها :

  جهت تخلیه آب درین انواع دستگاه های کولرگازی

 • پمپ شناور

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع پمپ های شناور برندهای ایرانی و خارجی استیل و چدنی را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره پمپ شناور :

  پمپ های شناور جهت تخلیه و انتقال سیالات از چاه ها، استخرها و فضاهای عمیق ذخیره آب و سیالات به محیط دیگر کاربرد دارند و بصورت شناور در سیال استفاده می شوند. پمپ های شناور دارای انواع استیل و چدنی بوده که بسته به نوع و خورندگی سیال انتخاب می شوند.  قدرت موتور و میزان آبدهی پمپ در ارتفاع، همچنین قطر دهانه ورودی و خروجی پمپ شناور، از مهمترین پارامتر ها در انتخاب آن هستند. 

  کلیه پمپ های شناور در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی (طبق دستورالعمل شرکت اصلی) عرضه می شوند.

  ویژگی ها :

  جهت انتقال آب از چاه، استخر و منابع ذخیره بزرگ آب به محیط دیگر

  دارای فلوتر جهت شناور ماندن در آب

 • پمپ کف کش و لجن کش

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع پمپ های کف کش و لجن کش برندهای ایرانی و خارجی را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره پمپ کف کش و لجن کش :

  پمپ های کف کش و لجن کش به پمپ هایی گفته می شوند که جهت انتقال آب های اصطلاحا غلیظ کاربرد دارند. این غلظت شامل ناخالصی های موجود در آب مانند ذرات ریز شن و گل و لای، زباله های کوچک، لجن ته نشین شده و شبیه به آن می شوند. کف کش و لجن کش های استیل برای آب های دارای خواص خورندگی چدن استفاده می شوند و از خوردگی جلوگیری می کنند. وجود فلوتر برای قطع و وصل پمپ کفکش و لجن کش باعث جلوگیری از خشک کار کردن و خرابی آن می شوند. قدرت موتور و میزان آبدهی پمپ، همچنین قطر دهانه ورودی و خروجی پمپ کف کش و لجن کش و جنس آن ( استیل -چدن ) از مهمترین پارامتر ها در انتخاب آن هستند. 

  کلیه پمپ های کف کش و لجن کش در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی (طبق دستورالعمل شرکت اصلی) عرضه می شوند.

  ویژگی ها :

  جهت انتقال اب های گل آلود و دارای ناخالصی

  قابلیت عبور ذرات ریز، لجن و گل و لای موجود در سیالات

  دارای مدل های استیل جهت انتقال آب های دارای خاصیت خورندگی

 • بوستر پمپ

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع بوستر پمپ آبرسانی و آتش نشانی را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره بوستر پمپ ها :

  بوستر پمپ دستگاهی شامل چندین الکترو پمپ می باشد که بصورت موازی به همدیگر متصل هستند و بر اساس هد و دبی محاسبه شده تعیین می گردند. هد پمپ عبارت است از ارتفاع آبدهی به متر یا فوت و دبی عبارت است از میزان آبدهی پمپ به واحد لیتر در دقیقه، لیتر در ساعت و یا گالن در دقیقه. انتخاب مناسب پمپ نیاز مند این دو مبحث همراه با شرایط کارکرد پمپ و برق مصرفی می باشد. بوسترپمپ ها در دو نوع دور ثابت و دور متغیر می یاشند که دارای اجزا مشترک شامل مجموعه پمپ ها و الکتروموتورها، شاسی دستگاه، قسمت ورودی دستگاه، قسمت خرودی دستگاه، تابلوی کنترل و فرمان، منبع دیافراگمی و پرشر سوئیچ ها می باشند. در بوسترپمپ های دور متغیر از تابلوی کنترل و فرمان دور متغیر و پرشر ترانسمیتر استفاده می شود.

  کلیه بوستر پمپ های آبرسانی و آتش نشانی در وب سایت تخصصی تاسیسات، همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی (طبق دستورالعمل شرکت اصلی) عرضه می شوند.

  کاربردها :

  بوستر پمپ های آبرسانی دور ثابت و دور متغیر جهت آبرسانی و افزایش فشار شبکه های آب شهری، شبکه های آب ساختمانی، آبیاری پارک ها و فضای سبز، پاساژها، بیمارستان ها ، فرودگاهها و مراکز صنعتی به کار می رود. همچنین بوستر پمپ های آتش نشانی  دور ثابت بوده جهت مصارف آنش نشانی استفاده میشود.

Real Time Analytics