لوازمات چیلر

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

لوازمات چیلر 12 محصول وجود دارد.

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت انواع لوازمات چیلر مانند کمپرسور، کندانس یونیت، فن چیلر و تابلو برق از مارک های مختلف  را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره لوازمات چیلر :

دستگاه های چیلر همواره بدلیل پیچیدگی و ساختاری که دارند نیازمند نگهداری و تعمیرات در طول زمان هستند. از جمله این لوازمات می توان به کمپرسور، کندانس یونیت، فن چیلر، تابلو برق و ... اشاره کرد.

جهت استعلام قیمت و همچنین موجودی دستگاه ها و یونیت ها خاص با وب سایت تخصصی تاسیسات تماس بگیرید.

زیرشاخه‌ها

 • کمپرسور

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت انواع مدل های کمپرسور اسکرال، اسکرو و پیستونی از برندهای مختلف مانند کوپلند، بریستول، تکامسه، ماتسوشیتا و ... را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید .

  درباره کمپرسور چیلر :

  کمپرسور دستگاهی است که با افزایش فشار سيالات تراكم پذير مانند گاز، حجم سیستم را کاهش داده و باعث تخلیه آن می شود. کمپرسور ها دارای ظرفیت های مختلف بر حسب نیاز بوده و با توجه به نحوه عملکردشان در تراکم گاز مبرد به سه نوع پیستونی، دوار و گریز از مرکز تقسیم میشوند. در واقع کار اصلی کمپرسور ها در سیستم های سرمایشی مانند کولر گازی ها و انواع چیلر ها، مکش گاز مبرد از سمت اواپراتور، متراکم کردن گاز و فرستادن آن به سمت کندانس یونیت می باشد که در این فرایند گاز به دلیل تراکم به مایع تبدیل می گردد.

  کمپرسور ها را به دو دسته اصلی جابه جایی مثبت (Positive Displacment Compressor) و کمپرسور های دینامیکی (Dynamic Compressor) تقسیم بندی میکنند. انواع کمپرسورهای رایج در بازار شامل کمپرسور های روتاری ( اسکرو و اسکرال )، کمپرسور های رفت و برگشتی ( پیستونی ) ، کمپرسور های سانتریفیوژ و کمپرسور های محوری می باشند.

  لطفا جهت مشاوره ، استعلام موجودی و استعلام قیمت انواع مختلف کمپرسیور های برودتیی با کارشناسان ما در وب سایت تخصصی تاسیسات تماس بگیرید. 

 • گاز فریون

  گاز فریون جزء فلوئورو کربنها یا کلرو فلوئورو کربنها CFC ها می باشد که به عنوان گاز مبرد استفاده می شوند. البته نگرانی به دلیل آسیب به لایه اوزون و بحث گرمایش زمین, مصرف انها را با محدودیت روبرو کرده است.

  در پروسه سرمایش مایع فریون با گرفتن گرما از محیط به گاز تبدیل و باعث سرمایش می شود. از دیگر مبرد های رایج می توان از آمونیاک,CO2, SO2,پروپان نام برد. آمونیاک R717 به مدت 130 سال به عنوان مبرد استفاده می شده است ولی مشکل خورندگی و سمی بودن را دارد.

  مبردها به غیر از تهویه مطبوع در صنایع دارو سازی,صنایع غذایی,خودروسازی و غیره کاربرد دارد.

  از جمله گازهای رایج فریونی R22,R134a,R11,R141b,R504,R504,R404 بوده که در مخازن 13.5 کیلویی قابل تامین است.

نمایش 1 - 12 از 12 قلم کالا
نمایش 1 - 12 از 12 قلم کالا
Real Time Analytics