فن کویل کانالی وسپر Wesper

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

فن کویل کانالی وسپر Wesper 

شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف فن کویل کانالی داکتی توکار وسپر ایتالیا Wesper را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید.

درباره فن کوئل کانالی وسپر Wesper :

فن کوئل، دستگاهی است که از طریق پرتاب باد بوسله بلوور و عبور آن از کوئل آبگرم و آب سرد سرمایش و گرمایش محیط را تامین می کند. مدار لوله کشی فن کوئل جهت انتقال آب سرد و گرم می باشد که آب سرد در این سیستم از یک دستگاه مرکزی (چیلر) تامین شده و آب گرم میتواند از موتور خانه مرکزی و یا دستگاه های مستقل مانند پکیج گرمایشی تامین شود. برخی مدلها جهت تامین هوای مکش از سیستم هواساز مرکزی استفاده می کند. فن کوئل ها در انواع زمینی دیواری و سقفی می باشند. فاکتور دیگر در خرید فن کوئل ها علاوه بر شکل ظاهری ظرفیت برودتی، حرارتی و میزان هوادهی آنها می باشد. فن کوئل ها از طریق ترموستات دمای اتاق را تنظیم می کنند. فن کوئل های کانالی در ظرفیت‌های ۶۰۰ الی ۲۰۰۰ فوت مکعب در دقیقه ساخته می‌شوند و حرارت و برودت را از طریق هوای پرفشار و بوسیله کانالهای مخصوص تعبیه شده در سقف کاذب منتقل می کنند.

فن کویل کانالی و داکتی وسپر Wesper ایتالیا مدل وسپک Wespak با طراحی مناسب برای مناطق معتدل و ارتفاع بسیار کم 370 میلیمتری جهت سهولت نصب در سقف کاذب می باشد. فن کویل کانالی و داکتی وسپک Wespak با ظرفیت هوادهی 500 الی 4400 متر مکعب در ساعت و در 3 سایز میباشد که دارای ظرفیت سرمایشی 4 الی 26 کیلو وات، ظرفیت گرمایشی 9 الی 58 کیلووات ( آب 90 درجه) و ظرفیت گرمایشی الکتریکی 3 الی 36 کیلو وات می باشد. بدنه ساخته شده از ورق یک لایه و یا دولایه گالوانیزه با قطر 1.2 میلیمتر همراه با عایق حرارتی 10 میل می باشد، دارای یک یا دو فن سانریفیوژ سه سرعته (بسته به ظرفیت) همراه با محافظ قطع جریان در برابر گرما. فیلتراسیون هوا از طریق یک فیلتر فلزی و یک فیلتر سنتتیک، کویل ساخته شده با لوله های مسی همراه با فین آلومینیومی 2 ردیفه یا 4 ردیفه (بر اساس ظرفیت).

کلیه دستگاه های فن کوئل در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

ویژگی ها :

سرمایش و گرمایش یکنواخت و مطبوع

فیلترهای تصفیه هوا قابل شستشو

هزینه نگهداری پایین تر نسبت به سیستم های با کارکرد گازی

تنوع مدلهای ظاهری

قابلیت نصب ترموستات جهت کنترل و برنامه ریزی دستگاه

Real Time Analytics