پکیج زمینی شوفاژکار

جستجوی سریع

سازنده
موقعیت نصب دستگاه
گرمایش اسمی - Kcal
محفظه احتراق بسته (فن)

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

پکیج زمینی شوفاژکار 17 محصول وجود دارد.

شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف پکیج زمینی  با دیگ چدنی و مبدل صفحه ای و منبع کوئل دار مدل P4 و P5 و آذرخش بدون مشعل شوفاژکار مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید.

درباره پکیج گرمایشی زمینی شوفاژکار :

پکیج گرمایشی علاوه بر تامین آب گرم مصرفی در منزل ، آب گرم مورد نیاز برای شو فاژ ها را در زمستان فراهم می کند . استفاده از پکیج گرمایشی به نسبت آبگرمکن دیواری و سیستم شوفاژ  خانه مرکزی مزایای بسیاری دارد .پکیج از نظر میزان صدا بسیار کم صداتر بوده و نوسانات دمای آب در آن اصلا محسوس نیست . روشن شدن و کارکرد آن در مقایسه با آبگرمکن و شوفاژ خانه مرکزی بسیار کم صداتر است و همه مهمتر راندمان آن در مقایسه با سیستم شوفاژ خانه مرکزی بسیار بالاتر است.از دیگر مزایای استفاده از پکیج ،اشغال فضای خیلی کم در مقایسه با سیستم آبگرمکن ایستاده و سیستم شوفاژ خانه مرکزی می باشد.

ویژگی ها :

دارای یک سال ضمانت . 
دارای منبع ذخیره آبگرم 120 لیتری .
مجهز به مشعل فن دار جهت بازدهی بالا .
دارای دو پمپ جداگانه برای مدار آبگرم شوفاژ و مدار آبگرم مصرفی 

زیرشاخه‌ها

  • پکیج زمینی چدنی شوفاژ کار
    شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف پکیج زمینی  با دیگ چدنی و مبدل صفحه ای و منبع کوئل دار مدل P4 و P5 و P6 شوفاژکار را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید.
  • پکیج چدنی سوپر 300 آذرخش شوفاژ کار
    شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف پکیج زمینی  با دیگ چدنی و مبدل صفحه ای مدل آذرخش ویلائی با ضرفیت بالا بدون مشعل شوفاژکار را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید.

نمایش 1 - 17 از 17 قلم کالا
نمایش 1 - 17 از 17 قلم کالا
Real Time Analytics